Checked.be
Actief
BE 0802.047.567BV
The Unknown Collection
Sparrenstraat 34 ·3583 Beringen, België· 3 jaar actief
Sector: Overige sportactiviteiten, neg
(93199)
Conclusie
The Unknown Collection is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €17k en een nettoresultaat van €19k. De solvabiliteit is beter dan 69% van 3016 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 2 jaarrekeningen.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €17k |
| Netto resultaat | €19k |
| Werknemers (VTE) | 1,2 |
| Beter dan sector | 69% |
Financieel profiel
89
/ 100
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Gezondheid
88
Rentabiliteit
100
Solvabiliteit
83
Groei
78
Stabiliteit
94
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Meer dan 3 jaar actief
Opgericht in 2023, ouder dan de statistisch meest kwetsbare eerste 3 jaar.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
88
/ 100
Uitstekend
Berekend uit 4 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
€2k
schatting, geen kredietadvies
Scoregeschiedenis
25
2023
88
2024
zuiver financieel, excl. actuele insolventiesignalen
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 1.45 (≥ 1.0)
+5
Quick ratio
Quick ratio 1.45 (≥ 1.0)
+5
Hefboom
Debt/equity 0.95 (< 1.0)
+10
Rendement
ROE 109% (≥ 10%)
+10
Winsttrend
Nettowinst stijgt YoY
+5
Vermogensgroei
Eigen vermogen groeit YoY
+3
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2024. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 27-06-2025 bij NBB · boekjaar 2024 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2024 · NACE 93 · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 51,3% | 26,3% | |
| Nettoresultaat | €19k | €4k | |
| Eigen vermogen | €17k | €32k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €33k | €34k | |
| Personeelskosten | €4k | €31k |
€27k
-
23-24
€19k
-
23-24
€22k
-
23-24
€33k
+68,9%
23-24
€17k
-
23-24
€7k
-
23-24
1
-
23-24
€4k
-
23-24
€5k
-
23-24
€16k
-23,6%
23-24
€16k
-13,1%
23-24
1,45
+66,3%
23-24
1,45
+66,3%
23-24
51,3%
-
23-24
0,95
-
23-24
108,8%
-63,8%
23-24
55,8%
-
23-24
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema |
| Omzet | - | - |
| EBITDA | €27k | €-4k |
| Nettoresultaat | €19k | €-4k |
| Cashflow | €22k | €-4k |
| Personeelskosten | €4k | - |
| Belastingen op het resultaat | €5k | - |
| Dividenden | - | - |
| Totaal activa | €33k | €20k |
| Eigen vermogen | €17k | €-1k |
| Schulden | €16k | €21k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €16k | €19k |
| waarvan > 1 jaar | - | - |
| Werkkapitaal | €7k | €-2k |
| Werknemers (VTE) | 1,2 | - |
Ratio's (berekend)
| 2024 | 2023 | |
|---|---|---|
| Current ratio | 1,45 | 0,87 |
| Quick ratio | 1,45 | 0,87 |
| Werkkapitaalratio | 21,8% | -12,3% |
| Solvabiliteit | 51,3% | -7,6% |
| Debt / equity | 0,95 | -14,16 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - |
| Interest coverage | - | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - |
| ROA | 55,8% | -22,9% |
| ROE | 108,8% | 300,8% |
| EBITDA-marge | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - |
Balanssamenstelling 2024
Volledige jaarrekening (22 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €33k | €20k |
| Vaste activa | 21/28 | €9k | €3k |
| Oprichtingskosten | 20 | €385 | €661 |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €9k | €3k |
| Vlottende activa | 29/58 | €23k | €16k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €4k | €2k |
| Liquide middelen | 54/58 | €18k | €13k |
| Balans, Passiva | |||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €33k | €20k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €17k | €-1k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €3k | €3k |
| Reserves | 13 | €14k | - |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | €-4k |
| Schulden | 17/49 | €16k | €21k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €16k | €19k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €2k | €967 |
| Resultatenrekening | |||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €33k | €-4k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €24k | €-5k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €35 | €9 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €24k | €-4k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €5k | - |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €19k | €-4k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €19k | €-4k |
Juridische structuur
| NACE primair | Overige sportactiviteiten, neg(93199) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 24-05-2023 |
| Status | Actief |
| Postcode | 3583 |
Vestigingseenheden
The Unknown Collection
sinds 20232.345.511.369
Vastgoedvoetafdruk
Vlaanderen
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 71049B0452/00H000 | Vlaanderen | 7.001 m² | 1 · 234 m² | 7,3 m · 2 verd. |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
2025
27-06
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema
2024
31-12
Financieel
Terug winstgevendnetto €19k
Nettoresultaat €19k na een verliesjaar.
01-07
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen01430Overige sportactiviteiten, neg93199Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen77110
Namen & handelsnamen
| Officiële naamNL | The Unknown Collection |
Vergelijkbare bedrijven
Move2Bfit
BE 0761.450.394 · Oostende
OUT OF LIMITS
BE 0875.369.273 · Zele
PAINTLY BE
BE 1010.298.352 · Sint-Jans-Molenbeek
SILVERSTAR
BE 0873.401.856 · Diepenbeek
BELVENTURA
BE 0898.112.112 · Walcourt