UPGRADED
UPGRADED is actief sinds 2009 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €186k en een nettoresultaat van €3k. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±2,2% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 42% van 190 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).
| Eigen vermogen | €186k |
| Netto resultaat | €3k |
| Werknemers (VTE) | 2,2 |
| Beter dan sector | 42% |
Gemengd profiel: sterk in stabiliteit, zwakker in rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 24,4% | 30,8% | |
| Nettoresultaat | €3k | €6k | |
| Eigen vermogen | €186k | €34k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €135k | €21k | |
| Personeelskosten | €114k | €50k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - |
| EBITDA | €17k | €118k | €146k |
| Nettoresultaat | €3k | €85k | €132k |
| Cashflow | €5k | €86k | €143k |
| Personeelskosten | €114k | €69k | €50k |
| Belastingen op het resultaat | €6k | €24k | €10 |
| Dividenden | €0 | €80k | - |
| Totaal activa | €761k | €1,07M | €580k |
| Eigen vermogen | €186k | €183k | €178k |
| Schulden | €575k | €887k | €402k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €114k | €207k | €158k |
| waarvan > 1 jaar | €15k | €50k | €84k |
| Werkkapitaal | €633k | €849k | €412k |
| Werknemers (VTE) | 2,2 | - | - |
| 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Current ratio | 6,57 | 5,09 | 3,61 |
| Quick ratio | 6,57 | 5,09 | 3,61 |
| Werkkapitaalratio | 83,2% | 79,3% | 71,2% |
| Solvabiliteit | 24,4% | 17,1% | 30,7% |
| Debt / equity | 3,10 | 4,85 | 2,26 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,08 | 0,27 | 0,47 |
| Interest coverage | 2,59 | 8,99 | 9,50 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - |
| ROA | 0,4% | 8,0% | 22,8% |
| ROE | 1,5% | 46,5% | 74,4% |
| EBITDA-marge | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - |
Volledige jaarrekening (25 posten)
| Post | Code | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €761k | €1,07M | €580k |
| Vaste activa | 21/28 | €14k | €14k | €9k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €6k | €6k | €1k |
| Financiële vaste activa | 28 | €8k | €8k | €8k |
| Vlottende activa | 29/58 | €747k | €1,06M | €570k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €140k | €372k | €357k |
| Geldbeleggingen | 50/53 | - | €0 | €50k |
| Liquide middelen | 54/58 | €217k | €308k | €156k |
| Balans, Passiva | ||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €761k | €1,07M | €580k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €186k | €183k | €178k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €25k | €25k | €25k |
| Reserves | 13 | €161k | €158k | €153k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €0 | €0 | €0 |
| Schulden | 17/49 | €575k | €887k | €402k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €15k | €50k | €84k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €114k | €207k | €158k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €48k | €75k | €113k |
| Resultatenrekening | ||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €135k | €187k | €196k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €15k | €116k | €134k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €95 | €5k | €13k |
| Financiële kosten | 65 | €7k | €13k | €15k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €8k | €109k | €132k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €6k | €24k | €10 |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €3k | €85k | €132k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €3k | €85k | €132k |
Historisch, niet recent bevestigd (2)
-
Niet recent bevestigdlaatst bevestigd in akte van 2020
-
Niet recent bevestigdlaatst bevestigd in akte van 2020
Voormalige bestuurders (2)
-
Voormalig- → 26-02-2020
-
Voormalig- → 26-02-2020
| NACE primair | Activiteiten van reisbureaus(79110) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 24-06-2009 |
| Status | Actief |
| Postcode | 2650 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 11013A0321/00V005 | Vlaanderen | 3.323 m² | 1 · 1.041 m² | - |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
22-01-2026 Zetelverplaatsing binnen Edegem
- Mechelsesteenweg 146, 2650 Edegem → Zilverplein 2, 2650 Edegem
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "statutaire",
"new_address": {
"city": "Edegem",
"region": null,
"street": "Zilverplein",
"country": "BE",
"postcode": "2650",
"box_number": null,
"street_number": "2"
},
"old_address": {
"city": "Edegem",
"region": null,
"street": "Mechelsesteenweg",
"country": "BE",
"postcode": "2650",
"box_number": "12",
"street_number": "146"
},
"effective_date": "2025-12-24",
"evidence_quote": "Het bestuursorgaan van de vennootschap beslist om de zetel van de vennootschap te verplaatsen naar 2650 Edegem - Zilverplein 2 en dit met ingang van 24 december 2025."
}
],
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"subject_company": {
"kbo": "0815.843.244",
"name_full": "UPGRADED",
"legal_form": "BV"
}
}26-02-2020 Statutenwijziging
Technische details
{
"schema": "v3.2",
"act_meta": {
"model_id": 36,
"extractor": "constrained-core-35b"
},
"statute_change": {
"name_change": false,
"seat_change": true,
"object_change": false,
"effective_date": "2020-01-01",
"legal_form_change": false
},
"bedrijfsrevisor": null,
"subject_company": {
"kbo": "0815.843.244",
"name_full": "UPGRADED",
"legal_form": "BVBA"
},
"signature_regime": "solo",
"special_mandates": [],
"governance_change": {
"admin_delegated_added": []
}
}| Officiële naamNL | UPGRADED |