Ga naar inhoud

Steph Optical

Actief Risico: niet beoordeeld
CommVopgericht 20196 jaar actiefHoge Jan 19, 9255 Buggenhout, BelgiëKBO/BCE: BE 0739.721.406
Samenvatting

Steph Optical is een financiële instelling; het faillissementsmodel is getraind op handels- en productievennootschappen en is hier niet van toepassing. De onderneming is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van holdings
NACE 64210
1 vestiging
Schaal
Geen jaarrekening; een kleine VOF of CommV hoeft niet neer te leggen
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: sector buiten het model
Structuur
1 akte in het Staatsblad

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2019opgericht 17-12-2019 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
CommV
Activiteit
Activiteiten van holdingsNACE 64210
Opgericht
17-12-2019
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Steph Optical

Wat is het ondernemingsnummer van Steph Optical?
0739.721.406. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0739.721.406.
Waar is Steph Optical gevestigd?
De zetel is gevestigd op Hoge Jan 19, 9255 Buggenhout.Ondernemingsgegevens
Wat doet Steph Optical?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van holdings (NACE 64210).
Wat is de rechtsvorm van Steph Optical?
Commanditaire vennootschap (CommV).
Wanneer werd Steph Optical opgericht?
Op 17-12-2019.
Is Steph Optical nog actief?
Ja, Steph Optical staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van Steph Optical

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.