Ga naar inhoud

PP BELGIUM

Actief
NVopgericht 201412 jaar actiefHalfstraat 5, 2630 Aartselaar, BelgiëKBO/BCE: BE 0555.793.667
Samenvatting

PP BELGIUM boekte in boekjaar 2025 een nettoverlies van 81% van het eigen vermogen bij de start van dat boekjaar. Volgens de jaarrekening over 2025 had PP BELGIUM een eigen vermogen van € 118.720 en een nettoresultaat van -€ 505.444. Het eigen vermogen daalt sinds 2018 met ongeveer 6,3% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 14% van de 1.166 ondernemingen in de sector administratieve ondersteuning (NACE 82, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2014, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 08-07-2014 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 18 actieve ondernemingen ingeschreven Bron: KBO, toestand op 4 november 2026.
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. NACE 82990en 3 andere
Paritair comité
200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2025
Vestigingseenheid
2.233.226.446 2630 Aartselaar, sinds 08-07-2014
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 15-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • FOODIESGedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Frederik Goossens
  • ALL COMPANY - J & SBestuurder · sinds 31-05-2023 · vaste vertegenwoordiger Filip Van Hoeck
  • Amaury HENDRICKXBestuurder · sinds 31-05-2023
en 3 anderen
Aandeelhouders
  • VERMEC· score 96jaarrekening 2025 van VERMEC

Financiële situatie

53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Jaarrekening 2025
Omzet
€ 988.213
▼ 10,0%
Verlies
€ 505.444
Eigen vermogen
€ 118.720
▼ 81,0%
Balanstotaal
€ 2,1 mln
▲ 12,9%
Werknemers op 31-12-2025
3
▲ 200%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: een nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaarVerlies € 505.444 (boekjaar 2025)Eigen vermogen € 118.720 (5,8% van het balanstotaal)verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 15-07-2026)Sector NACE 82Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 17% van de microbedrijven in de sector administratieve ondersteuning (NACE 82)
Een nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 31-28
eigen vermogen 5,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 41-1
kortlopende schulden 26,2% · geldmiddelen 0,7%
Rentabiliteit 0-52
rendement op activa -24,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (12.676 ondernemingen, NACE 82, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,6% 01-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,7%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,7%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,7%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 0,8%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,3%▼ -0,5 procentpunt tegenover 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,3%● gelijk tegenover 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,3%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 1,0%▲ +0,7 procentpunt tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,0%● gelijk tegenover 08-2026hoogste waarde 10-2026: 1,0%● gelijk tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 1,0%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden
Nettoverlies van minstens de helft van het balanstotaal of van het eigen vermogen bij de start van het boekjaar.
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,16 (2,31 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 26,2% en de geldmiddelen 0,7% van het balanstotaal. Wel is 94,2% van het actief met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 82, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 18% van hen, de liquiditeit beter dan bij 25%, de rentabiliteit beter dan bij 5% en de groei beter dan bij 19%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Verlies € 505.444 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 118.720 (5,8% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 15-07-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 14% van 1166 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 1166 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 14%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 15-07-2026, 16 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
16 dagen voor het einde van de termijn
2024
30 dagen voor het einde van de termijn
2023
21 dagen voor het einde van de termijn
2022
101 dagen voor het einde van de termijn
2021
26 dagen voor het einde van de termijn
2020
15 dagen voor het einde van de termijn
2019
18 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 32 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 82) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 5 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na een winst van € 30.177 in 2024 -€ 505.444 Bekijk
  • Let op: Lager nettoresultaat dan 94% van de sector administratieve ondersteuningsectormediaan € 48.922 · 1.167 ondernemingen -€ 505.444 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte 7 herbenoemdHerbenoemingen: Amaury HENDRICKX, Inneke VANGEEL en 4 anderen · Vaste vertegenwoordigers: Frederik Goossens, Michel Verhaeren en Filip Van Hoeck
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 18 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als PP BELGIUM: overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. (NACE 82990). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 756.000 en € 4,6 mln, opgericht tussen 2010 en 2019.

OndernemingBalanstotaalOmzet
PP BELGIUM Aartselaar€ 2,1 mln€ 1,0 mln
BUSINESS CENTER WIERDE Namur€ 2,0 mln€ 0,4 mln
bcenter Marche-en-Famenne€ 2,2 mln€ 0,4 mln
J.G. HESTIA Mechelen€ 0,8 mln€ 1,3 mln
Brain Embassy Belgium Antwerpen€ 4,6 mln€ 1,1 mln
SGS MACO CUSTOMS SERVICE BELGIUM Antwerpen€ 1,2 mln€ 1,6 mln
Cronos Invest Kontich€ 4,0 mln€ 0,6 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van PP BELGIUM

Wat is het ondernemingsnummer van PP BELGIUM?
Het ondernemingsnummer van PP BELGIUM is 0555.793.667. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0555.793.667.
Waar is PP BELGIUM gevestigd?
De zetel is gevestigd op Halfstraat 5, 2630 Aartselaar.Ondernemingsgegevens
Wat doet PP BELGIUM?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige zakelijke dienstverlening, n.e.g (NACE 82990).
Wat is de rechtsvorm van PP BELGIUM?
De rechtsvorm van PP BELGIUM is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd PP BELGIUM opgericht?
PP BELGIUM werd opgericht op 08-07-2014.
Is PP BELGIUM nog actief?
Ja, PP BELGIUM staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft PP BELGIUM?
PP BELGIUM had in boekjaar 2025 gemiddeld 2,4 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Onder welk paritair comité valt PP BELGIUM?
PP BELGIUM vermeldt in haar jaarrekening 2025 paritair comité 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
Wat is de omzet van PP BELGIUM?
De omzet van PP BELGIUM was € 988.213 in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.
Maakt PP BELGIUM winst?
In boekjaar 2025 boekte PP BELGIUM een verlies van € 505.444.
Waar vind ik de jaarrekening van PP BELGIUM?
PP BELGIUM legde 11 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet PP BELGIUM de volgende jaarrekening neerleggen?
PP BELGIUM moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.