Ga naar inhoud

BekaertDeslee Holding

Actief Risico: niet beoordeeld
NVopgericht 201511 jaar actiefDeerlijkseweg 22, 8790 Waregem, BelgiëKBO/BCE: BE 0628.953.443
Samenvatting

BekaertDeslee Holding is een financiële instelling; het faillissementsmodel is getraind op handels- en productievennootschappen en is hier niet van toepassing. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 391,3 mln en een nettoresultaat van € 23,9 mln. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 3,8% per jaar over de neergelegde boekjaren. De onderneming is actief sinds 2015 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van holdings
NACE 64210
Grootste werkgever in Waregem, sector Financiën en verzekeringen1 vestiging
Schaal
€ 86,6 mlnomzet 2024
Personeel
88,8 VTE
Eigen vermogen
€ 391,3 mln
Winst
€ 23,9 mln
Gezondheid
Financiële instelling: buiten het modelFaillissementskans: sector buiten het model
Structuur
Moeder
Franz Haniel & Cie. GmbH
Bestuur
5 leden
Deelnemingen
5
Commissaris: BDO BEDRIJFSREVISOREN-BDO REVISEURS D'ENTREPRISESJaarrekening 77 dagen vroeg
SignalenneutraalLaatste jaarrekening tijdig neergelegdToon onderbouwing

Checked score

Buiten het algemene model
Model niet van toepassing op financiële instellingen
De Checked score weegt liquiditeit, hefboom en marges volgens normen voor handels- en productievennootschappen. Een bank, verzekeraar of financiële holding heeft een fundamenteel andere balansstructuur, waardoor die ratio's, en dus de score, hier geen betekenis hebben. Daarom tonen we ook geen financiële assen.
Faillissementskans, 12 maanden

Dit is een financiële instelling (bank, verzekeraar of financiële holding). Een bankbalans werkt anders dan die van een gewoon handels- of productiebedrijf. We tonen hier daarom geen faillissementskans in plaats van een misleidend cijfer.

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

1 signaal.
neutraal
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 15-05-2026, 77 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
77 dagen vroeg
2024
99 dagen vroeg
2023
70 dagen vroeg
2022
61 dagen vroeg
2021
80 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 77 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 64) voor boekjaar 2024 is 14 dagen voor de termijn, en 28% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 15 mei neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. JaarrekeningenGoedkeuring · Kwijting bestuurder
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · niet-ingedeeld schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema

Opvallend

  • Positief: Grootste werkgever in Waregem, sector Financiën en verzekeringenin de Checked-ranglijsten nr. 1 Bekijk
  • Positief: Resultaat steeg in 2024van € 13,7 mln naar € 23,9 mln ▲ 74,9% Bekijk
  • In handen van Franz Haniel & Cie…de onderneming zelf is moeder van 12 vennootschappen moeder Bekijk
  • Vlaamse steuntoegekend van 2022 tot 2025 € 323.554 Bekijk
  • Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 15-12-2025 · 5 in functie 1 vertrokken Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Omzet
€ 86,6 mln
Winst
€ 23,9 mln
Solvabiliteit
64,4%
Omzet▼ 22,2%
Nettoresultaat
20202024
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
5 leden
Moeder
Franz Haniel & Cie…
Commissaris
BDO BEDRIJFSREVISOREN-BDO REVISEURS D'ENTREPRISES
  • DV Consulting & Services Comm V.Bestuurder
  • TBR ConsultingBestuurder
  • Sergio MarinBestuurder
  • O'Tentic bvbaBestuurder
  • TBR Consuiting SRLBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Netwerk & groep

Dochters
12
Deelnemingen
5
Verbonden bedrijven
7
Fusies en inbrengen
1

12 dochters

Naar Netwerk & groep

Tijdlijn

Gebeurtenissen
51
Sinds
2015
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 15-12-2025Ontslagen: Sergio Marin Gelmers (bestuurder) en FALPM…
  2. 30-06-2025Benoeming: PwC Bedrijfsrevisoren BV (commissaris)
  3. 19-05-2025Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
NV
Activiteit
Activiteiten van holdingsNACE 64210
Opgericht
28-04-2015
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
2
Doel
1. het beleggen, het intekenen op, vast overnemen, plaatsen, kopen, verkopen en…
Naar Statuten

Kerngegevens van BekaertDeslee Holding

Wat is het ondernemingsnummer van BekaertDeslee Holding?
0628.953.443. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0628.953.443.
Waar is BekaertDeslee Holding gevestigd?
De zetel is gevestigd op Deerlijkseweg 22, 8790 Waregem.Ondernemingsgegevens
Wat doet BekaertDeslee Holding?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van holdings (NACE 64210).
Wat is de rechtsvorm van BekaertDeslee Holding?
Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd BekaertDeslee Holding opgericht?
Op 28-04-2015.
Is BekaertDeslee Holding nog actief?
Ja, BekaertDeslee Holding staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft BekaertDeslee Holding?
Gemiddeld 88,8 voltijdse equivalenten in boekjaar 2024, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van BekaertDeslee Holding?
€ 86,6 mln in boekjaar 2024, volgens de neergelegde jaarrekening.
Maakt BekaertDeslee Holding winst?
In boekjaar 2024 boekte BekaertDeslee Holding een winst van € 23,9 mln.
Waar vind ik de jaarrekening van BekaertDeslee Holding?
BekaertDeslee Holding legde 22 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet BekaertDeslee Holding de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van BekaertDeslee Holding

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.