Ga naar inhoud

MODUHOME RESOURCE HUB

Actief
BVopgericht 196561 jaar actiefRue Carlos Gallaix(CH) 233, 7521 Tournai, BelgiëKBO/BCE: BE 0401.201.106
Samenvatting

MODUHOME RESOURCE HUB is actief sinds 1965 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 8.862 en een nettoresultaat van € 38.082. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 13% van 510 sectorgenoten (NACE 42, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
NACE 42220NACE 42219
2de oudste bedrijf in Henegouwen, sector Weg- en waterbouw1 vestiging
Schaal
€ 195.686balanstotaal 2025
Personeel
2 VTE
Eigen vermogen
€ 8.862
Winst
€ 38.082
Gezondheid
68 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Moeder
MODUHOME · 100%
Jaarrekening 29 dagen te laat neergelegd1 van 9 akten gelezen
Waarom 68verhoogt risicoSector NACE 42Liquiditeit 0,90, liquide middelen € 5.257Eigen vermogen € 8.862 (4,5% van het balanstotaal)verlaagt risicoOpgericht in 1965Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
68 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 45% van de sectorgenoten (NACE 42, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 30+30
eigen vermogen 4,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 3+3
kortlopende schulden 95,5% · geldmiddelen 2,7%
Rentabiliteit 93+88
rendement op activa 19,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,8% (1.864 ondernemingen, NACE 42, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,4% 12-2024: 2,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,0%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 3,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,8%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 4,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 4,1%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 2,6%▼ -1,5 procentpunten t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,3%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,8%▼ -2,5 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,9 tegenover 0,57 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 95,5% en geldmiddelen: 2,7% van het balanstotaal), en 95,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 42, micro): beter dan 12% op solvabiliteit, 4% op liquiditeit, 76% op rentabiliteit en 90% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1965
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Sector NACE 42
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 0,90, liquide middelen € 5.257
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 8.862 (4,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 13% van 510 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 510 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 13%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 29-08-2026, 29 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
29 dagen te laat
2024
29 dagen te laat
2023
30 dagen te laat
2022
9 dagen te laat
2021
30 dagen te laat
2020
12 dagen te laat
2019
16 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 18 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 42) voor boekjaar 2024 is 2 dagen voor de termijn, en 41% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. HerstructureringFusie · Aandeelhouderschap · Verklaring
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  3. Terug winstgevendnetto € 38.082

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2025na -€ 14.889 in 2024 € 38.082 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 13% op solvabiliteitsectormediaan 38,6% · 510 bedrijven 4,5% Bekijk
  • In handen van MODUHOME 100% Bekijk
  • Actief sinds 1965opgericht 01-01-1965 61 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 195.686
Winst
€ 38.082
Solvabiliteit
4,5%
Balanstotaal▲ 64,8%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
56
Sinds
1978
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 29-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 30-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatieNACE 42220
Opgericht
01-01-1965
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
2
Doel
“Toutes opérations d’entreprises ou immobilières généralement quelconques. Elle peut…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.