Ga naar inhoud

PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefBalgerhoekstraat 3, 8750 Wingene, BelgiëKBO/BCE: BE 0760.871.958
Samenvatting

De berekende faillissementskans van PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 120.231 en een nettoresultaat van € 17.421. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 79% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 50% van 34.699 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Stukadoorswerk
NACE 43310
1 vestiging
Schaal
€ 259.227balanstotaal 2025
Personeel
1 VTE
Eigen vermogen
€ 120.231
Winst
€ 17.421
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,7%
Structuur
Jaarrekening 2025 3 dagen vroeg1 akte in het Staatsblad
Waarom 56verhoogt risicoOpgericht in 20211 van de laatste 3 te laatOmvang: balanstotaal € 259.227Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 55% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 71+2
eigen vermogen 46,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 55+1
kortlopende schulden 22,5% · geldmiddelen 9,9%
Rentabiliteit 77-16
rendement op activa 6,7%
Faillissementskans, 12 maanden
1,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.621 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,2% 12-2024: 1,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,9%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 3,2%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 1,6%▼ -1,6 procentpunten t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,16 tegenover 1,52 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 22,5% en geldmiddelen: 9,9% van het balanstotaal), maar 53,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 50% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit, 53% op rentabiliteit en 64% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 259.227
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-07-2026, 3 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen vroeg
2024
60 dagen te laat
2023
27 dagen vroeg
2022
225 dagen te laat
2021
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 57 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 57 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Hoogste resultaat van 2021 tot 2025netto € 44.678 ▲58,4%

Opvallend

  • Positief: 5 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 17.421 5 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20255 boekjaren neergelegd € 259.227 Bekijk
  • Actief sinds 2021opgericht 06-01-2021 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 259.227
Winst
€ 17.421
Solvabiliteit
46,4%
Balanstotaal▲ 10,5%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 100.000
  2. 04-07-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 12-03-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
StukadoorswerkNACE 43310
Opgericht
06-01-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE

Wat is het ondernemingsnummer van PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE?
0760.871.958. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0760.871.958.
Waar is PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE gevestigd?
De zetel is gevestigd op Balgerhoekstraat 3, 8750 Wingene.Ondernemingsgegevens
Wat doet PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is stukadoorswerk (NACE 43310).
Wat is de rechtsvorm van PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE opgericht?
Op 06-01-2021.
Is PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE nog actief?
Ja, PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE?
Gemiddeld 1 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE winst?
In boekjaar 2025 boekte PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE een winst van € 17.421.
Waar vind ik de jaarrekening van PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE?
PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE legde 5 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van PLEISTERWERKEN ANGELO DE WITTE

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.