Ga naar inhoud

GDM Motors

Actief
NVopgericht 199332 jaar actiefSteenweg Deinze 35, 9810 Nazareth-De Pinte, BelgiëKBO/BCE: BE 0451.683.765
Samenvatting

GDM Motors is actief sinds 1993, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had GDM Motors een eigen vermogen van € 5,9 mln en een nettoresultaat van -€ 1,3 mln. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 4,5% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 34% van de 3.863 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 23-12-1993 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 14 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 2 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 7 andere
Vestigingseenheid
2.137.173.779 9810 Nazareth-De Pinte, sinds 20-02-2004
Einde boekjaar
30 december
Peppol
Bereikbaar sinds 22-08-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • DUMAREY GuidoBestuurder · sinds 30-05-2021
  • DUMOLYN BrigitteBestuurder · sinds 30-05-2021

Financiële situatie

79 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Jaarrekening per 30-12-2025
Omzet
€ 379.389
Verlies
€ 1,3 mln
Eigen vermogen
€ 5,9 mln
▼ 18,5%
Balanstotaal
€ 16,9 mln
▲ 1,3%
Personeel
≈ 0 VTE
geschat
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 1,20, liquide middelen € 23.5321 zetelwijziging in 24 maandenVerlies € 1,3 mln (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
79 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 25% van de middelgrote bedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 60-8
eigen vermogen 35,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 16-5
kortlopende schulden 65,0% · geldmiddelen 0,1%
Rentabiliteit 51-22
rendement op activa -7,9%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (800 ondernemingen, NACE 70, middelgroot)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,3% 01-2025: 0,3%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,3%▼ -0,3 procentpunt tegenover 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,3%● gelijk tegenover 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,7%▲ +0,4 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,7%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,7%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,7%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,7%● gelijk tegenover 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,5%▼ -0,2 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,5%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,5%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 35.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,2 (1,37 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 65% en de geldmiddelen 0,1% van het balanstotaal. Van het actief is 65% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, middelgroot). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 30% van hen, de liquiditeit beter dan bij 8%, de rentabiliteit beter dan bij 55% en de groei beter dan bij 8%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 1,20, liquide middelen € 23.532
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Verlies € 1,3 mln (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-12-2025 moest uiterlijk op 30-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 29-07-2026, 1 dag voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
1 dag voor het einde van de termijn
2024
19 dagen te laat
2023
1 dag voor het einde van de termijn
2022
32 dagen te laat
2021
18 dagen te laat
2020
32 dagen te laat
2019
38 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 9 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 30-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 30-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 17 augustus neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag30-12-2026 einde boekjaar30-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na een winst van € 632.429 in 2024 -€ 1,3 mln Bekijk
  • Let op: Lager nettoresultaat dan 95% van de sector hoofdkantoren en managementadviessectormediaan € 54.042 · 3.862 ondernemingen -€ 1,3 mln Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Sint-Martens-Latem naar NazarethNieuwe zetel: Steenweg Deinze 35, 9810 Nazareth · Vorige zetel: Pontstraat 23, 9831 Sint-Martens-Latem
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 15 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als GDM Motors: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 12 mln en € 22 mln, opgericht tussen 1986 en 2000.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
GDM Motors Nazareth-De Pinte€ 16,9 mln€ 0,02 mln
HUYSMAN PROPERTIES Eeklo€ 19,3 mln-
V.D.H. - INVEST Oudenaarde€ 12,1 mln-
OPPAC Sint-Martens-Latem€ 12,8 mln€ 0,03 mln
HOLDING DE EIK Schoten€ 18,2 mln-
VE UNLIMITED Brasschaat€ 20,5 mln-
LECOMTE INDUSTRIES Andenne€ 21,6 mln€ 0,02 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van GDM Motors

Wat is het ondernemingsnummer van GDM Motors?
Het ondernemingsnummer van GDM Motors is 0451.683.765. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0451.683.765.
Waar is GDM Motors gevestigd?
De zetel is gevestigd op Steenweg Deinze 35, 9810 Nazareth-De Pinte.Ondernemingsgegevens
Wat doet GDM Motors?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van GDM Motors?
De rechtsvorm van GDM Motors is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd GDM Motors opgericht?
GDM Motors werd opgericht op 23-12-1993.
Is GDM Motors nog actief?
Ja, GDM Motors staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft GDM Motors?
GDM Motors had in boekjaar 2020 gemiddeld 1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van GDM Motors?
De omzet van GDM Motors was € 379.389 in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.
Maakt GDM Motors winst?
In boekjaar 2025 boekte GDM Motors een verlies van € 1,3 mln.
Waar vind ik de jaarrekening van GDM Motors?
GDM Motors legde 29 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet GDM Motors de volgende jaarrekening neerleggen?
GDM Motors moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 30-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.