Ga naar inhoud

SCHREURS TRADING & CONSULTING

Actief
BVopgericht 200025 jaar actiefIndustrieterrein Kanaal-Noord 1432, 3960 Bree, BelgiëKBO/BCE: BE 0473.573.004
Samenvatting

SCHREURS TRADING & CONSULTING is actief sinds 2000 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,4 mln en een nettoresultaat van € 125.939. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 9,5% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 76% van 10.739 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van hoofdkantoren
NACE 70100
1 vestiging
Schaal
€ 1,8 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 1,4 mln
Winst
€ 125.939
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Deelnemingen
4
Jaarrekening 2025 38 dagen vroeg1 van 4 akten samengevat
Waarom 94verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,8 mlnSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 50% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 80,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 67+12
kortlopende schulden 2,5% · geldmiddelen 13,2%
Rentabiliteit 55+6
rendement op activa 7,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.420 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 130.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 37,92 tegenover 44,46 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 2,5% en geldmiddelen: 13,2% van het balanstotaal), en 19,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 86% op solvabiliteit, 59% op liquiditeit, 25% op rentabiliteit en 29% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,8 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
2024
21 dagen te laat
2023
20 dagen te laat
2022
41 dagen vroeg
2021
8 dagen te laat
2020
31 dagen vroeg
2019
4 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 9 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 8 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 46 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema…

Opvallend

  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 125.939 8 jaar Bekijk
  • Actief sinds 2000opgericht 20-12-2000 25 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 1,8 mln Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,8 mln
Winst
€ 125.939
Solvabiliteit
80,4%
Balanstotaal▲ 7,6%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
29
Sinds
2002
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 20-08-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 20-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 08-08-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van hoofdkantorenNACE 70100
Opgericht
20-12-2000
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van SCHREURS TRADING & CONSULTING

Wat is het ondernemingsnummer van SCHREURS TRADING & CONSULTING?
0473.573.004. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0473.573.004.
Waar is SCHREURS TRADING & CONSULTING gevestigd?
De zetel is gevestigd op Industrieterrein Kanaal-Noord 1432, 3960 Bree.Ondernemingsgegevens
Wat doet SCHREURS TRADING & CONSULTING?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70100).
Wat is de rechtsvorm van SCHREURS TRADING & CONSULTING?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd SCHREURS TRADING & CONSULTING opgericht?
Op 20-12-2000.
Is SCHREURS TRADING & CONSULTING nog actief?
Ja, SCHREURS TRADING & CONSULTING staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van SCHREURS TRADING & CONSULTING?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt SCHREURS TRADING & CONSULTING winst?
In boekjaar 2025 boekte SCHREURS TRADING & CONSULTING een winst van € 125.939.
Waar vind ik de jaarrekening van SCHREURS TRADING & CONSULTING?
SCHREURS TRADING & CONSULTING legde 25 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet SCHREURS TRADING & CONSULTING de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van SCHREURS TRADING & CONSULTING

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.