Ga naar inhoud

Vensius Capital and Global services

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefKoekoekstraat 18, 3530 Houthalen-Helchteren, BelgiëKBO/BCE: BE 0754.948.129
Samenvatting

Vensius Capital and Global services is een financiële instelling; het faillissementsmodel is getraind op handels- en productievennootschappen en is hier niet van toepassing. Voor Vensius Capital and Global services ontbreekt een neerleggingscyclus van de jaarrekening. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 732 en een nettoresultaat van € 12.363. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 6% van 6.073 sectorgenoten (NACE 64, boekjaar 2024). De onderneming is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Vensius Capital and Global servicesActief

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van holdings
NACE 64210
1 vestiging
Schaal
€ 33.406balanstotaal 2024
Eigen vermogen
€ 732
Winst
€ 12.363
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
Financiële instelling: buiten het modelFaillissementskans: sector buiten het model
Structuur
Moeder
WeAreBuilding · 100%
Jaarrekening 2025 niet neergelegd, 86 dagen na de termijn1 van 5 akten samengevat
Signalenverhoogt risicoZwakke solvabiliteit t.o.v. sectorJaarrekening niet neergelegdneutraalLaatste jaarrekening tijdig neergelegdToon onderbouwing

Checked score

Buiten het algemene model
Model niet van toepassing op financiële instellingen
De Checked score weegt liquiditeit, hefboom en marges volgens normen voor handels- en productievennootschappen. Een bank, verzekeraar of financiële holding heeft een fundamenteel andere balansstructuur, waardoor die ratio's, en dus de score, hier geen betekenis hebben. Daarom tonen we ook geen financiële assen.
Neerlegging: Een neerleggingscyclus ontbreekt
Faillissementskans, 12 maanden

Dit is een financiële instelling (bank, verzekeraar of financiële holding). Een bankbalans werkt anders dan die van een gewoon handels- of productiebedrijf. We tonen hier daarom geen faillissementskans in plaats van een misleidend cijfer.

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Drie signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 6% van 6073 sectorgenoten (2024).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 6073 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 6%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 zijn neergelegd bij de Nationale Bank. Er staat, 86 dagen later, nog niets op de rol.
NBB · 4 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn25-10-2026 vandaag
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 moest tegen 31-07-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-07-2025, 1 dag voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
niet neergelegd
2024
1 dag vroeg
2023
21 dagen te laat
2022
22 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 18 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 64) voor boekjaar 2024 is 14 dagen voor de termijn, en 28% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Statutenwijziging · HerstructureringBoekhoudkundige uitwerking · Aandeelhouderschap
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · verkort schema…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 5% op eigen vermogensectormediaan € 673.792 · 6.074 bedrijven € 732 Bekijk
  • Let op: Jaarrekening 2025 niet neergelegdtermijn was 31-07-2026 86 dagen na de termijn Bekijk
  • In handen van WeAreBuilding 100% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2024
Balanstotaal
€ 33.406
Winst
€ 12.363
Solvabiliteit
2,2%
Balanstotaal▲ 67,5%
Nettoresultaat
20212024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2022
  1. 31-12-2023Terug winstgevend
  2. 31-12-2023Liquiditeit meer dan maal 107
  3. 22-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van holdingsNACE 64210
Opgericht
28-09-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Kerngegevens van Vensius Capital and Global services

Wat is het ondernemingsnummer van Vensius Capital and Global services?
0754.948.129. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0754.948.129.
Waar is Vensius Capital and Global services gevestigd?
De zetel is gevestigd op Koekoekstraat 18, 3530 Houthalen-Helchteren.Ondernemingsgegevens
Wat doet Vensius Capital and Global services?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van holdings (NACE 64210).
Wat is de rechtsvorm van Vensius Capital and Global services?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Vensius Capital and Global services opgericht?
Op 28-09-2020.
Is Vensius Capital and Global services nog actief?
Ja, Vensius Capital and Global services staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Vensius Capital and Global services?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt Vensius Capital and Global services winst?
In boekjaar 2024 boekte Vensius Capital and Global services een winst van € 12.363.
Waar vind ik de jaarrekening van Vensius Capital and Global services?
Vensius Capital and Global services legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2024.

Verwante ondernemingen van Vensius Capital and Global services

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.