Immoar: wat veranderde er
Immoar
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 82.536
stijging van € 82.536 (+75,0%), van € 110.002 naar € 192.538
waarvan Overige vorderingen: +€ 81.873
- Materiële vaste activa -€ 54.550
daling van € 54.550 (-6,9%), van € 791.801 naar € 737.251
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 35.566
- Handelsschulden +€ 69.140
stijging van € 69.140 (+190%), van € 36.485 naar € 105.625
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 14.757
daling van € 14.757 (-100,0%), van € 14.760 naar € 3
- Schulden op meer dan één jaar -€ 14.752
daling van € 14.752 (-28,9%), van € 51.127 naar € 36.375
waarvan Financiële schulden: -€ 14.752
- Bruto bedrijfsmarge -€ 54.448
daling van € 54.448 (-37,8%), van € 144.053 naar € 89.604
- Afschrijvingen -€ 38.783
daling van € 38.783 (-37,1%), van € 104.453 naar € 65.670
- Andere bedrijfskosten -€ 2.503
daling van € 2.503 (-10,9%), van € 23.029 naar € 20.525
- Financiële opbrengsten +€ 2.373
stijging van € 2.373, van € 0 naar € 2.373
- Financiële kosten -€ 1.651
daling van € 1.651 (-41,0%), van € 4.027 naar € 2.376
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 938.229 | € 974.863 | +€ 36.634 | +3,9% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 35.242 | € 35.242 | = | 0,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 792.029 | € 737.251 | -€ 54.778 | -6,9% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 791.801 | € 737.251 | -€ 54.550 | -6,9% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 717.148 | € 681.582 | -€ 35.566 | -5,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 11.640 | € 7.360 | -€ 4.281 | -36,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 63.013 | € 48.309 | -€ 14.703 | -23,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 228 | € 0 | -€ 228 | -100% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 110.958 | € 202.370 | +€ 91.412 | +82,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 110.002 | € 192.538 | +€ 82.536 | +75,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 663 | +€ 663 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 110.002 | € 191.875 | +€ 81.873 | +74,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 248 | € 4.777 | +€ 4.529 | +1.828% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 709 | € 5.056 | +€ 4.347 | +613% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 938.229 | € 974.863 | +€ 36.634 | +3,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 740.574 | € 743.980 | +€ 3.407 | +0,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 656.918 | € 656.918 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 656.918 | € 656.918 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 656.918 | € 656.918 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 65.692 | € 65.692 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 65.692 | € 65.692 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 65.692 | € 65.692 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 17.964 | € 21.371 | +€ 3.407 | +19,0% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 70.000 | € 70.000 | = | 0,0% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 70.000 | € 70.000 | = | 0,0% |
| Grote herstellings- en onderhoudswerken | 162 | € 70.000 | € 70.000 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 127.656 | € 160.883 | +€ 33.227 | +26,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 51.127 | € 36.375 | -€ 14.752 | -28,9% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 40.217 | € 25.465 | -€ 14.752 | -36,7% |
| Overige schulden | 178/9 | € 10.910 | € 10.910 | = | 0,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 74.078 | € 120.380 | +€ 46.302 | +62,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 22.833 | € 14.752 | -€ 8.082 | -35,4% |
| Financiële schulden | 43 | € 14.760 | € 3 | -€ 14.757 | -100,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 14.760 | € 3 | -€ 14.757 | -100,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 36.485 | € 105.625 | +€ 69.140 | +190% |
| Leveranciers | 440/4 | € 36.485 | € 105.625 | +€ 69.140 | +190% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | - | = | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 2.451 | € 4.128 | +€ 1.677 | +68,4% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 1.750 | € 0 | -€ 1.750 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 104.453 | € 65.670 | -€ 38.783 | -37,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 23.029 | € 20.525 | -€ 2.503 | -10,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 144.053 | € 89.604 | -€ 54.448 | -37,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 16.571 | € 3.409 | -€ 13.162 | -79,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 2.373 | +€ 2.373 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 2.373 | +€ 2.373 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.027 | € 2.376 | -€ 1.651 | -41,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.027 | € 2.376 | -€ 1.651 | -41,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 12.544 | € 3.407 | -€ 9.137 | -72,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 12.544 | € 3.407 | -€ 9.137 | -72,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 12.544 | € 3.407 | -€ 9.137 | -72,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.