Ga naar inhoud

AVDD

Actief
BVBAopgericht 201313 jaar actiefKortrijksestraat(Kor) 313, 8500 Kortrijk, BelgiëKBO/BCE: BE 0521.920.277
Samenvatting

AVDD is actief sinds 2013, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had AVDD een eigen vermogen van € 788.286 en een nettoresultaat van € 198.711. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 11% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 92% van de 8.584 ondernemingen in de sector reclame en marktonderzoek (NACE 73, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 25-02-2013 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie NACE 73300en 1 andere
Vestigingseenheid
2.217.847.689 8500 Kortrijk, sinds 26-03-2013
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 13-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • VANDENDRIESSCHE ARNEBestuurder · sinds 25-02-2013

Financiële situatie

96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 257.545
▲ 290%
Omzet
≈ € 500.000
geschat
Winst
€ 198.711
▲ 392%
Eigen vermogen
€ 788.286
▲ 33,7%
Balanstotaal
€ 845.733
▲ 38,5%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 845.733Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 29-05-2026)Eigen vermogen € 788.286 (93,2% van het balanstotaal)Opgericht in 2013Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 72% van de microbedrijven in de sector reclame en marktonderzoek (NACE 73)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 93,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 56+4
kortlopende schulden 6,8% · geldmiddelen 5,1%
Rentabiliteit 98+21
rendement op activa 23,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.227 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1%laagste waarde 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026hoogste waarde 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 75.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 7,38 (19,27 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 6,8% en de geldmiddelen 5,1% van het balanstotaal. Van het actief is 6,8% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 73, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 87% van hen, de liquiditeit beter dan bij 48%, de rentabiliteit beter dan bij 75% en de groei beter dan bij 77%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 845.733
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 29-05-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 788.286 (93,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2013
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 29-05-2026, 63 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
63 dagen voor het einde van de termijn
2024
35 dagen voor het einde van de termijn
2023
29 dagen te laat
2022
11 dagen voor het einde van de termijn
2021
26 dagen te laat
2020
36 dagen voor het einde van de termijn
2019
23 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 16 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 73) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 6 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 41 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 40.422 naar € 198.711 ▲ 392% Bekijk
  • Positief: Hoger nettoresultaat dan 95% van de sector reclame en marktonderzoeksectormediaan € 14.905 · 8.585 ondernemingen € 198.711 Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 198.711 8 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Oprichter · Volmacht
  2. · Staatsblad-akte Algemene vergadering · Ontslag bestuurder
  3. · Staatsblad-akte Algemene vergadering · Ontslag bestuurder
Alle 30 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als AVDD: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 727.000 en € 960.000, opgericht tussen 2011 en 2014.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
AVDD Kortrijk€ 845.733€ 257.545
XRNA Services Laarne€ 960.045€ 252.276
MEDIA SPORT CONSEILS Lobbes€ 731.564€ 257.283
SNI Consult Wemmel€ 868.094€ 256.394
ISAKSSON CONSULTING Rixensart€ 873.422€ 306.900
DEZINT Riemst€ 865.736€ 261.930
The House of Conversation Lummen€ 726.702€ 216.049
Volledige vergelijking

Kerngegevens van AVDD

Wat is het ondernemingsnummer van AVDD?
Het ondernemingsnummer van AVDD is 0521.920.277. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0521.920.277.
Waar is AVDD gevestigd?
De zetel is gevestigd op Kortrijksestraat(Kor) 313, 8500 Kortrijk.Ondernemingsgegevens
Wat doet AVDD?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300).
Wat is de rechtsvorm van AVDD?
De rechtsvorm van AVDD is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
Wanneer werd AVDD opgericht?
AVDD werd opgericht op 25-02-2013.
Is AVDD nog actief?
Ja, AVDD staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van AVDD?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 500.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 257.545 en van 47 vergelijkbare ondernemingen (NACE 73). Het ligt waarschijnlijk tussen € 350.000 en € 650.000.Financieel
Maakt AVDD winst?
In boekjaar 2025 boekte AVDD een winst van € 198.711.
Waar vind ik de jaarrekening van AVDD?
AVDD legde 13 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet AVDD de volgende jaarrekening neerleggen?
AVDD moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.