Ga naar inhoud

TVH Parts Holding

Actief
NVopgericht 200916 jaar actiefBrabantstraat 15, 8790 Waregem, BelgiëOp dit adres zijn 20 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0822.308.590
Samenvatting

TVH Parts Holding is actief sinds 2009 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 278,5 mln en een nettoresultaat van € 63,3 mln. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 13% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 37% van 540 sectorgenoten (NACE 77, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met uitzondering van werken onder auteursrecht
NACE 77400NACE 95100
Grootste werkgever in West-Vlaanderen, sector Verhuur en lease4 vestigingen
Schaal
€ 223,5 mlnomzet 2025
Personeel
450 VTE
Eigen vermogen
€ 278,5 mln
Winst
€ 63,3 mln
Nettoresultaat -59%: boekjaar van 15 maanden
Gezondheid
86 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Moeder
TVH Global · 100%
Bestuur
14 leden
Deelnemingen
5
  • SILEXGedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Dominiek Valcke
Commissaris: Ernst et Young Reviseurs d'EntreprisesJaarrekening 2025 14 dagen vroeg
Waarom 86verhoogt risicoLiquiditeit 0,68, liquide middelen € 87.792, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: omzet € 223,5 mln, 450 VTE, balanstotaal € 925,7 mlnOpgericht in 2009Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 17-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
86 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 45% van de sectorgenoten (alle bedrijven)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 55-4
eigen vermogen 30,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 40-12
kortlopende schulden 26,1% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 62-7
rendement op activa 6,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (15 ondernemingen, NACE 77, groot)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,2%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,3%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 22.300.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,68 tegenover 1,07 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 26,1% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en 69,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (alle bedrijven): beter dan 44% op solvabiliteit, 42% op liquiditeit en 49% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,68, liquide middelen € 87.792, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: omzet € 223,5 mln, 450 VTE, balanstotaal € 925,7 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2009
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 17-07-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-07-2026, 14 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
14 dagen vroeg
2024
7 dagen vroeg
2023
28 dagen vroeg
2022
10 dagen vroeg
2021
3 dagen vroeg
2020
8 dagen vroeg
2019
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 14 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 77) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Benoemingen: Wyna Management BV (bestuurder) en…Vaste vertegenwoordigers: Tanja Dysli, Anne-Marie…
  3. StatutenwijzigingVolmacht

Opvallend

  • Positief: Grootste werkgever in West-Vlaanderen, sector Verhuur en leasein de Checked-ranglijsten nr. 1 Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij groeiomzet 2025: € 223,5 mln 6 jaar Bekijk
  • In handen van TVH Globaluiteindelijk: Wehold BO 100% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Resultaat daalde in 2025boekjaar van 15 maanden ▼ 59,4% Bekijk
  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 08-01-2026 · 14 in functie 1 nieuw Bekijk
  • Vlaamse steuntoegekend van 2022 tot 2025 € 77.916 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 223,5 mln
Winst
€ 63,3 mln
Solvabiliteit
30,1%
Omzet▲ 21,0%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
14 leden
Moeder
TVH Global · 100%
Commissaris
Ernst et Young Reviseurs…
  • AraskoBestuurder
  • BLUE THUMBBestuurder
  • Giant StepsBestuurder
  • KRIBOMABestuurder
  • NEIMITBestuurder

en 9 andere bestuurders

Naar Bestuur & eigendom

Netwerk & groep

Groep
Wehold BO
Dochters, alle niveaus
72
Rechtstreekse deelnemingen
5
Verbonden bedrijven
30

72 dochters

Naar Netwerk & groep

Tijdlijn

Gebeurtenissen
73
Sinds
2010
  1. 30-05-2025Herbenoeming: EY Bedrijfsrevisoren BV (commissaris)
  2. 23-04-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 03-04-2025Kapitaal & aandelen
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
4
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met…NACE 77400
Opgericht
30-12-2009
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
4
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni
Doel
De vennootschap heeft tot voorwerp, in België als in het buitenland, zowel voor eigen…
Naar Statuten

Kerngegevens van TVH Parts Holding

Wat is het ondernemingsnummer van TVH Parts Holding?
0822.308.590. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0822.308.590.
Waar is TVH Parts Holding gevestigd?
De zetel is gevestigd op Brabantstraat 15, 8790 Waregem.Ondernemingsgegevens
Wat doet TVH Parts Holding?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met uitzondering van werken onder auteursrecht (NACE 77400).
Wat is de rechtsvorm van TVH Parts Holding?
Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd TVH Parts Holding opgericht?
Op 30-12-2009.
Is TVH Parts Holding nog actief?
Ja, TVH Parts Holding staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft TVH Parts Holding?
Gemiddeld 450 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van TVH Parts Holding?
€ 223,5 mln in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.
Maakt TVH Parts Holding winst?
In boekjaar 2025 boekte TVH Parts Holding een winst van € 63,3 mln.
Waar vind ik de jaarrekening van TVH Parts Holding?
TVH Parts Holding legde 16 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van TVH Parts Holding

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.