Ga naar inhoud

Timmermans eenheid

Actief Risico: niet beoordeeld
BTW-eenheidopgericht 20215 jaar actiefPrinsenlaan 74, 2381 Ravels, BelgiëKBO/BCE: BE 0765.389.188
Samenvatting

Timmermans eenheid heeft in de KBO de rechtsvorm “BTW-eenheid”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Fokken en houden van melkvee
NACE 01410
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 01-05-2021 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BTW-eenheid
Activiteit
Fokken en houden van melkveeNACE 01410
Opgericht
01-05-2021
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Timmermans eenheid

Wat is het ondernemingsnummer van Timmermans eenheid?
0765.389.188. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0765.389.188.
Waar is Timmermans eenheid gevestigd?
De zetel is gevestigd op Prinsenlaan 74, 2381 Ravels.Ondernemingsgegevens
Wat doet Timmermans eenheid?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is fokken en houden van melkvee (NACE 01410).
Wat is de rechtsvorm van Timmermans eenheid?
BTW-eenheid.
Wanneer werd Timmermans eenheid opgericht?
Op 01-05-2021.
Is Timmermans eenheid nog actief?
Ja, Timmermans eenheid staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van Timmermans eenheid

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.