PROXIHOME
De berekende faillissementskans van PROXIHOME over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €9k en een nettoresultaat van €-19k. Het eigen vermogen krimpt met ~17,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 22% van 13549 sectorgenoten (boekjaar 2025). Het bedrijf is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.
| Eigen vermogen | €9k |
| Netto resultaat | €-19k |
| Werknemers (VTE) | 1,1 |
| Beter dan sector | 22% |
Kwetsbaar profiel, let vooral op rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 1,9% | 29,9% | |
| Nettoresultaat | €-19k | €6k | |
| Eigen vermogen | €9k | €79k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €62k | €41k | |
| Personeelskosten | €36k | €28k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - |
| EBITDA | €20k | €36k | €24k |
| Nettoresultaat | €-19k | €14k | €7k |
| Cashflow | €4k | €25k | €15k |
| Personeelskosten | €36k | €2k | - |
| Belastingen op het resultaat | €2k | €-669 | €2k |
| Dividenden | - | - | - |
| Totaal activa | €463k | €422k | €345k |
| Eigen vermogen | €9k | €27k | €13k |
| Schulden | €454k | €395k | €331k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €121k | €95k | €92k |
| waarvan > 1 jaar | €333k | €300k | €239k |
| Werkkapitaal | €-71k | €-63k | €-69k |
| Werknemers (VTE) | 1,1 | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Current ratio | 0,41 | 0,34 | 0,25 |
| Quick ratio | 0,41 | 0,34 | 0,25 |
| Werkkapitaalratio | -15,4% | -14,9% | -19,9% |
| Solvabiliteit | 1,9% | 6,4% | 3,9% |
| Debt / equity | 52,86 | 14,52 | 24,93 |
| Langetermijnschuldgraad | 38,74 | 11,03 | 17,99 |
| Interest coverage | 1,39 | 3,17 | 3,37 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - |
| ROA | -4,0% | 3,3% | 2,1% |
| ROE | -216,3% | 51,1% | 54,8% |
| EBITDA-marge | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €463k | €422k | €345k |
| Vaste activa | 21/28 | €413k | €390k | €321k |
| Immateriële vaste activa | 21 | €943 | €2k | - |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €405k | €383k | €321k |
| Financiële vaste activa | 28 | €7k | €5k | €250 |
| Vlottende activa | 29/58 | €50k | €32k | €23k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €47k | €11k | €2k |
| Liquide middelen | 54/58 | €740 | €19k | €21k |
| Balans, Passiva | ||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €463k | €422k | €345k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €9k | €27k | €13k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €6k | €6k | €6k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €3k | €21k | €7k |
| Schulden | 17/49 | €454k | €395k | €331k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €333k | €300k | €239k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €121k | €95k | €92k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €16k | €6k | €8k |
| Resultatenrekening | ||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €62k | €40k | €27k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-3k | €25k | €16k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €47 | €0 | €0 |
| Financiële kosten | 65 | €14k | €11k | €7k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-17k | €13k | €9k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €2k | €-669 | €2k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-19k | €14k | €7k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-19k | €14k | €7k |
| NACE primair | Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen(68201) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 17-02-2023 |
| Status | Actief |
| Postcode | 4130 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 62101B0167/00C002 | Wallonië | 614 m² | 1 · 156 m² | 4,6 m · 1 verd. |
| 62101D0456/00X017 | Wallonië | 560 m² | 1 · 91 m² | 6,0 m · 2 verd. |
| 62101D0211/00P000 | Wallonië | 117 m² | 1 · 64 m² | - |
Wij kennen 2 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
17-12-2024 Zetelverplaatsing van Huy naar Esneux
- Chaussée de Liège 110, 4500 Huy → Place du Roi Albert 8, 4130 Esneux
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "siege_social",
"new_address": {
"raw": "Place du Roi Albert 8, 4130 Esneux",
"city": "Esneux",
"region": "waals_gewest",
"street": "Place du Roi Albert",
"country": "BE",
"postcode": "4130",
"box_number": null,
"street_number": "8",
"locality_suffix": null
},
"old_address": {
"raw": "Chauss\u00E9e de Li\u00E8ge 110, 4500 Huy",
"city": "Huy",
"region": "waals_gewest",
"street": "Chauss\u00E9e de Li\u00E8ge",
"country": "BE",
"postcode": "4500",
"box_number": null,
"street_number": "110",
"locality_suffix": null
},
"effective_date": "2024-11-05",
"evidence_quote": "Transfert du si\u00E8ge social du Chauss\u00E9e de Li\u00E8ge 110, 4500 Huy au Place du Roi Albert 8, 4130 Esneux \u00E0 partir du 5 novembre 2024.",
"region_changed": false,
"is_statute_change": true,
"nationality_change": false,
"old_address_source": "header_volledig_adres",
"statute_clause_text": null,
"statute_article_number": null,
"effective_date_qualifier": "absolute",
"statutaire_vs_werkelijke": "statutaire",
"linguistic_region_changed": false,
"court_jurisdiction_changed": false,
"effective_date_is_approximate": false
}
],
"notary": {
"name": null,
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": null,
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "mixed",
"pub_date": "2024-12-17",
"filing_date": "2024-11-05",
"act_kind_objet": "Objet de l\u0027acte:"
},
"decision": {
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2024-11-05",
"unanimous": null
},
"subject_company": {
"kbo": "0798.590.409",
"name_full": "PROXIH\u041E\u041C\u0415",
"legal_form": "SRL"
},
"publication_proxy": {
"kind": "org",
"org_kbo": null,
"org_name": "ACERTA Guichet d\u0027entreprises ASBL",
"person_name": null,
"org_rep_person_name": "Iris Carsau",
"person_role_at_subject": null
},
"co_filed_documents": [
"Bijlagen bij het Belgisch Staatsblad"
]
}| Officiële naamFR | PROXIHOME |