Ga naar inhoud

UBIVISION

Actief
BVBAopgericht 200125 jaar actiefMotstraat 72, 2800 Mechelen, BelgiëOp dit adres zijn 21 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0475.127.279
Samenvatting

UBIVISION is actief sinds 2001 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 834.674 en een nettoresultaat van -€ 15.484. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,3% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 91% van 3.343 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Eigen vermogen
€ 834.674▼ 1,8%
2024 · € 850.158
Totaal activa
€ 920.728▼ 10,6%
2024 · € 1,0 mln
Nettoresultaat
-€ 15.484
2024 · € 76.338
Werkkapitaal
-€ 61.535▼ 15,2%
2024 · -€ 53.397
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat wordt in 2025 negatief: een verlies van € 15.202 na € 106.168 in 2024, het laagste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat-€ 0,02 mln 2025 Nettoresultaat-€ 0,02 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 62, Computerprogrammering en consultancy: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,07 mln-€ 0,09 mln▲ 22,0%€ 0,3 mln▲ 253%€ 0,05 mln▼ 83,6%€ 0,07 mln▲ 36,5%€ 0,005 mln▼ 92,5%€ 0,1 mln▲ 1.883%-€ 0,02 mln
Nettoresultaat€ 0,02 mln-€ 0,04 mln▲ 64,8%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 406%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 87,5%€ 0,05 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 102%€ 0,01 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 74,1%€ 0,08 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 495%-€ 0,02 mlnonder de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 0,6 mln-€ 0,7 mln▲ 6,2%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 29,3%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,8%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 5,6%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 1,6%€ 0,9 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 8,1%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 1,8%
Totaal activa€ 1,8 mln-€ 1,7 mln▼ 4,8%€ 1,2 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 28,5%€ 1,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 10,6%€ 1,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 2,0%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 2,5%€ 1,0 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 1,8%€ 0,9 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 10,6%
Schulden€ 1,2 mln-€ 1,0 mln▼ 10,7%€ 0,4 mln▼ 65,3%€ 0,2 mln▼ 42,6%€ 0,1 mln▼ 34,2%€ 0,1 mln▼ 8,6%€ 0,2 mln▲ 44,4%€ 0,09 mln▼ 52,2%
Werkkapitaal-€ 0,2 mln--€ 0,1 mln▲ 36,0%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector€ 0,08 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 32,3%€ 0,08 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 5,4%€ 0,01 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 84,0%-€ 0,05 mlnonder de middelste helft van de sector-€ 0,06 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 15,2%
Solvabiliteit35,0%-39,0%▲ 4,0pp70,5%boven de middelste helft van de sector▲ 31,6pp81,1%boven de middelste helft van de sector▲ 10,6pp87,3%boven de middelste helft van de sector▲ 6,2pp88,1%boven de middelste helft van de sector▲ 0,8pp82,5%boven de middelste helft van de sector▼ 5,6pp90,7%boven de middelste helft van de sector▲ 8,1pp
Liquiditeit0,51-0,66▲ 0,151,67binnen de middelste helft van de sector▲ 1,011,88binnen de middelste helft van de sector▲ 0,202,03binnen de middelste helft van de sector▲ 0,161,10binnen de middelste helft van de sector▼ 0,930,70onder de middelste helft van de sector▼ 0,400,27onder de middelste helft van de sector▼ 0,44
Rendabiliteit (ROA)1,3%-2,3%▲ 1,0pp16,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 13,7pp2,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 13,8pp4,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 2,4pp1,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 3,4pp7,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 6,2pp-1,7%onder de middelste helft van de sector▼ 9,1pp
Personeel (VTE)0onder de middelste helft van de sector
boven binnen onder de middelste helft van NACE 62, Computerprogrammering en consultancy: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het verkort of microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 920.728
Vaste activa € 898.509 ▼ 0,7%
Vlottende activa € 22.219 ▼ 82,3%
Passiva € 920.728
Eigen vermogen € 834.674 ▼ 1,8%
Schulden € 86.054 ▼ 52,2%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 17,5% naar 9,3%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
-€ 8.928▼
2024 · € 112.790
Cashflow
-€ 9.210▼
2024 · € 82.960
Schuldgraad
0,10▼
2024 · 0,21
ROE
-1,9%▼
2024 · 9,0%
Rentedekking
-26,06▼
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 83.754▼
2024 · € 178.909
Schulden > 1 jaar
€ 2.300
Belastingen
€ 0▼
2024 · € 29.176
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 51 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼
Vaste activa21/28€ 0,9 mln€ 0,9 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,001 mln€ 231▼
Financiële vaste activa28€ 0,8 mln€ 0,8 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,1 mln€ 0,02 mln▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,04 mln€ 0,001 mln▼
Handelsvorderingen40€ 0,02 mln€ 0▼
Overige vorderingen41€ 0,02 mln€ 0,001 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,08 mln€ 0,02 mln▼
Overlopende rekeningen490/1€ 105€ 58▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼
Inbreng10/11€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Reserves13€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,01 mln€ 0,002 mln▼
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,01 mln€ 0,002 mln▼
Beschikbare reserves133€ 0,5 mln€ 0,5 mln▲
Overgedragen winst (verlies)14--€ 0,02 mln
Schulden17/49€ 0,2 mln€ 0,09 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17-€ 0,002 mln
Overige schulden178/9-€ 0,002 mln
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,2 mln€ 0,08 mln▼
Handelsschulden44€ 172€ 0,004 mln▲
Leveranciers440/4€ 172€ 0,004 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,02 mln€ 0,009 mln▼
Belastingen450/3€ 0,02 mln€ 0,009 mln▼
Overige schulden47/48€ 0,2 mln€ 0,07 mln▼
Overlopende rekeningen492/3€ 0,001 mln€ 0▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 76€ 0▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,003 mln€ 0,003 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,1 mln-€ 0,005 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,1 mln-€ 0,02 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 53€ 61▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 53€ 61▲
Financiële kosten65/66B€ 0,001 mln€ 343▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,001 mln€ 343▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,1 mln-€ 0,02 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,03 mln€ 0▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,08 mln-€ 0,02 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,08 mln-€ 0,02 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,08 mln-€ 0,02 mln▼
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 0,2 mln€ 90▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,08 mln€ 0▼
Aan de overige reserves6921€ 0,08 mln€ 0▼
Uit te keren winst694/7€ 0,2 mln€ 0▼
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 0,2 mln€ 0▼
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)9087-0,0

De toelichting bij deze jaarrekening (12 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 5.000--€ 76€ 0▼ 100%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 35.829€ 40.142€ 20.542€ 16.842€ 16.582€ 17.210€ 6.622€ 6.274▼ 5,3%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 3.616€ 2.795€ 3.516€ 3.225€ 3.456▲ 7,2%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 115.030€ 134.757€ 342.427€ 72.460€ 90.374€ 26.080€ 116.015-€ 5.472-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 73.614€ 89.780€ 317.048€ 52.003€ 70.997€ 5.354€ 106.168-€ 15.202-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0€ 0€ 15.060€ 53€ 61▲ 15,7%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 2.297€ 3.431€ 3.719€ 0€ 0€ 15.060€ 53€ 61▲ 15,7%
Financiële kosten65/66B---€ 3.489€ 2.477€ 1.510€ 706€ 343▼ 51,5%
Recurrente financiële kosten65€ 40.654€ 38.231€ 32.100€ 3.489€ 2.477€ 1.510€ 706€ 343▼ 51,5%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 35.257€ 54.980€ 288.667€ 48.514€ 68.520€ 18.905€ 105.515-€ 15.484-
Belastingen op het resultaat67/77€ 12.210€ 16.659€ 99.730€ 23.959€ 18.985€ 6.081€ 29.176€ 0▼ 100%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 23.555€ 38.830€ 196.458€ 24.556€ 49.535€ 12.824€ 76.338-€ 15.484-
Onttrekking aan de belastingvrije reserves789---€ 46.851-----
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 24.543€ 39.818€ 225.361€ 71.406€ 49.535€ 12.824€ 76.338-€ 15.484-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼ 10,6%
Vaste activa21/28€ 1,6 mln€ 1,4 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln▼ 0,7%
Materiële vaste activa22/27€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 4,7%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 4,1%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 320€ 213€ 0,003 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼ 28,8%
Meubilair en rollend materieel24-----€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 231▼ 58,0%
Financiële vaste activa28€ 0,9 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln▼ 82,3%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,1 mln€ 0,07 mln-------
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,09 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,001 mln▼ 98,1%
Handelsvorderingen40---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0▼ 100%
Overige vorderingen41---€ 0,001 mln-€ 0,009 mln€ 0,02 mln€ 0,001 mln▼ 96,3%
Liquide middelen54/58€ 0,02 mln€ 0,07 mln€ 0,2 mln€ 0,03 mln€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,02 mln▼ 74,2%
Overlopende rekeningen490/1---€ 82€ 88€ 52€ 105€ 58▼ 44,6%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,2 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼ 10,6%
Eigen vermogen10/15€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,9 mln€ 0,8 mln▼ 1,8%
Inbreng10/11€ 0,3 mln€ 0,3 mln-€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Reserves13€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,002 mln▼ 81,0%
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,002 mln▼ 81,0%
Beschikbare reserves133---€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln▲ 1,6%
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,001 mln-------€ 0,02 mln-
Voorzieningen en uitgestelde belastingen16€ 0,008 mln€ 0,008 mln-------
Schulden17/49€ 1,2 mln€ 1,0 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln▼ 52,2%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 0,002 mln-€ 0,002 mln-
Financiële schulden170/4---€ 0,1 mln€ 0,06 mln----
Overige schulden178/9----€ 0,002 mln€ 0,002 mln-€ 0,002 mln-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,2 mln€ 0,09 mln€ 0,08 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln▼ 53,2%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln---
Handelsschulden44€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,004 mln€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,009 mln€ 172€ 0,004 mln▲ 2.139%
Leveranciers440/4---€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,009 mln€ 172€ 0,004 mln▲ 2.139%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln€ 0,02 mln€ 0,009 mln▼ 60,4%
Belastingen450/3---€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 0,006 mln€ 0,02 mln€ 0,009 mln▼ 60,4%
Overige schulden47/48---€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,05 mln€ 0,2 mln€ 0,07 mln▼ 54,5%
Overlopende rekeningen492/3------€ 0,001 mln€ 0▼ 100%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 23.555€ 38.830€ 196.458€ 24.556€ 49.535€ 12.824€ 76.338-€ 15.484-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 35.829€ 40.142€ 20.542€ 16.842€ 16.582€ 17.210€ 6.622€ 6.274▼ 5,3%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 59.384€ 78.972€ 217.000€ 41.397€ 66.117€ 30.033€ 82.960-€ 9.210-
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 89.600€ 457.227-€ 3.052€ 0-€ 12.234€ 3.111€ 0▼ 100%
Verandering liquide middelen-€ 48.518€ 101.287-€ 143.019€ 23.472€ 51.117-€ 20.364-€ 61.332▼ 201%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 24 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 verkort schema 02-06-2026 2026-00130815
31-12-2024 verkort schema 29-08-2025 2025-00432842
31-12-2023 verkort schema 29-07-2024 2024-00296495
31-12-2022 verkort schema 31-07-2023 2023-00294680
31-12-2021 verkort schema 16-08-2022 2022-20289327
31-12-2020 verkort schema 15-07-2021 2021-35300443
31-12-2019 microschema 29-08-2020 2020-47100028
31-12-2018 microschema 19-07-2019 2019-34800154
31-12-2017 microschema 30-08-2018 2018-56400439
31-12-2016 microschema 31-08-2017 2017-57100184

Toon alle 24 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 29.849 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200) zijn de cijfers van 18.795 gekend. 9.517 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2024 · 1 vermelding · € 87 toegekend · € 87 uitbetaald
Regelingen
1 vermelding · € 87 · € 87 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.