TEVS SRL
TEVS SRL is actief sinds 1990 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €67k en een nettoresultaat van €20k. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,4% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 40% van 26547 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
| Eigen vermogen | €67k |
| Netto resultaat | €20k |
| Beter dan sector | 40% |
| Actief | 35 jaar |
Sterk profiel, met rentabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 37,9% | 47,4% | |
| Nettoresultaat | €20k | €10k | |
| Eigen vermogen | €67k | €60k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €27k | €39k | |
| Totaal activa | €177k | €141k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | +379,6% | - | -704,1% | - |
| Nettoresultaat | +725,6% | - | -663,1% | - |
| Cashflow | +383,1% | - | -693,8% | - |
| Personeelskosten | - | - | -1,7% | - |
| Belastingen op het resultaat | - | - | - | - |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | +23,5% | +2,5% | -18,5% | - |
| Eigen vermogen | +42,6% | +5,4% | -41,9% | - |
| Schulden | +14,1% | +1,1% | +0,5% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | +14,1% | +1,1% | +0,5% | - |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | +18,3% | +0,3% | -56,2% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 0,34 | 0,08 | 0,06 | 0,40 |
| Quick ratio | 0,19 | 0,08 | 0,06 | 0,40 |
| Werkkapitaalratio | -41,0% | -62,0% | -63,8% | -33,3% |
| Solvabiliteit | 37,9% | 32,9% | 31,9% | 44,8% |
| Debt / equity | 1,64 | 2,04 | 2,13 | 1,23 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | 576,81 | 111,12 | -763,94 | -69,86 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 11,3% | 1,7% | -23,1% | -2,5% |
| ROE | 29,9% | 5,2% | -72,2% | -5,5% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €177k | €144k | €140k | €172k |
| Vaste activa | 21/28 | €140k | €136k | €134k | €134k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €26k | €22k | €20k | €20k |
| Financiële vaste activa | 28 | €114k | €114k | €114k | €114k |
| Vlottende activa | 29/58 | €37k | €7k | €6k | €38k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €17k | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | - | - | - | €5k |
| Liquide middelen | 54/58 | €20k | €7k | €5k | €32k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €177k | €144k | €140k | €172k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €67k | €47k | €45k | €77k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Reserves | 13 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €59k | €39k | €37k | €69k |
| Schulden | 17/49 | €110k | €96k | €95k | €95k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €110k | €96k | €95k | €95k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €20k | €5k | €5k | €7k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €27k | €8k | €15k | €44k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €20k | €2k | €-32k | €-4k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €0 | - | - | - |
| Financiële kosten | 65 | €43 | €47 | €42 | €57 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €20k | €2k | €-32k | €-4k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €20k | €2k | €-32k | €-4k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €20k | €2k | €-32k | €-4k |
| NACE primair | Schrijnwerk(43320) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 12-12-1990 |
| Status | Actief |
| Postcode | 6700 |
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamFR | TEVS SRL |