Ga naar inhoud

VETO DISTRIBUTION BENELUX

Actief
BVopgericht 20205 jaar actiefRue du Follet(K) 10, 7540 Tournai, BelgiëOp dit adres zijn 52 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0756.903.074
Samenvatting

VETO DISTRIBUTION BENELUX is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 1.112) en een nettoresultaat van -€ 13.877. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 12% van 4.978 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
NACE 47120
1 vestiging
Schaal
€ 167.619balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 1.112
Verlies
-€ 13.877
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Moeder
VETO DISTRIBUTION SAS
Jaarrekening 92 dagen vroeg2 van 3 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 1.112Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 0,93, liquide middelen € 139.777Omvang: balanstotaal € 167.619Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 24% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 24-9
eigen vermogen -0,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 100,7% · geldmiddelen 83,4%
Rentabiliteit 16-1
rendement op activa -8,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.224 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,5% 12-2024: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,93 tegenover 0,94 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 100,7% en geldmiddelen: 83,4% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 19% op solvabiliteit, 52% op liquiditeit, 20% op rentabiliteit en 5% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 0,93, liquide middelen € 139.777
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 167.619
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 1.112
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2122232425
2021 tot 2025 · laatste jaar -€ 1.112
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-04-2026, 92 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
92 dagen vroeg
2024
50 dagen vroeg
2023
8 dagen vroeg
2022
70 dagen vroeg
2021
12 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 46 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 11 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 42 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
19-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Ontslag: Vincent CHALAIN (bestuurder)Staatsblad-akte
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 1.112 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 13% op eigen vermogensectormediaan € 448.624 · 4.979 bedrijven -€ 1.112 Bekijk
  • In handen van VETO DISTRIBUTION SAS moeder Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 13.877 Bekijk
  • Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 16-12-2025 · 0 in functie 1 vertrokken Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 167.619
Verlies
-€ 13.877
Solvabiliteit
-0,7%
Balanstotaal▼ 0,6%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 04-12-2024Herbenoemingen: Defrance Arnaud (bestuurder) en Chalain Vincent…
  2. 23-07-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2021 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige niet-gespecialiseerde detailhandelNACE 47120
Opgericht
22-10-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.