COPAT: wat veranderde er
COPAT
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 81.623
daling van € 81.623 (-73,6%), van € 110.886 naar € 29.263
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 82.059
- Liquide middelen +€ 50.267
stijging van € 50.267 (+3.889%), van € 1.293 naar € 51.560
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (+€ 79.189) en Overige schulden (+€ 7.527)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 19.665
niet meer vermeld in 2025 (was € 19.665)
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 8.563
niet meer vermeld in 2025 (was € 8.563)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 8.433
daling van € 8.433 (-16,1%), van € 52.313 naar € 43.880
- Overige schulden +€ 7.527
stijging van € 7.527 (+39,0%), van € 19.324 naar € 26.852
- Handelsschulden -€ 2.222
daling van € 2.222 (-52,2%), van € 4.253 naar € 2.032
- Bruto bedrijfsmarge -€ 11.738
daling van € 11.738, van € 9.031 naar -€ 2.707
- Afschrijvingen -€ 4.759
daling van € 4.759 (-66,2%), van € 7.193 naar € 2.434
- Financiële kosten +€ 1.347
stijging van € 1.347 (+83,4%), van € 1.615 naar € 2.962
- Financiële opbrengsten +€ 1.003
nieuw in 2025: € 1.003
waarvan Niet-recurrente financiële opbrengsten: +€ 1.001
- Andere bedrijfskosten -€ 450
daling van € 450 (-25,2%), van € 1.783 naar € 1.333
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 112.179 | € 80.823 | -€ 31.356 | -28,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 110.886 | € 29.263 | -€ 81.623 | -73,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 110.886 | € 29.263 | -€ 81.623 | -73,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 110.886 | € 28.828 | -€ 82.059 | -74,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 436 | +€ 436 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.293 | € 51.560 | +€ 50.267 | +3.889% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 1.293 | € 51.560 | +€ 50.267 | +3.889% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 112.179 | € 80.823 | -€ 31.356 | -28,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 60.373 | € 51.940 | -€ 8.433 | -14,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 52.313 | € 43.880 | -€ 8.433 | -16,1% |
| Schulden | 17/49 | € 51.806 | € 28.883 | -€ 22.923 | -44,2% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 19.665 | - | -€ 19.665 | |
| Financiële schulden | 170/4 | € 19.665 | - | -€ 19.665 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 32.141 | € 28.883 | -€ 3.257 | -10,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 8.563 | - | -€ 8.563 | |
| Handelsschulden | 44 | € 4.253 | € 2.032 | -€ 2.222 | -52,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.253 | € 2.032 | -€ 2.222 | -52,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 19.324 | € 26.852 | +€ 7.527 | +39,0% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 253 | +€ 253 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 7.193 | € 2.434 | -€ 4.759 | -66,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.783 | € 1.333 | -€ 450 | -25,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 9.031 | -€ 2.707 | -€ 11.738 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 55 | -€ 6.475 | -€ 6.529 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 1.003 | +€ 1.003 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 2 | +€ 2 | |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | - | € 1.001 | +€ 1.001 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.615 | € 2.962 | +€ 1.347 | +83,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.615 | € 2.962 | +€ 1.347 | +83,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.560 | -€ 8.433 | -€ 6.873 | -440% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 1.560 | -€ 8.433 | -€ 6.873 | -440% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 1.560 | -€ 8.433 | -€ 6.873 | -440% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.