Q.E.M.
Q.E.M. is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €123k en een nettoresultaat van €11k. Het eigen vermogen groeit met ~10% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 38% van 1273 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,9% (laag).
| Eigen vermogen | €123k |
| Netto resultaat | €11k |
| Beter dan sector | 38% |
| Actief | 9 jaar |
Sterk profiel, met stabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 34,6% | 45,6% | |
| Nettoresultaat | €11k | €16k | |
| Eigen vermogen | €123k | €56k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €58k | €45k | |
| Totaal activa | €356k | €140k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ | 2021 Δ |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | +63,3% | -7,7% | +95,3% | -59,4% | - |
| Nettoresultaat | -47,5% | -10,8% | +522,6% | -86,4% | - |
| Cashflow | +80,1% | -9,6% | +68,3% | -60,3% | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | -97,1% | -16,9% | +465,8% | -83,9% | - |
| Dividenden | -96,0% | +2400,0% | 0,0% | 0,0% | - |
| Totaal activa | +97,8% | +7,3% | +16,6% | -6,3% | - |
| Eigen vermogen | +8,9% | +6,5% | +26,7% | +3,6% | - |
| Schulden | +240,2% | +8,7% | +2,5% | -17,3% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | -15,6% | +31,6% | +20,3% | -30,0% | - |
| waarvan > 1 jaar | +532,8% | -9,3% | -8,3% | -7,5% | - |
| Werkkapitaal | +20,5% | +6,3% | +37,4% | +18,8% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 4,61 | 3,53 | 4,13 | 3,74 | 2,62 |
| Quick ratio | 4,56 | 3,53 | 4,13 | 3,74 | 2,62 |
| Werkkapitaalratio | 30,4% | 50,0% | 50,4% | 42,8% | 33,8% |
| Solvabiliteit | 34,6% | 62,8% | 63,3% | 58,2% | 52,7% |
| Debt / equity | 1,85 | 0,59 | 0,58 | 0,72 | 0,50 |
| Langetermijnschuldgraad | 1,61 | 0,28 | 0,32 | 0,45 | 0,50 |
| Interest coverage | 8,28 | 7,79 | 10,43 | 10,00 | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 3,1% | 11,5% | 13,8% | 2,6% | 17,9% |
| ROE | 8,8% | 18,3% | 21,8% | 4,4% | 33,9% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (25 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €356k | €180k | €168k | €144k | €154k |
| Vaste activa | 21/28 | €218k | €55k | €56k | €60k | €70k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €218k | €55k | €56k | €60k | €70k |
| Vlottende activa | 29/58 | €138k | €125k | €112k | €84k | €84k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €2k | - | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €96k | €93k | €80k | €49k | €37k |
| Liquide middelen | 54/58 | €35k | €27k | €26k | €30k | €43k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €356k | €180k | €168k | €144k | €154k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €123k | €113k | €106k | €84k | €81k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €12k | €12k | - |
| Reserves | 13 | €102k | €92k | €92k | €67k | €67k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €2k | €3k | €2k | €5k | €2k |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | €5k | - | - | - | - |
| Schulden | 17/49 | €228k | €67k | €62k | €60k | €73k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €198k | €31k | €34k | €38k | €41k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €30k | €36k | €27k | €22k | €32k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €14k | €6k | €14k | €16k | €8k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €58k | €36k | €39k | €20k | €48k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €23k | €31k | €33k | €7k | €34k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €4 | €3 | €8 | €82 | €25 |
| Financiële kosten | 65 | €7k | €4k | €4k | €2k | €2k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €16k | €26k | €30k | €5k | €32k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €158 | €5k | €7k | €1k | €7k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €11k | €21k | €23k | €4k | €25k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-10k | €21k | €23k | €4k | €25k |
| NACE primair | Reparatie en onderhoud van machines(33120) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 28-06-2017 |
| Status | Actief |
| Postcode | 9220 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 42008A0814/00C000 | Vlaanderen | 2.457 m² | 1 · 160 m² | 6,3 m · 1 verd. |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
10-09-2025 Zetelverplaatsing binnen Hamme
- HOOIRT 67 - 9220 HAMME → Polderstraat 6 te 9220 Hamme
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "siege_social",
"new_address": {
"raw": "Polderstraat 6 te 9220 Hamme",
"city": "Hamme",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Polderstraat",
"country": "BE",
"postcode": "9220",
"box_number": null,
"street_number": "6",
"locality_suffix": null
},
"old_address": {
"raw": "HOOIRT 67 - 9220 HAMME",
"city": "Hamme",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Hooirt",
"country": "BE",
"postcode": "9220",
"box_number": null,
"street_number": "67",
"locality_suffix": null
},
"effective_date": "2025-02-01",
"evidence_quote": "",
"region_changed": false,
"is_statute_change": true,
"nationality_change": false,
"old_address_source": "header_volledig_adres",
"statute_clause_text": null,
"statute_article_number": null,
"effective_date_qualifier": "absolute",
"statutaire_vs_werkelijke": "statutaire",
"linguistic_region_changed": false,
"court_jurisdiction_changed": false,
"effective_date_is_approximate": false
}
],
"notary": {
"name": null,
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": null,
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "mixed",
"pub_date": "2025-09-10",
"filing_date": "2025-09-02",
"act_kind_objet": "Onderwerp akte:"
},
"decision": {
"body": "enige_bestuurder",
"date": "2025-09-02",
"unanimous": null
},
"subject_company": {
"kbo": "0677.670.308",
"name_full": "Q.E.M.",
"legal_form": "BESLOTEN VENNOOTSCHAP"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "CLAUDIA VAN GYSEGHEM",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "Lasthebber"
},
"co_filed_documents": [
"afschrift van de notulen van de beslissing van de zaakvoerder"
]
}21-12-2023 Zetelverplaatsing van Waasmunster naar Hamme
- Grote Baan 133 bus 6 : 9250 Waasmunster → Hooirt 67 te 9220 Hamme
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "siege_social",
"new_address": {
"raw": "Hooirt 67 te 9220 Hamme",
"city": "Hamme",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Hooirt",
"country": "BE",
"postcode": "9220",
"box_number": null,
"street_number": "67",
"locality_suffix": null
},
"old_address": {
"raw": "Grote Baan 133 bus 6 : 9250 Waasmunster",
"city": "Waasmunster",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Grote Baan",
"country": "BE",
"postcode": "9250",
"box_number": "6",
"street_number": "133",
"locality_suffix": null
},
"effective_date": "2020-07-01",
"evidence_quote": "",
"region_changed": false,
"is_statute_change": true,
"nationality_change": false,
"old_address_source": "act_body",
"statute_clause_text": null,
"statute_article_number": null,
"effective_date_qualifier": "absolute",
"statutaire_vs_werkelijke": "statutaire",
"linguistic_region_changed": false,
"court_jurisdiction_changed": false,
"effective_date_is_approximate": false
}
],
"notary": {
"name": "Liesbeth Muller",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Waasmunster",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2023-12-21",
"filing_date": "2023-12-19",
"act_kind_objet": "Onderwerp akte:"
},
"decision": {
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-12-13",
"unanimous": true
},
"subject_company": {
"kbo": "0677.670.308",
"name_full": "Q.E.M.",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": null,
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": null
},
"co_filed_documents": [
"Een gelijkvormig afschrift van het proces-verbaal van buitengewone algemene vergadering de dato 13 december 2023.",
"Geco\u00F6rdineerde statuten."
]
}| Officiële naamNL | Q.E.M. |