VEGES
VEGES is actief sinds 1999 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €130k en een nettoresultaat van €5k. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,2% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 31% van 8388 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €130k |
| Netto resultaat | €5k |
| Beter dan sector | 31% |
| Actief | 27 jaar |
Sterk profiel, met stabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 31,4% | 53,1% | |
| Nettoresultaat | €5k | €38k | |
| Eigen vermogen | €130k | €354k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €27k | €87k | |
| Totaal activa | €415k | €923k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €24k | €12k | €20k | €17k |
| Nettoresultaat | €5k | €-6k | €-1k | €-3k |
| Cashflow | €15k | €5k | €10k | €8k |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €3k | €177 | €2k | €2k |
| Dividenden | - | - | €2k | €32k |
| Totaal activa | €415k | €420k | €470k | €529k |
| Eigen vermogen | €130k | €125k | €131k | €131k |
| Schulden | €277k | €287k | €332k | €388k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €22k | €17k | €45k | €86k |
| waarvan > 1 jaar | €253k | €269k | €287k | €302k |
| Werkkapitaal | €57k | €59k | €70k | €78k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 3,60 | 4,54 | 2,56 | 1,91 |
| Quick ratio | 3,60 | 4,54 | 2,56 | 1,91 |
| Werkkapitaalratio | 13,9% | 14,0% | 14,9% | 14,7% |
| Solvabiliteit | 31,4% | 29,8% | 27,8% | 24,7% |
| Debt / equity | 2,13 | 2,30 | 2,54 | 2,96 |
| Langetermijnschuldgraad | 1,94 | 2,15 | 2,19 | 2,30 |
| Interest coverage | 3,39 | 1,60 | 2,23 | 1,94 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 1,3% | -1,4% | -0,2% | -0,5% |
| ROE | 4,1% | -4,6% | -0,9% | -2,1% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (25 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €415k | €420k | €470k | €529k |
| Vaste activa | 21/28 | €335k | €345k | €355k | €366k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €335k | €345k | €355k | €366k |
| Vlottende activa | 29/58 | €80k | €75k | €115k | €164k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | - | - | €2k | €3k |
| Geldbeleggingen | 50/53 | €49k | €49k | €49k | - |
| Liquide middelen | 54/58 | €29k | €25k | €62k | €159k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €415k | €420k | €470k | €529k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €130k | €125k | €131k | €131k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €71k | €66k | €71k | €72k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €41k | €41k | €41k | €41k |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | €7k | €7k | €8k | €11k |
| Schulden | 17/49 | €277k | €287k | €332k | €388k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €253k | €269k | €287k | €302k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €22k | €17k | €45k | €86k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €500 | - | €8k | €8k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €27k | €16k | €23k | €20k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €15k | €2k | €10k | €6k |
| Financiële opbrengsten | 75 | - | - | €10 | €0 |
| Financiële kosten | 65 | €7k | €8k | €9k | €9k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €8k | €-6k | €505 | €-2k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €3k | €177 | €2k | €2k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €5k | €-6k | €-1k | €-3k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €6k | €-5k | €52 | €2k |
-
HENDRIKX DriesBestuurderStaatsblad-akte 24407073 (19-06-2024)Actief19-06-2024 → heden
-
HENDRIKX Jozef Karel HubertBestuurderStaatsblad-akte 24407073 (19-06-2024)Actief19-06-2024 → heden
-
HENDRIKX NielsBestuurderStaatsblad-akte 24407073 (19-06-2024)Actief19-06-2024 → heden
-
MONTEN Lieve Maria HendrikaBestuurderStaatsblad-akte 24407073 (19-06-2024)Actief19-06-2024 → heden
| NACE primair | Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies(70200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 09-03-1999 |
| Status | Actief |
| Postcode | 3690 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 71067B0126/00N000 | Vlaanderen | 1.176 m² | 1 · 224 m² | 9,4 m · 2 verd. |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
19-06-2024 Statutenwijziging, omzetting van de rechtsvorm, aanpassing aan het WVV en volledige herziening van de statuten
Technische details
{
"notary": {
"name": "Ann BERBEN",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Zutendaal",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2024-06-19",
"filing_date": "2024-06-16",
"act_kind_objet": "WIJZIGING RECHTSVORM, ONTSLAGEN, BENOEMINGEN"
},
"decision": {
"body": "buitengewone_algemene_vergadering",
"act_date": "2023-11-22",
"unanimous": true
},
"statute_change": {
"kinds": [
"legal_form_change",
"wvv_adaptation",
"full_restatement",
"object_change"
],
"scope": "full_restatement",
"trigger": "wvv_adaptation",
"language_after": "nl",
"language_before": "nl"
},
"bedrijfsrevisor": null,
"subject_company": {
"kbo": "0465.613.361",
"name_full_after": "VEGES",
"legal_form_after": "Besloten vennootschap",
"name_full_before": "VEGES",
"current_zetel_raw": "Grotstraat 57, 3690 Zutendaal",
"legal_form_before": "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid"
},
"special_mandates": [
{
"holder_kbo": null,
"holder_name": "Fiscaal Accountants Lambrichts",
"scope_categories": [
"kbo",
"ubo",
"btw"
],
"with_substitution": true
}
],
"articles_modified": [
{
"summary": "Besluit de algemene vergadering om de statuten aan te passen aan de bepalingen van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en de rechtsvorm van de besloten vennootschap te behouden.",
"new_text": null,
"change_kind": "amended",
"article_title": null,
"article_number": "39, \u00A71"
},
{
"summary": "Stelt de vergadering vast dat het werkelijk gestort kapitaal en de wettelijke reserve van de vennootschap, hetzij achttienduizend vijfhonderd twee\u00EBnnegentig euro (\u20AC 18.592,00), van rechtswege omgezet werden in een statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening.",
"new_text": null,
"change_kind": "amended",
"article_title": null,
"article_number": "39, \u00A72"
}
],
"governance_change": {
"organ_kind_after": null,
"organ_kind_before": null,
"admin_delegated_added": [
{
"name": "Ann BERBEN",
"excluded_powers": []
},
{
"name": "Shaheen BARBY",
"excluded_powers": []
}
],
"representation_rule_after": null,
"co_signature_threshold_eur": 2000.0,
"representation_rule_before": null
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Ann BERBEN",
"org_rep_person_name": null
},
"co_filed_documents": [
"co\u00F6rdineerde statuten"
],
"shareholder_rights": null,
"voorwerp_change_summary": "De vennootschap heeft tot voorwerp een uitgebreide lijst van activiteiten, waaronder horeca, onroerende activiteiten, management en consultancy, tuin- en grondwerken, vervaardiging van meubels en constructies, chemische producten, geneesmiddelen, elektrotechniek, ingenieursadvies, en het beheren van roerend en onroerend vermogen.",
"capital_structure_change": {
"operations": [
"share_split",
"wvv_capital_release",
"wvv_capital_release",
"capital_increase_cash"
],
"split_ratio": "1:2",
"shares_after": 1500,
"shares_before": 750,
"capital_after_eur": null,
"capital_before_eur": 18592.0,
"share_classes_after": [
{
"count": 1500,
"label": "aandeel",
"rights_summary": "Ieder aandeel geeft een gelijk recht in de winstverdeling en in het vereffeningsaldo.",
"voting_per_share": 1.0
}
]
},
"coordinated_text_lineage": {
"previous_ag_date": "2015-06-29",
"previous_mb_reference": "15104673"
}
}| Officiële naamNL | VEGES |