Ga naar inhoud

Subsidies

Wie krijgt publiek geld, van wie en waarvoor? Vijf registers, elk met zijn eigen bedrag, nooit bij elkaar opgeteld.

114.730 ontvangers in het Vlaamse register5 registers 775.257 vermeldingen 08-11-2026 laatst bijgewerkt

Onderneming

Delvans BE 0786.978.816

Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen · Hooglede · vennootschap

Andere onderneming

In 2022 kreeg Delvans € 36.850 Vlaamse steun toegekend. Uit die regeling werd € 34.623 uitbetaald. In 2024 verlaagde het register een toekenning uit de regeling Ecologiepremie+ met € 2.227. Van de 2.504 vergelijkbare ondernemingen kregen er 173 dezelfde regeling sinds 2022.

Vlaamse subsidies Toegekend € 51.591 · uitbetaald € 51.591
Federatie Wallonië-Brussel geen vermelding
Federale overdrachten geen vermelding
Europese begroting geen vermelding
Europees onderzoek geen vermelding

Elke stip is een vermelding, zo groot als het bedrag. Een rode stip is een correctie: een negatief bedrag in het register. De vijf registers worden nooit opgeteld.

Jaar Register Regeling Verstrekker Eerste bedrag Tweede bedrag
2022 Vlaanderen Ecologiepremie+ Fonds voor Innoveren en Ondernemen Toegekend € 36.850 Uitbetaald € 0
2022 Vlaanderen Subsidie voor opleiding en advies voor kmo's en zelfstandigen (kmo-portefeuille) Fonds voor Innoveren en Ondernemen Toegekend € 138 Uitbetaald € 138
2023 Vlaanderen Vlaamse ondersteuningspremie (VOP) voor werkgevers (uitdovend stelsel) Departement Werk en Sociale Economie Toegekend € 4.016 Uitbetaald € 4.016
2023 Vlaanderen Hinderpremie bij openbare werken Fonds voor Innoveren en Ondernemen Toegekend € 2.000 Uitbetaald € 2.000
2023 Vlaanderen Subsidie voor opleiding en advies voor kmo's en zelfstandigen (kmo-portefeuille) Fonds voor Innoveren en Ondernemen Toegekend € 912 Uitbetaald € 912
2023 Vlaanderen Ecologiepremie+ Fonds voor Innoveren en Ondernemen Toegekend € 0 Uitbetaald € 34.623
2024 Vlaanderen Vlaamse ondersteuningspremie (VOP) voor werkgevers (uitdovend stelsel) Departement Werk en Sociale Economie Toegekend € 5.734 Uitbetaald € 5.734
2024 Vlaanderen Ecologiepremie+ Fonds voor Innoveren en Ondernemen Toegekend -€ 2.227 Uitbetaald € 0
2025 Vlaanderen Vlaamse ondersteuningspremie (VOP) voor werkgevers (uitdovend stelsel) Departement Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie en Sociale Economie Toegekend € 3.580 Uitbetaald € 3.580
2025 Vlaanderen Subsidie voor opleiding en advies voor kmo's en zelfstandigen (kmo-portefeuille) Fonds voor Innoveren en Ondernemen Toegekend € 588 Uitbetaald € 588

Steun bij vergelijkbare ondernemingen

Vergelijkingsgroep van 2.504 actieve ondernemingen: NACE 47.11 (Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen) in Vlaanderen, micro tot klein, sinds 2022
  • Vlaanderen 38% 948 van 2.504 kregen gelddeze onderneming ook
  • Federatie W-B 0% 0 van 2.504 kregen geld
  • Federaal minder dan 0,1% 1 van 2.504 kregen geld
  • EU-begroting 0% 0 van 2.504 kregen geld
  • EU-onderzoek 0% 0 van 2.504 kregen geld

Regelingen die Delvans volgens de registers niet kreeg

Minstens 2 vergelijkbare ondernemingen kregen deze regelingen sinds 2022. De meest gedeelde staan eerst. Dat anderen een regeling kregen, zegt niet of deze onderneming in aanmerking komt of de regeling nog openstaat.

  1. 3,6% 91 van 2.504
    € 500 mediaan toegekend
  2. 3,6% 89 van 2.504
    € 2.000 mediaan toegekend
  3. 3,2% 81 van 2.504
    € 2.130 mediaan toegekend
  4. 3,1% 78 van 2.504
    € 10.191 mediaan toegekend
  5. 0,7% 17 van 2.504
    € 10.339 mediaan toegekend
  6. 0,4% 10 van 2.504
    € 2.400 mediaan toegekend
  7. 0,4% 10 van 2.504
    € 2.175 mediaan toegekend
  8. 0,4% 9 van 2.504
    € 24.854 mediaan toegekend
  9. 0,2% 6 van 2.504
    € 2.475 mediaan toegekend
  10. 0,2% 5 van 2.504
    € 3.335 mediaan toegekend
  11. 0,1% 3 van 2.504
    € 7.767 mediaan toegekend
  12. 0,1% 3 van 2.504
    € 1.303 mediaan toegekend
Toon 6 overige
  1. minder dan 0,1% 2 van 2.504
    € 768.562 mediaan toegekend
  2. minder dan 0,1% 2 van 2.504
    € 42.515 mediaan toegekend
  3. minder dan 0,1% 2 van 2.504
    € 7.691 mediaan toegekend
  4. minder dan 0,1% 2 van 2.504
    € 2.072 mediaan toegekend
  5. minder dan 0,1% 2 van 2.504
    € 1.651 mediaan toegekend
  6. minder dan 0,1% 2 van 2.504
    € 1.315 mediaan toegekend

Regelingen die Delvans ook kreeg

  1. 21% 527 van 2.504
    € 750 mediaan toegekend
  2. 11% 274 van 2.504
    € 2.000 mediaan toegekend
  3. 6,9% 173 van 2.504
    € 29.169 mediaan toegekend
  4. 6% 151 van 2.504
    € 17.170 mediaan toegekend
Methode en bronnen

Vlaamse subsidies (Vlaamse overheid, subsidieregister): Toegekend en uitbetaald, per het jaar waarvoor het register de steun vermeldt. Toegekend en uitbetaald zijn twee verschillende bedragen en worden nooit opgeteld. Correcties staan als negatieve bedragen in het register.

Federatie Wallonië-Brussel (Federatie Wallonië-Brussel, subsidiekadaster): Uitbetaald, per het jaar van de betaling. Het kadaster vermeldt pas vanaf 2021 ondernemingsnummers; betalingen van 2019 en 2020 zijn aan geen onderneming te koppelen.

Federale overdrachten (FOD BOSA, financiële overdrachten van de federale overheid): Bedrag zoals gepubliceerd, per het jaar van de overdracht. BOSA vermeldt geen munteenheid bij de bedragen; ze staan zoals gepubliceerd. De meeste overdrachten staan op een vestigingseenheid en zijn aan haar onderneming gekoppeld.

Europese begroting (Europese Commissie, Financial Transparency System): Toegewezen aandeel, per het begrotingsjaar van de verbintenis. Het register maakt geen onderscheid tussen subsidies en overheidsopdrachten. Waar de Commissie geen verdeling per begunstigde publiceert, telt de vermelding zonder bedrag.

Europees onderzoek (Europese Commissie, CORDIS): EU-bijdrage, per het startjaar van het project. De bijdrage is die voor het hele project, gedateerd op het startjaar; ze wordt over de looptijd uitbetaald.

De registers tellen niet hetzelfde geld. Ze bevatten toegekende en uitbetaalde subsidies, betalingen, gefactureerde overdrachten, toegewezen aandelen van Europese verbintenissen en bijdragen aan onderzoeksprojecten. Daarom staat elk register apart en nooit een totaal over alle registers heen.

Alleen rechtspersonen met een ondernemingsnummer staan in de lijsten. Natuurlijke personen en eenmanszaken worden niet getoond, ook niet als het register hun nummer vermeldt. Ze tellen wel mee in de dekking van het register. Sector, provincie en soort organisatie komen uit de KBO.

De cijfers staan zoals het register ze publiceert en worden elke nacht bijgewerkt. Checked telt ze op per ontvanger, jaar en regeling, binnen één register. Laatst bijgewerkt op 08-11-2026.