Ga naar inhoud

C.P.D.H.

Actief
NVopgericht 199926 jaar actiefRue du Charbonnage 12, 4020 Liège, BelgiëKBO/BCE: BE 0468.710.235
Samenvatting

C.P.D.H. is actief sinds 1999, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had C.P.D.H. een eigen vermogen van € 24,2 mln en een nettoresultaat van € 624.124. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 2,6% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 95% van de 1.056 ondernemingen in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 27-12-1999 Normale toestand
Activiteit
Overige fiscale dienstverlening NACE 69209en 1 andere
Paritair comité
200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2025
Vestigingseenheid
2.093.635.627 4020 Liège, sinds 15-02-2000
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 16-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
en 3 anderen
Commissaris
BDO Réviseurs d’Entreprises
Aandeelhouders
  • INNOV4U· score 91jaarrekening 2023 van INNOV4U

Financiële situatie

93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Omzet
€ 239.945
▲ 20,0%
Winst
€ 624.124
▲ 204%
Eigen vermogen
€ 24,2 mln
▲ 0,5%
Balanstotaal
€ 25,2 mln
▲ 0,4%
Werknemers op 31-12-2025
4
=
Enkelvoudige cijfers, zonder de dochters
Groep, geconsolideerd 2025: omzet € 99,3 mln, resultaat € 4,2 mln
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 0,25, liquide middelen € 131.957verlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Eigen vermogen € 24,2 mln (96,1% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 09-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 46% van de microbedrijven in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 96,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 51+1
kortlopende schulden 3,8% · geldmiddelen 0,5%
Rentabiliteit 44+4
rendement op activa 2,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.088 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 23.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,25 (0,17 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 3,8% en de geldmiddelen 0,5% van het balanstotaal. Van het actief is 3,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 69, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 87% van hen, de liquiditeit beter dan bij 31%, de rentabiliteit beter dan bij 10% en de groei beter dan bij 58%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,25, liquide middelen € 131.957
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 24,2 mln (96,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 09-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 09-06-2026, 52 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
52 dagen voor het einde van de termijn
2024
42 dagen voor het einde van de termijn
2023
50 dagen voor het einde van de termijn
2022
52 dagen voor het einde van de termijn
2021
40 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 47 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 69) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 12 juni neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 205.570 naar € 624.124 ▲ 204% Bekijk
  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 95% van de sector rechtskundige en boekhoudkundige dienstensectormediaan 32,6% · 1.056 ondernemingen 96,1% Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 624.124 8 jaar Bekijk
  • Aan het hoofd van een groepvennootschappen onder controle 14 Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Splitsing: C.P.D.H. splitst af naar SCALE-UP INVESTKapitaal € 495.787,05 → € 2.500.000 · Kapitaal € 2.500.000 → € 2.438.408,01 · Benoemingen: KERSTEN Rudy Hubert Léon (bestuurder) en EYBEN Robert (président du conseil d’administration et administrateur délégué)
  2. · Staatsblad-akte Voorstel tot splitsing: C.P.D.H. splitst af naar SCALE-UP INVEST
  3. · Staatsblad-akte 6 bestuurders benoemdBenoemingen: Olivier BOMBOIR, Didier DEJACE en 3 anderen · Vaste vertegenwoordiger: Francis DESSARD
Alle 17 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als C.P.D.H.: overige fiscale dienstverlening (NACE 69209). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 7,1 mln en € 43 mln, opgericht tussen 1986 en 1993.

OndernemingBalanstotaalOmzet
C.P.D.H. Liège€ 25,2 mln€ 0,2 mln
SOCOFIN Elsene€ 42,5 mln€ 0,2 mln
SOCIETE D'INVESTISSEMENTS COP Flémalle€ 7,1 mln€ 0,2 mln
TILLION - S.S.T. Herent€ 8,1 mln€ 0,4 mln
DERWAEL Tongeren-Borgloon€ 19,9 mln-
EFFICACE Kontich€ 15,8 mln€ 0,1 mln
RUDAN Pepingen€ 15,7 mln-
Volledige vergelijking

Kerngegevens van C.P.D.H.

Wat is het ondernemingsnummer van C.P.D.H.?
Het ondernemingsnummer van C.P.D.H. is 0468.710.235. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0468.710.235.
Waar is C.P.D.H. gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue du Charbonnage 12, 4020 Liège.Ondernemingsgegevens
Wat doet C.P.D.H.?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige fiscale dienstverlening (NACE 69209).
Wat is de rechtsvorm van C.P.D.H.?
De rechtsvorm van C.P.D.H. is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd C.P.D.H. opgericht?
C.P.D.H. werd opgericht op 27-12-1999.
Is C.P.D.H. nog actief?
Ja, C.P.D.H. staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft C.P.D.H.?
C.P.D.H. had in boekjaar 2025 gemiddeld 0,8 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Onder welk paritair comité valt C.P.D.H.?
C.P.D.H. vermeldt in haar jaarrekening 2025 paritair comité 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
Wat is de omzet van C.P.D.H.?
De omzet van C.P.D.H. was € 239.945 in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.
Maakt C.P.D.H. winst?
In boekjaar 2025 boekte C.P.D.H. een winst van € 624.124.
Waar vind ik de jaarrekening van C.P.D.H.?
C.P.D.H. legde 36 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet C.P.D.H. de volgende jaarrekening neerleggen?
C.P.D.H. moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.