Ga naar inhoud

TOISON D'OR ICE CREAM

Actief Risico: niet beoordeeld
BVopgericht 201115 jaar actiefHaachtsesteenweg 1202, 1140 Evere, BelgiëKBO/BCE: BE 0836.993.303
Samenvatting

TOISON D'OR ICE CREAM is een financiële instelling. Het faillissementsmodel is gebouwd op handels- en productievennootschappen en is hier niet van toepassing. Volgens de jaarrekening over 2025 had TOISON D'OR ICE CREAM een eigen vermogen van € 446.878 en een nettoresultaat van € 110.957. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 27% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 82% van de 6.692 ondernemingen in de sector financiële dienstverlening (NACE 64, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2011, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 15-06-2011 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van holdings NACE 64210
Vestigingseenheid
2.201.049.665 1140 Evere, sinds 10-06-2011
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-10-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

Financiële instelling: buiten het modelFaillissementskans: sector buiten het model
Jaarrekening 2025
Winst
€ 110.957
▲ 233%
Eigen vermogen
€ 446.878
▲ 33,0%
Balanstotaal
€ 519.243
▲ 6,5%
SignalenneutraalLaatste jaarrekening tijdig neergelegdToon onderbouwing

Checked score

Buiten het algemene model
Model niet van toepassing op financiële instellingen
De Checked score meet liquiditeit, schuldgraad en marges met de normen van handels- en productievennootschappen. Een bank, verzekeraar of financiële holding heeft een heel andere balans. Die ratio's en de score zeggen hier dus niets. Daarom is er ook geen financiële sterkte.
Faillissementskans binnen 12 maanden

De onderneming is een financiële instelling: een bank, verzekeraar of financiële holding. Haar balans werkt anders dan die van een handels- of productiebedrijf. Een faillissementskans uit het algemene model zou hier misleiden.

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

1 signaal.
neutraal
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 16-07-2026, 15 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
15 dagen voor het einde van de termijn
2024
31 dagen voor het einde van de termijn
2023
40 dagen voor het einde van de termijn
2022
38 dagen voor het einde van de termijn
2021
24 dagen te laat
2020
15 dagen voor het einde van de termijn
2019
7 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 64) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 14 dagen voor het einde van de termijn, en 28% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 juni neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 33.366 naar € 110.957 ▲ 233% Bekijk
  • Positief: Hogere solvabiliteit dan 81% van de sector financiële dienstverleningsectormediaan 50,8% · 6.692 ondernemingen 86,1% Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 110.957 8 jaar Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Herbenoemingen: Aziz BASAR (bestuurder) en Tanja AVSAR (bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Benoeming: Tanja Avsar (bestuurder)
  3. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 20 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als TOISON D'OR ICE CREAM: activiteiten van holdings (NACE 64210). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 500.000 en € 571.000, opgericht tussen 2010 en 2012.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
TOISON D'OR ICE CREAM Evere€ 519.243€ 85.012
MILLA Hasselt€ 502.207€ 85.887
!Nspire Lummen€ 524.486€ 84.857
Improva Herentals€ 500.109€ 85.579
B&E DYNAMICS Koksijde€ 512.904€ 88.113
DGI CONSULTING Balen€ 522.761€ 85.207
Matand Sint-Martens-Latem€ 570.695€ 87.207
Volledige vergelijking

Kerngegevens van TOISON D'OR ICE CREAM

Wat is het ondernemingsnummer van TOISON D'OR ICE CREAM?
Het ondernemingsnummer van TOISON D'OR ICE CREAM is 0836.993.303. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0836.993.303.
Waar is TOISON D'OR ICE CREAM gevestigd?
De zetel is gevestigd op Haachtsesteenweg 1202, 1140 Evere.Ondernemingsgegevens
Wat doet TOISON D'OR ICE CREAM?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van holdings (NACE 64210).
Wat is de rechtsvorm van TOISON D'OR ICE CREAM?
De rechtsvorm van TOISON D'OR ICE CREAM is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd TOISON D'OR ICE CREAM opgericht?
TOISON D'OR ICE CREAM werd opgericht op 15-06-2011.
Is TOISON D'OR ICE CREAM nog actief?
Ja, TOISON D'OR ICE CREAM staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft TOISON D'OR ICE CREAM?
TOISON D'OR ICE CREAM had in boekjaar 2018 gemiddeld 0,7 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van TOISON D'OR ICE CREAM?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 210.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 85.012 en van 39 vergelijkbare ondernemingen (NACE 64210). Het ligt waarschijnlijk tussen € 130.000 en € 240.000.
Maakt TOISON D'OR ICE CREAM winst?
In boekjaar 2025 boekte TOISON D'OR ICE CREAM een winst van € 110.957.
Waar vind ik de jaarrekening van TOISON D'OR ICE CREAM?
TOISON D'OR ICE CREAM legde 15 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet TOISON D'OR ICE CREAM de volgende jaarrekening neerleggen?
TOISON D'OR ICE CREAM moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.