Ga naar inhoud

YMA Beheer

Actief Risico: niet beoordeeld BVopgericht 20205 jaar actiefBelledreef 14A, 3980 Tessenderlo-HamKBO/BCE: BE 0758.681.342

Levenslijn

5 jaarrekeningen met cijfers op één tijdas
record € 342.143 (2021)
€ 148.838▲ 6,2%
record € 231.810 (2021)
€ 78.420▲ 35,6%
record € 615.660 (2025)
€ 615.660▲ 14,6%
€ 1,5 mln▲ 2,0%
Bestuur1 naam sinds 2020
1 bestuurderYves Maes
Documentenneerleggingen en akten
03-07-202628 dagen voor de termijn
2025verkort schema
Resultaat € 57.830 naar € 78.420Zetelverplaatsing binnen Tessenderlo 28-02Eigen vermogen € 537.240 naar € 615.660

Opvallend

uit de jaarrekening 2025

Eigen vermogen

€ 615.660 ▲ 14,6%

YMA Beheer maakt winst in elk boekjaar sinds 2021.

Omzet

≈ € 230.000 geschat

Het verkort schema vermeldt geen omzet.

Schulden

€ 1,5 mln 71% van de balans
Financiële schulden 33%Leveranciers 2%Belastingen en lonen 2%Andere 63%
Financiële instelling: buiten het modelFaillissementskans: sector buiten het model

Checked score

Buiten het algemene model
Model niet van toepassing op financiële instellingen
De Checked score meet liquiditeit, schuldgraad en marges met de normen van handels- en productievennootschappen. Een bank, verzekeraar of financiële holding heeft een heel andere balans. Die ratio's en de score zeggen hier dus niets. Daarom is er ook geen financiële sterkte.

Faillissementskans binnen 12 maanden

De onderneming is een financiële instelling: een bank, verzekeraar of financiële holding. Haar balans werkt anders dan die van een handels- of productiebedrijf. Een faillissementskans uit het algemene model zou hier misleiden.

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

1 signaal, dat het risico niet verhoogt
1 signaal.
neutraal
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 03-07-2026, 28 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
28 dagen voor het einde van de termijn
2024
93 dagen voor het einde van de termijn
2023
23 dagen voor het einde van de termijn
2022
35 dagen voor het einde van de termijn
2021
26 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 41 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 64) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 14 dagen voor het einde van de termijn, en 28% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 3 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
08-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Bestuur en eigendom

YM
Bestuurder
  • MAES Yves 500 aandelenakte van 25-11-2020
Bestuur & eigendom

Recente wijzigingen

Ingeschreven in de Peppol Directory Bereikbaar voor e-facturen via 0208:0758681342
Zetelverplaatsing binnen Tessenderlo Nieuwe zetel: Belledreef 14A 3980 Tessenderlo · Vorige zetel: Kanaalweg 98 3980 Tessenderlo · Bestuursvergadering van 03-02-2025 · Staatsblad-akte
Oprichting Startkapitaal € 5.000, 500 aandelen · Oprichter: MAES Yves (vennoot en oprichter) · Benoeming: MAES Yves (niet-statutair bestuurder) · bekendgemaakt op 25-11-2020 · Staatsblad-akte
Eerste vestiging Belledreef 14, Tessenderlo-Ham
Alle 11 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

zelfde hoofdactiviteit, vergelijkbaar in omvang en leeftijd
Onderneming
YMA Beheer Tessenderlo-Ham € 2,1 mln € 148.838 28,8% -
Kristof Witters UO Hechtel-Eksel € 2,0 mln € 149.167 12,9% -
JGJ INVEST Lanaken € 2,8 mln € 130.517 34,4% -
Het Posthuis Gent € 2,0 mln € 140.923 13,4% -
Si&Li Balen € 1,9 mln € 151.561 13,6% -
Kristel Wouters BV Kalmthout € 2,2 mln € 170.494 29,2% -
Mabler Evergem € 2,4 mln € 159.813 26,6% -

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als YMA Beheer: activiteiten van holdings (NACE 64210). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,9 mln en € 2,8 mln, opgericht tussen 2020 en 2021.

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 23-11-2020Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van holdingsNACE 64210en 2 andere
Vestigingseenheid
2.310.041.1423980 Tessenderlo-Ham, sinds 23-11-2020
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-11-2025
Ondernemingsgegevens

Jaarrekening 2025

€ 2,1 mln▲ 5,3%
Neerlegging
Neergelegd op 03-07-2026, 28 dagen voor het einde van de neerleggingstermijn
Financieel

Inzichten over YMA Beheer

YMA Beheer legt een verkort schema neer. Dat schema vermeldt geen omzet. De brutomarge daalde van € 342.143 in 2021 naar € 148.838 in 2025.

Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad. Klik op een cijfer met een stippellijn voor de rubriek en de neerlegging.

Kerngegevens van YMA Beheer

Wat is het ondernemingsnummer van YMA Beheer?
Het ondernemingsnummer van YMA Beheer is 0758.681.342. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0758.681.342.
Waar is YMA Beheer gevestigd?
De zetel is gevestigd op Belledreef 14A, 3980 Tessenderlo-Ham.Ondernemingsgegevens
Wat doet YMA Beheer?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van holdings (NACE 64210).
Wat is de rechtsvorm van YMA Beheer?
De rechtsvorm van YMA Beheer is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd YMA Beheer opgericht?
YMA Beheer werd opgericht op 23-11-2020.
Is YMA Beheer nog actief?
Ja, YMA Beheer staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van YMA Beheer?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 230.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 148.838 en van 32 vergelijkbare ondernemingen (NACE 64210). Het ligt waarschijnlijk tussen € 200.000 en € 290.000.Financieel
Maakt YMA Beheer winst?
In boekjaar 2025 boekte YMA Beheer een winst van € 78.420.
Waar vind ik de jaarrekening van YMA Beheer?
YMA Beheer legde 5 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet YMA Beheer de volgende jaarrekening neerleggen?
YMA Beheer moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.