SBS
SBS is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €42k en een nettoresultaat van €11k. Het eigen vermogen groeit met ~10,4% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 13% van 7431 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).
| Eigen vermogen | €42k |
| Netto resultaat | €11k |
| Werknemers (VTE) | 1,6 |
| Beter dan sector | 13% |
Sterk profiel, met rentabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 12,6% | 43,5% | |
| Nettoresultaat | €11k | €45k | |
| Eigen vermogen | €42k | €344k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €157k | €343k | |
| Personeelskosten | €77k | €264k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ | 2021 Δ | 2020 Δ |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | -20,1% | +108,7% | +46,9% | -28,9% | - |
| Nettoresultaat | -56,8% | - | -1,6% | - | - |
| Cashflow | -23,8% | +114,7% | +74,4% | -28,9% | - |
| Personeelskosten | +129,4% | +725,7% | -87,5% | - | - |
| Belastingen op het resultaat | +0,3% | - | - | - | - |
| Dividenden | - | - | - | - | - |
| Totaal activa | +54,8% | -11,1% | -8,0% | +27,6% | - |
| Eigen vermogen | +34,8% | +416,3% | -70,2% | -40,9% | - |
| Schulden | +58,2% | -22,0% | -2,8% | +41,2% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | +50,7% | -26,8% | +24,3% | +55,4% | - |
| waarvan > 1 jaar | +82,5% | -23,7% | -23,2% | +32,1% | - |
| Werkkapitaal | -249,3% | +71,1% | -23,7% | -212,1% | - |
| Werknemers (VTE) | +100,0% | +700,0% | -87,5% | +33,3% | - |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 0,38 | 0,73 | 0,32 | 0,32 | 0,66 |
| Quick ratio | 0,38 | 0,62 | 0,30 | 0,31 | 0,66 |
| Werkkapitaalratio | -26,6% | -11,8% | -36,2% | -26,9% | -11,0% |
| Solvabiliteit | 12,6% | 14,5% | 2,5% | 7,7% | 16,6% |
| Debt / equity | 6,94 | 5,92 | 39,18 | 12,01 | 3,07 |
| Langetermijnschuldgraad | 3,53 | 2,61 | 17,67 | 6,85 | 3,07 |
| Interest coverage | 11,76 | 23,95 | 13,39 | 4,53 | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 3,3% | 11,7% | -5,9% | -5,3% | 5,3% |
| ROE | 25,8% | 80,6% | -235,8% | -69,1% | 32,2% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (25 posten)
| Post | Code | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €336k | €217k | €244k | €265k | €208k |
| Vaste activa | 21/28 | €281k | €147k | €202k | €231k | €163k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €281k | €147k | €201k | €231k | €163k |
| Financiële vaste activa | 28 | €135 | €135 | €135 | €135 | €135 |
| Vlottende activa | 29/58 | €55k | €70k | €42k | €34k | €45k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | - | €10k | €4k | €939 | €259 |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €30k | €27k | €20k | €19k | €21k |
| Liquide middelen | 54/58 | €19k | €30k | €14k | €9k | €19k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €336k | €217k | €244k | €265k | €208k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €42k | €31k | €6k | €20k | €34k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €20k | €20k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €22k | €11k | €2k | €2k | €16k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | - | €-14k | €-81 | - |
| Schulden | 17/49 | €293k | €185k | €238k | €245k | €173k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €149k | €82k | €107k | €140k | €106k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €144k | €96k | €131k | €105k | €68k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €12k | €7k | €45k | €10k | €7k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €157k | €133k | €54k | €69k | €65k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €18k | €30k | €-11k | €-7k | €21k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €556 | €496 | - | - | €234 |
| Financiële kosten | 65 | €7k | €4k | €3k | €7k | €3k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €12k | €26k | €-14k | €-14k | €18k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €1k | €1k | - | - | €94 |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €11k | €25k | €-14k | €-14k | €18k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €11k | €25k | €-14k | €-14k | €18k |
| NACE primair | Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg(43990) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 13-10-2016 |
| Status | Actief |
| Postcode | 8520 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 34023C0008/00L002 | Vlaanderen | 1.017 m² | 1 · 154 m² | 6,9 m · 1 verd. |
Wij kennen 2 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | SBS |