MATHIEU & BOUILLOT: wat veranderde er
MATHIEU & BOUILLOT
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 24.128
daling van € 24.128 (-16,3%), van € 147.659 naar € 123.530
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 23.918) en Handelsschulden (-€ 16.715)
- Materiële vaste activa -€ 21.751
daling van € 21.751 (-9,6%), van € 226.779 naar € 205.027
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 19.418
- Voorraden en bestellingen +€ 14.192
stijging van € 14.192 (+128%), van € 11.079 naar € 25.271
waarvan Voorraden: +€ 22.692
- Schulden op meer dan één jaar -€ 23.918
daling van € 23.918 (-39,0%), van € 61.378 naar € 37.460
- Handelsschulden -€ 16.715
daling van € 16.715 (-12,5%), van € 133.566 naar € 116.851
- Omzet -€ 398.855
niet meer vermeld in 2025 (was € 398.855)
- Aankopen en diensten -€ 290.191
niet meer vermeld in 2025 (was € 290.191)
- Bruto bedrijfsmarge -€ 45.818
daling van € 45.818 (-39,5%), van € 116.026 naar € 70.208
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 489.191 | € 450.836 | -€ 38.355 | -7,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 226.779 | € 205.027 | -€ 21.751 | -9,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 226.779 | € 205.027 | -€ 21.751 | -9,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 206.938 | € 187.520 | -€ 19.418 | -9,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 19.841 | € 17.508 | -€ 2.333 | -11,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 262.413 | € 245.809 | -€ 16.604 | -6,3% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 11.079 | € 25.271 | +€ 14.192 | +128% |
| Voorraden | 30/36 | € 2.579 | € 25.271 | +€ 22.692 | +880% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 8.500 | - | -€ 8.500 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 100.378 | € 96.593 | -€ 3.786 | -3,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 94.195 | € 95.443 | +€ 1.248 | +1,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 6.183 | € 1.149 | -€ 5.033 | -81,4% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 55 | - | -€ 55 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 147.659 | € 123.530 | -€ 24.128 | -16,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.242 | € 415 | -€ 2.827 | -87,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 489.191 | € 450.836 | -€ 38.355 | -7,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 263.499 | € 264.859 | +€ 1.360 | +0,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 3.449 | € 3.449 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 1.449 | - | -€ 1.449 | |
| Beschikbare reserves | 133 | € 2.000 | € 3.449 | +€ 1.449 | +72,4% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 240.051 | € 241.410 | +€ 1.360 | +0,6% |
| Schulden | 17/49 | € 225.692 | € 185.977 | -€ 39.715 | -17,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 61.378 | € 37.460 | -€ 23.918 | -39,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 61.378 | € 37.460 | -€ 23.918 | -39,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 164.314 | € 147.423 | -€ 16.892 | -10,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 24.380 | € 23.918 | -€ 462 | -1,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 133.566 | € 116.851 | -€ 16.715 | -12,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 133.566 | € 116.851 | -€ 16.715 | -12,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 6.368 | € 4.403 | -€ 1.966 | -30,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 461 | € 691 | +€ 230 | +49,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 5.907 | € 3.711 | -€ 2.196 | -37,2% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 2.252 | +€ 2.252 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 1.094 | +€ 1.094 | |
| Omzet | 70 | € 398.855 | - | -€ 398.855 | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 290.191 | - | -€ 290.191 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 35.653 | € 32.819 | -€ 2.833 | -7,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 24.026 | € 21.751 | -€ 2.274 | -9,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 9.954 | € 12.794 | +€ 2.841 | +28,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 116.026 | € 70.208 | -€ 45.818 | -39,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 46.394 | € 2.844 | -€ 43.550 | -93,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 37 | - | -€ 37 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 37 | - | -€ 37 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.836 | € 561 | -€ 3.275 | -85,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.836 | € 561 | -€ 3.275 | -85,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 42.595 | € 2.283 | -€ 40.312 | -94,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 923 | +€ 923 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 42.595 | € 1.360 | -€ 41.235 | -96,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 42.595 | € 1.360 | -€ 41.235 | -96,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.