Therluxco: wat veranderde er
Therluxco
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 9.695
stijging van € 9.695 (+27,1%), van € 35.742 naar € 45.437
waarvan Overige vorderingen: +€ 6.534
- Reserves +€ 46.734
stijging van € 46.734 (+26,8%), van € 174.193 naar € 220.928
waarvan Beschikbare reserves: +€ 46.734
- Schulden op meer dan één jaar -€ 30.000
daling van € 30.000 (-7,3%), van € 410.000 naar € 380.000
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 12.041
stijging van € 12.041 (+207%), van € 5.825 naar € 17.866
waarvan Belastingen: +€ 9.112
- Handelsschulden -€ 8.410
daling van € 8.410 (-64,8%), van € 12.980 naar € 4.570
- Overige schulden -€ 8.050
daling van € 8.050 (-9,1%), van € 88.674 naar € 80.624
- Bruto bedrijfsmarge +€ 87.321
stijging van € 87.321 (+437%), van € 19.959 naar € 107.281
- Afschrijvingen +€ 22.551
stijging van € 22.551 (+1.027%), van € 2.195 naar € 24.746
- Belastingen +€ 11.162
stijging van € 11.162 (+485%), van € 2.303 naar € 13.464
- Financiële kosten +€ 10.713
stijging van € 10.713 (+120%), van € 8.963 naar € 19.676
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 740.272 | € 752.588 | +€ 12.316 | +1,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 658.193 | € 660.600 | +€ 2.407 | +0,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 658.193 | € 660.600 | +€ 2.407 | +0,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 642.111 | € 644.134 | +€ 2.024 | +0,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.272 | € 2.660 | -€ 611 | -18,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 12.810 | € 13.805 | +€ 995 | +7,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 82.079 | € 91.988 | +€ 9.908 | +12,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 35.742 | € 45.437 | +€ 9.695 | +27,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 22.034 | € 25.194 | +€ 3.161 | +14,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 13.708 | € 20.242 | +€ 6.534 | +47,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 44.168 | € 45.416 | +€ 1.248 | +2,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.169 | € 1.135 | -€ 1.034 | -47,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 740.272 | € 752.588 | +€ 12.316 | +1,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 192.793 | € 239.528 | +€ 46.734 | +24,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 174.193 | € 220.928 | +€ 46.734 | +26,8% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 311 | € 311 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 173.882 | € 220.616 | +€ 46.734 | +26,9% |
| Schulden | 17/49 | € 547.479 | € 513.060 | -€ 34.419 | -6,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 410.000 | € 380.000 | -€ 30.000 | -7,3% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 410.000 | € 380.000 | -€ 30.000 | -7,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 137.479 | € 133.060 | -€ 4.419 | -3,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 30.000 | € 30.000 | = | 0,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 12.980 | € 4.570 | -€ 8.410 | -64,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 12.980 | € 4.570 | -€ 8.410 | -64,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.825 | € 17.866 | +€ 12.041 | +207% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.825 | € 14.938 | +€ 9.112 | +156% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 2.928 | +€ 2.928 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 88.674 | € 80.624 | -€ 8.050 | -9,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.195 | € 24.746 | +€ 22.551 | +1.027% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.586 | € 2.660 | +€ 74 | +2,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 19.959 | € 107.281 | +€ 87.321 | +437% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 15.179 | € 79.874 | +€ 64.696 | +426% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 0 | +€ 0 | +1.900% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 0 | +€ 0 | +1.900% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 8.963 | € 19.676 | +€ 10.713 | +120% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 8.963 | € 19.676 | +€ 10.713 | +120% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 6.216 | € 60.199 | +€ 53.983 | +869% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.303 | € 13.464 | +€ 11.162 | +485% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 3.913 | € 46.734 | +€ 42.821 | +1.094% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 3.913 | € 46.734 | +€ 42.821 | +1.094% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.