Ga naar inhoud

THETRIGI MOTORS

Actief
BVopgericht 200620 jaar actiefSint-Rochusstraat 94, 1500 Halle, BelgiëKBO/BCE: BE 0879.105.753
Samenvatting

THETRIGI MOTORS is actief sinds 2006 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 85.739 en een nettoresultaat van € 21.396. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 21% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 90% van 22.260 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
NACE 47830
1 vestiging
Schaal
€ 103.014balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 85.739
Winst
€ 21.396
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
99 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 70 dagen vroeg
Waarom 99verhoogt risicoSector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 5,95, liquide middelen € 67.476Eigen vermogen € 85.739 (83,2% van het balanstotaal)Opgericht in 2006Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
99 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 88% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 83,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 96-1
kortlopende schulden 16,8% · geldmiddelen 65,5%
Rentabiliteit 89-6
rendement op activa 20,8%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.221 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 8.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 5,95 tegenover 6,4 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 16,8% en geldmiddelen: 65,5% van het balanstotaal), en 16,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 92% op solvabiliteit, 95% op liquiditeit, 84% op rentabiliteit en 81% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 5,95, liquide middelen € 67.476
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 85.739 (83,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2006
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 22-05-2026, 70 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
70 dagen vroeg
2024
13 dagen vroeg
2023
12 dagen vroeg
2022
28 dagen te laat
2021
30 dagen te laat
2020
31 dagen te laat
2019
8 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 2 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 41 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 21.396 ▲22,2%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 11% op solvabiliteitsectormediaan 33,5% · 22.260 bedrijven 83,2% Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 21.396 6 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 103.014 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 103.014
Winst
€ 21.396
Solvabiliteit
83,2%
Balanstotaal▲ 35,2%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
24
Sinds
2007
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 19-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 10-06-2024Ontslagen: SEGERS Theofiel (niet statutaire zaakvoerder) en…
  3. 28-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielenNACE 47830
Opgericht
02-02-2006
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Derde maandag van juni om 19:00
Doel
Kleinhandel in granen, zaden en tuingereedschap; Artikelen voor de visvangst…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.