Ga naar inhoud

WONINGBOUW DERYCKE

Open faillissement
BVBAopgericht 2009Sint-Jorisstraat(Kor) 21, 8500 Kortrijk, BelgiëKBO/BCE: BE 0808.987.819

Voor WONINGBOUW DERYCKE is een faillissementsprocedure geopend volgens publicaties in het Belgisch Staatsblad; curator: Jonah Dekeyzer.

Samenvatting

De jaarrekening over 2020 toont een eigen vermogen van € 28.962 en een nettoresultaat van -€ 38.910.

WONINGBOUW DERYCKEOpen faillissement

U bent schuldeiser?

Open faillissement Bron: Belgisch Staatsblad

Het vonnis is meer dan een jaar oud: een vordering aangeven kan niet meer, ook niet laattijdig. Of er nog iets wordt uitgekeerd, weet de curator.

De procedure

Rechtbank
Ondernemingsrechtbank Gent, afdeling Kortrijk
Faillietverklaring
6 juli 2022
Rechter-commissaris
Pieter De Smet
Staatsblad
13-07-2022 (pdf) ↗zoek in het document naar 2022/127303

Termijnen

Voorlopige staking van betaling
6 juli 2022Een later vonnis kan de datum wijzigen.art. XX.105 WER
Hoger beroep of derdenverzet tot
verstreken op 28 juli 2022Vijftien dagen na de publicatie in het Staatsblad.art. XX.108 WER
Schuldvordering indienen via RegSol tot
verstreken op 5 augustus 2022art. XX.104 en XX.155 WER
Eerste pv van verificatie
verstreken op 23 augustus 2022Goederen die u toebehoren, zoals onder eigendomsvoorbehoud geleverd, eist u terug voor deze dag.art. XX.104 en XX.194 WER
Laattijdige aangifte tot
verstreken op 6 juli 2023Laattijdig deelt u enkel in wat nog niet uitgekeerd is, en de kosten zijn voor u.art. XX.165 WER

Curator

  • Jonah DekeyzerLouis Verweestraat 2, 8500 Kortrijkjonah.dekeyzer@advocaat.be

Wat u nu doet

  1. De termijnen om uw vordering aan te geven zijn voorbij, ook voor een laattijdige aangifte: die kon tot een jaar na het vonnis.
  2. Vraag de curator of er nog iets wordt uitgekeerd en of uw vordering werd aanvaard.
  3. Volg het dossier in RegSol: daar verschijnen de verslagen van de curator.
  4. Vraag uw boekhouder naar de btw op de onbetaalde facturen: bij een faillissement kunt u die onder voorwaarden terugvorderen.

Het vonnis is meer dan een jaar oud: ook de termijn voor een laattijdige aangifte (art. XX.165 WER) is voorbij.

Dossier inkijken in RegSol ↗ Volgen Volg dit faillissement: u krijgt een melding wanneer het wordt afgesloten of ingetrokken.

Algemene uitleg, geen juridisch advies. Bij twijfel helpt de curator, uw advocaat of uw boekhouder.Schuldeiserswijzer voor deze onderneming

Insluiten in een artikel

Schrijft u over dit faillissement? Zet de fiche van WONINGBOUW DERYCKE in uw artikel: naam, ondernemingsnummer, de toestand in de KBO en de laatste jaarrekening, met een link naar dit dossier.

Voorbeeld
Het voorbeeld verschijnt hier.
  • Blijft bijgewerkt: de toestand volgt het register, de cijfers zijn die van de laatst neergelegde jaarrekening. Geen score of oordeel van Checked.
  • Licht voor uw pagina: één klein script en één gegevensaanvraag die ook uit een cache beantwoord wordt; geen cookies, geen tracking.
  • Waar scripts niet werken (een nieuwsbrief, een feedlezer) blijft een gewone link staan.

Overzicht

Activiteit
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
NACE 68121
1 vestiging
Schaal
€ 320.380balanstotaal 2020
Personeel
0,7 VTE
Eigen vermogen
€ 28.962
Verlies
-€ 38.910
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
Open faillissement: geen score
Structuur
3 akten in het Staatsblad
Signalenverhoogt risicoOpen faillissementneutraalLaatste jaarrekening tijdig neergelegdToon onderbouwing

Signalen

Twee signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Open faillissement
Lopende faillissementsprocedure in het Belgisch Staatsblad. Vorderingen verlopen via de aangestelde curator. Het KBO-register vermeldt ook: open faillissement.
Staatsblad
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2020 moest tegen 31-07-2021 zijn neergelegd en werd neergelegd op 12-07-2021, 19 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2020
19 dagen vroeg
2019
op de dag
2018
28 dagen vroeg
2017
28 dagen vroeg
2016
54 dagen vroeg
2015
16 dagen vroeg
2014
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 16 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 68) voor boekjaar 2020 is 3 dagen voor de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. OpeningOndernemingsrechtbank Gent, afdeling Kortrijk ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2020 · verkort schema
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 38.910

Opvallend

  • Risico: Failliet verklaardcurator: Jonah Dekeyzer 06-07-2022 Bekijk
  • Balanstotaal 20203 boekjaren neergelegd € 320.380 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2020
Balanstotaal
€ 320.380
Verlies
-€ 38.910
Solvabiliteit
9,0%
Balanstotaal▼ 9,3%
Nettoresultaat
20182020
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
14
Sinds
2010
  1. 31-07-2020Jaarrekening neergelegd
  2. 03-07-2019Jaarrekening neergelegd
  3. 03-07-2018Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNACE 68121
Opgericht
09-01-2009
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Nog in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van WONINGBOUW DERYCKE

Wat is het ondernemingsnummer van WONINGBOUW DERYCKE?
0808.987.819. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0808.987.819.
Waar was WONINGBOUW DERYCKE gevestigd?
Het laatst bekende adres van de zetel is Sint-Jorisstraat(Kor) 21, 8500 Kortrijk.Ondernemingsgegevens
Wat doet WONINGBOUW DERYCKE?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68121).
Wat is de rechtsvorm van WONINGBOUW DERYCKE?
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
Wanneer werd WONINGBOUW DERYCKE opgericht?
Op 09-01-2009.
Is WONINGBOUW DERYCKE nog actief?
Er loopt een faillissement: een curator beheert de onderneming.
Hoeveel werknemers had WONINGBOUW DERYCKE?
Gemiddeld 0,7 voltijdse equivalenten in boekjaar 2020, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van WONINGBOUW DERYCKE?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt WONINGBOUW DERYCKE winst?
In boekjaar 2020 boekte WONINGBOUW DERYCKE een verlies van € 38.910.
Waar vind ik de jaarrekening van WONINGBOUW DERYCKE?
WONINGBOUW DERYCKE legde 12 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2020.

Verwante ondernemingen van WONINGBOUW DERYCKE

Verder met deze onderneming

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.