Ga naar inhoud

PITTA KING

Actief
BVopgericht 201610 jaar actiefRue De Paepe César 124, 6040 Charleroi, BelgiëKBO/BCE: BE 0664.606.782
Samenvatting

PITTA KING is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 9.386) en een nettoresultaat van € 45.173. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 57% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 21% van 16.547 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,5% (laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Omzet
€ 455.021▼ 4,9%
2023 · € 478.518
EBIT-marge
5,8%▲ 7,4pp
2023 · -1,6%
Nettoresultaat
€ 45.173▲ 91,1%
2024 · € 23.638
Werkkapitaal
-€ 22.691▲ 69,6%
2024 · -€ 74.716
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Na de dip in 2022 klimt het bedrijfsresultaat drie jaar op rij; 2025 ligt 78% boven 2024 en is het hoogste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Omzet€ 455.021 2024 Bedrijfsresultaat€ 47.160 2025 Nettoresultaat€ 45.173 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 56, Eet- en drankgelegenheden: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA), Personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Omzet€ 268.585-€ 286.035▲ 6,5%€ 287.979▲ 0,7%€ 283.410▼ 1,6%€ 358.215▲ 26,4%€ 478.518▲ 33,6%€ 455.021▼ 4,9%
Bedrijfsresultaat€ 7.217--€ 11.174-€ 11.925▼ 6,7%-€ 18.532▼ 55,4%-€ 44.601▼ 141%-€ 7.434▲ 83,3%€ 26.441€ 47.160▲ 78,4%
Nettoresultaat€ 5.340--€ 11.384-€ 11.637onder de middelste helft van de sector▼ 2,2%-€ 19.724onder de middelste helft van de sector▼ 69,5%-€ 46.747onder de middelste helft van de sector▼ 137%-€ 11.119onder de middelste helft van de sector▲ 76,2%€ 23.638boven de middelste helft van de sector€ 45.173boven de middelste helft van de sector▲ 91,1%
EBIT-marge2,7%--3,9%▼ 6,6pp-4,1%▼ 0,2pp-6,5%▼ 2,4pp-12,5%▼ 5,9pp-1,6%▲ 10,9pp5,8%▲ 7,4pp
Eigen vermogen€ 22.412-€ 11.028▼ 50,8%-€ 609binnen de middelste helft van de sector-€ 20.332onder de middelste helft van de sector▼ 3.239%-€ 67.079onder de middelste helft van de sector▼ 230%-€ 78.198onder de middelste helft van de sector▼ 16,6%-€ 54.560onder de middelste helft van de sector▲ 30,2%-€ 9.386onder de middelste helft van de sector▲ 82,8%
Totaal activa€ 75.565-€ 75.370▼ 0,3%€ 71.879binnen de middelste helft van de sector▼ 4,6%€ 147.604binnen de middelste helft van de sector▲ 105%€ 143.443binnen de middelste helft van de sector▼ 2,8%€ 105.086binnen de middelste helft van de sector▼ 26,7%€ 49.657binnen de middelste helft van de sector▼ 52,7%€ 71.530binnen de middelste helft van de sector▲ 44,0%
Schulden€ 53.153-€ 64.342▲ 21,1%€ 72.488▲ 12,7%€ 167.936▲ 132%€ 210.522▲ 25,4%€ 183.284▼ 12,9%€ 104.217▼ 43,1%€ 80.917▼ 22,4%
Werkkapitaal-€ 25.443--€ 24.943▲ 2,0%-€ 25.668binnen de middelste helft van de sector▼ 2,9%-€ 49.591onder de middelste helft van de sector▼ 93,2%-€ 96.236onder de middelste helft van de sector▼ 94,1%-€ 103.696onder de middelste helft van de sector▼ 7,8%-€ 74.716onder de middelste helft van de sector▲ 27,9%-€ 22.691binnen de middelste helft van de sector▲ 69,6%
Solvabiliteit29,7%-14,6%▼ 15,0pp-0,8%binnen de middelste helft van de sector▼ 15,5pp-13,8%onder de middelste helft van de sector▼ 12,9pp-46,8%onder de middelste helft van de sector▼ 33,0pp-74,4%onder de middelste helft van de sector▼ 27,6pp-109,9%onder de middelste helft van de sector▼ 35,5pp-13,1%onder de middelste helft van de sector▲ 96,8pp
Liquiditeit0,47-0,59▲ 0,130,55binnen de middelste helft van de sector▼ 0,040,67binnen de middelste helft van de sector▲ 0,110,48onder de middelste helft van de sector▼ 0,190,38onder de middelste helft van de sector▼ 0,100,22onder de middelste helft van de sector▼ 0,160,71binnen de middelste helft van de sector▲ 0,49
Rendabiliteit (ROA)7,1%--15,1%▼ 22,2pp-16,2%onder de middelste helft van de sector▼ 1,1pp-13,4%onder de middelste helft van de sector▲ 2,8pp-32,6%onder de middelste helft van de sector▼ 19,2pp-10,6%onder de middelste helft van de sector▲ 22,0pp47,6%boven de middelste helft van de sector▲ 58,2pp63,2%boven de middelste helft van de sector▲ 15,6pp
Personeel (VTE)0,8-1,7▲ 113%1,3binnen de middelste helft van de sector▼ 23,5%1,6▲ 23,1%1,8▲ 12,5%2▲ 11,1%1,1▼ 45,0%1▼ 9,1%
boven binnen onder de middelste helft van NACE 56, Eet- en drankgelegenheden: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 71.530
Vaste activa € 16.121 ▼ 43,3%
Vlottende activa € 55.409 ▲ 161%
Passiva
Eigen vermogen-€ 9.386
Schulden€ 80.917
Het eigen vermogen is negatief: de schulden (€ 80.917) zijn groter dan het balanstotaal (€ 71.530).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 59.289▲
2024 · € 41.821
Cashflow
€ 57.303▲
2024 · € 39.018
Snelle liquiditeit
0,57▲
2024 · 0,13
Rentedekking
37,00▲
2024 · 14,92
Schulden ≤ 1 jaar
€ 78.100▼
2024 · € 95.915
Schulden > 1 jaar
€ 2.817▼
2024 · € 8.302
Belastingen
€ 384
Personeelskosten
€ 15.945▼
2024 · € 52.669
Geen schuldgraad: het eigen vermogen is negatief, dus schulden gedeeld door eigen vermogen zegt niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 3.632 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 2,9% binnen 24 maanden failliet en bestaat 91,9% nog.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • winst van 5% van de balans of meer
2,9% ging failliet
4,8% stopte op een andere manier
91,9% bestaat nog

Van nog 0,4% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 1,5% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.473 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 3.632 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 50 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 49.657€ 71.530▲
Vaste activa21/28€ 28.457€ 16.121▼
Immateriële vaste activa21€ 2.625€ 1.125▼
Materiële vaste activa22/27€ 25.832€ 14.996▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 6.679€ 5.154▼
Meubilair en rollend materieel24€ 7.230€ 3.250▼
Leasing en soortgelijke rechten25€ 11.923€ 6.592▼
Vlottende activa29/58€ 21.200€ 55.409▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 8.639€ 10.825▲
Voorraden30/36€ 8.639€ 10.825▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 1.986€ 6.807▲
Handelsvorderingen40€ 373€ 5.596▲
Overige vorderingen41€ 1.613€ 1.211▼
Liquide middelen54/58€ 9.083€ 35.943▲
Overlopende rekeningen490/1€ 1.491€ 1.834▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 49.657€ 71.530▲
Eigen vermogen10/15-€ 54.560-€ 9.386▲
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Reserves13€ 267€ 267=
Beschikbare reserves133€ 267€ 267=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 73.427-€ 28.253▲
Schulden17/49€ 104.217€ 80.917▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 8.302€ 2.817▼
Financiële schulden170/4€ 8.302€ 2.817▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 95.915€ 78.100▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 8.224€ 5.485▼
Handelsschulden44€ 2.760€ 10.941▲
Leveranciers440/4€ 2.760€ 10.941▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 4.779€ 5.285▲
Belastingen450/3€ 255€ 462▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 4.524€ 4.823▲
Overige schulden47/48€ 80.153€ 56.390▼
Resultaat Code20242025
Omzet70€ 455.021-
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-€ 826
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61€ 357.127-
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 52.669€ 15.945▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 15.380€ 12.129▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 3.404€ 6.501▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 97.894€ 81.735▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 26.441€ 47.160▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0-
Financiële kosten65/66B€ 2.803€ 1.603▼
Recurrente financiële kosten65€ 2.803€ 1.603▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 23.638€ 45.558▲
Belastingen op het resultaat67/77-€ 384
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 23.638€ 45.173▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 23.638€ 45.173▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 73.427-€ 28.253▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 97.065-€ 73.427▲

De toelichting bij deze jaarrekening (11 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Omzet70€ 268.585€ 286.035€ 287.979€ 283.410€ 358.215€ 478.518€ 455.021--
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 17.184---€ 826-
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61---€ 235.916€ 328.590€ 382.619€ 357.127--
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 59.630€ 55.192€ 87.685€ 52.669€ 15.945▼ 69,7%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 23.951€ 25.662€ 15.308€ 17.576€ 14.445€ 14.932€ 15.380€ 12.129▼ 21,1%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 5.113€ 5.293€ 4.874€ 3.404€ 6.501▲ 91,0%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A---€ 931-----
Bruto bedrijfsmarge9900€ 56.762€ 75.749€ 56.230€ 64.718€ 30.328€ 100.056€ 97.894€ 81.735▼ 16,5%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 7.217-€ 11.174-€ 11.925-€ 18.532-€ 44.601-€ 7.434€ 26.441€ 47.160▲ 78,4%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 225€ 0€ 307€ 0--
Recurrente financiële opbrengsten75--€ 191€ 225€ 0€ 307€ 0--
Financiële kosten65/66B---€ 1.416€ 2.146€ 3.992€ 2.803€ 1.603▼ 42,8%
Recurrente financiële kosten65€ 448€ 210€ 523€ 1.416€ 2.146€ 3.992€ 2.803€ 1.603▼ 42,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 6.768-€ 11.384-€ 12.257-€ 19.724-€ 46.747-€ 11.119€ 23.638€ 45.558▲ 92,7%
Belastingen op het resultaat67/77€ 1.428€ 0-€ 620€ 0---€ 384-
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 5.340-€ 11.384-€ 11.637-€ 19.724-€ 46.747-€ 11.119€ 23.638€ 45.173▲ 91,1%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 5.340-€ 11.384-€ 11.637-€ 19.724-€ 46.747-€ 11.119€ 23.638€ 45.173▲ 91,1%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 75.565€ 75.370€ 71.879€ 147.604€ 143.443€ 105.086€ 49.657€ 71.530▲ 44,0%
Vaste activa21/28€ 53.424€ 38.906€ 40.021€ 48.091€ 55.116€ 42.184€ 28.457€ 16.121▼ 43,3%
Immateriële vaste activa21€ 11.625€ 10.125€ 8.625€ 7.125€ 5.625€ 4.125€ 2.625€ 1.125▼ 57,1%
Materiële vaste activa22/27€ 41.799€ 28.781€ 31.396€ 40.966€ 49.491€ 38.059€ 25.832€ 14.996▼ 41,9%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 13.762€ 10.744€ 8.516€ 6.679€ 5.154▼ 22,8%
Meubilair en rollend materieel24---€ 20.786€ 15.440€ 11.928€ 7.230€ 3.250▼ 55,0%
Leasing en soortgelijke rechten25---€ 6.419€ 23.307€ 17.615€ 11.923€ 6.592▼ 44,7%
Vlottende activa29/58€ 22.141€ 36.464€ 31.858€ 99.513€ 88.327€ 62.902€ 21.200€ 55.409▲ 161%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 4.288€ 9.788€ 5.672€ 15.943€ 17.220€ 18.535€ 8.639€ 10.825▲ 25,3%
Voorraden30/36---€ 15.943€ 17.220€ 18.535€ 8.639€ 10.825▲ 25,3%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 11.770€ 24.000€ 21.262€ 17.147€ 11.217€ 19.923€ 1.986€ 6.807▲ 243%
Handelsvorderingen40---€ 15.059€ 6.162€ 17.877€ 373€ 5.596▲ 1.402%
Overige vorderingen41---€ 2.088€ 5.055€ 2.045€ 1.613€ 1.211▼ 24,9%
Liquide middelen54/58€ 5.674€ 1.831€ 4.269€ 64.976€ 59.141€ 23.644€ 9.083€ 35.943▲ 296%
Overlopende rekeningen490/1---€ 1.447€ 749€ 801€ 1.491€ 1.834▲ 23,0%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 75.565€ 75.370€ 71.879€ 147.604€ 143.443€ 105.086€ 49.657€ 71.530▲ 44,0%
Eigen vermogen10/15€ 22.412€ 11.028-€ 609-€ 20.332-€ 67.079-€ 78.198-€ 54.560-€ 9.386▲ 82,8%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Reserves13€ 267€ 267€ 267€ 267€ 267€ 267€ 267€ 267=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 267€ 267----
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 267€ 267----
Beschikbare reserves133-----€ 267€ 267€ 267=
Overgedragen winst (verlies)14€ 3.545-€ 7.839-€ 19.476-€ 39.199-€ 85.946-€ 97.065-€ 73.427-€ 28.253▲ 61,5%
Schulden17/49€ 53.153€ 64.342€ 72.488€ 167.936€ 210.522€ 183.284€ 104.217€ 80.917▼ 22,4%
Schulden op meer dan één jaar17€ 5.570€ 2.935€ 14.962€ 18.832€ 25.959€ 16.686€ 8.302€ 2.817▼ 66,1%
Financiële schulden170/4---€ 18.832€ 25.959€ 16.686€ 8.302€ 2.817▼ 66,1%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 47.583€ 61.407€ 57.526€ 149.104€ 184.563€ 166.598€ 95.915€ 78.100▼ 18,6%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 8.165€ 11.050€ 9.287€ 8.224€ 5.485▼ 33,3%
Handelsschulden44€ 1.841€ 16.253€ 7.970€ 38.430€ 22.890€ 53.466€ 2.760€ 10.941▲ 296%
Leveranciers440/4---€ 38.430€ 22.890€ 53.466€ 2.760€ 10.941▲ 296%
Vooruitbetalingen op bestellingen46---€ 0-----
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 45.771€ 65.021€ 14.137€ 4.779€ 5.285▲ 10,6%
Belastingen450/3----€ 1.206€ 1.136€ 255€ 462▲ 81,1%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 45.771€ 63.814€ 13.000€ 4.524€ 4.823▲ 6,6%
Overige schulden47/48---€ 56.738€ 85.603€ 89.707€ 80.153€ 56.390▼ 29,6%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 5.340-€ 11.384-€ 11.637-€ 19.724-€ 46.747-€ 11.119€ 23.638€ 45.173▲ 91,1%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 23.951€ 25.662€ 15.308€ 17.576€ 14.445€ 14.932€ 15.380€ 12.129▼ 21,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 29.291€ 14.278€ 3.671-€ 2.148-€ 32.302€ 3.812€ 39.018€ 57.303▲ 46,9%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 11.144-€ 16.423-€ 25.646-€ 21.470-€ 2.000-€ 1.653€ 207-
Verandering liquide middelen--€ 3.843€ 2.438€ 60.707-€ 5.835-€ 35.497-€ 14.561€ 26.860-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (9)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 08-07-2026 2026-00267822
31-12-2024 microschema 19-11-2025 2025-00568000
31-12-2023 microschema 30-08-2024 2024-00451005
31-12-2022 microschema 03-05-2024 2024-00082825
31-12-2021 microschema 02-12-2022 2022-20530614
31-12-2020 microschema 02-09-2021 2021-65500138
31-12-2019 microschema 30-10-2020 2020-66600115
31-12-2018 microschema 29-08-2019 2019-54700149
31-12-2017 microschema 31-08-2018 2018-59700180

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector en regio

In de cijfers van deze onderneming staat geen positief eigen vermogen en geen personeelsbestand, dus vergelijken op omvang kan niet. Deze bedrijven delen alleen de sector en de regio. Van de 21.397 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56112) zijn de cijfers van 9.827 gekend. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.