Ga naar inhoud

S.H.A.D. MANAGEMENT

Actief
BVopgericht 20214 jaar actiefLes Plénesses 40, 4890 Thimister-Clermont, BelgiëKBO/BCE: BE 0777.778.266
Samenvatting

S.H.A.D. MANAGEMENT is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 165.124 en een nettoresultaat van € 28.690. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 54% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 45% van 10.578 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200NACE 82990
1 vestiging
Schaal
€ 347.667balanstotaal 2025
Personeel
1 VTE
Eigen vermogen
€ 165.124
Winst
€ 28.690
Gezondheid
85 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Deelnemingen
2
Jaarrekening 50 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Waarom 85verhoogt risicoLiquiditeit 0,13, liquide middelen € 12.413, gehalveerdOpgericht in 2021verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 11-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
85 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 39% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 72+13
eigen vermogen 47,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 39-8
kortlopende schulden 35,3% · geldmiddelen 3,6%
Rentabiliteit 60-33
rendement op activa 8,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.325 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 14.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,13 tegenover 0,4 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 35,3% en geldmiddelen: 3,6% van het balanstotaal), en 52,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 44% op solvabiliteit, 19% op liquiditeit, 27% op rentabiliteit en 67% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 11-06-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,13, liquide middelen € 12.413, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 11-06-2026, 50 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
50 dagen vroeg
2024
58 dagen vroeg
2023
132 dagen vroeg
2022
123 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 91 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 2 mei neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 40 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Eigen vermogen boven € 150.000eigen vermogen € 165.124 ▲21%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · niet-ingedeeld schema

Opvallend

  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20254 boekjaren neergelegd € 347.667 Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 26-11-2021 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 347.667
Winst
€ 28.690
Solvabiliteit
47,5%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Hoogste resultaat van 2022 tot 2025
  2. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 100.000
  3. 21-03-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
26-11-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.