Ga naar inhoud

PIERRE BLONDEL ARCHITECTES

Actief
BVopgericht 200620 jaar actiefEugène Flageyplein 7, 1050 Elsene, BelgiëOp dit adres zijn 91 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0882.009.914
Samenvatting

PIERRE BLONDEL ARCHITECTES is actief sinds 2006 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,8 mln en een nettoresultaat van € 289.697. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 11% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 72% van 2.545 sectorgenoten (NACE 71, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van bouwarchitecten
NACE 71111
1 vestiging
Schaal
€ 2,8 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 1,8 mln
Winst
€ 289.697
Gezondheid
93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 31 dagen te laat neergelegd2 van 5 akten samengevat
Waarom 93verhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd; 1 van de laatste 3 te laatLiquiditeit 2,96, liquide middelen € 101.115, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2,8 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-08-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 40% van de sectorgenoten (NACE 71, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 92-8
eigen vermogen 66,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 40-25
kortlopende schulden 33,5% · geldmiddelen 3,7%
Rentabiliteit 64-12
rendement op activa 10,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (689 ondernemingen, NACE 71, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 170.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,96 tegenover 8,4 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 33,5% en geldmiddelen: 3,7% van het balanstotaal), en 33,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 71, klein): beter dan 78% op solvabiliteit, 32% op liquiditeit, 39% op rentabiliteit en 13% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2,8 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Liquiditeit 2,96, liquide middelen € 101.115, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-08-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 9 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
8 dagen vroeg
2023
35 dagen vroeg
2022
24 dagen vroeg
2021
10 dagen vroeg
2020
33 dagen vroeg
2019
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 15 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 71) voor boekjaar 2024 is 8 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 21 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Benoemingen: Geneviève Van Ranst (bestuurder) en…Vaste vertegenwoordiger: Thierry Dekens
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 8% op eigen vermogensectormediaan € 194.907 · 2.547 bedrijven € 1,8 mln Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 289.697 8 jaar Bekijk
  • Nieuwe bestuurderslaatste wijziging 05-06-2026 · 3 in functie 2 nieuw Bekijk
  • Let op: Resultaat daalde in 2025van € 425.761 naar € 289.697 ▼ 32,0% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,8 mln
Winst
€ 289.697
Solvabiliteit
66,5%
Omzet▲ 27,5%
Nettoresultaat
20182021
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
3 leden
  • BLONDEL Pierre Anselme GustaveBestuurder
  • Andrei MiulescuBestuurder
  • Geneviève Van RanstBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
26
Sinds
2007
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 26-06-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 19-01-2024Ontslag: BLONDEL Pierre Anselme Gustave (zaakvoerder)
  3. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van bouwarchitectenNACE 71111
Opgericht
22-06-2006
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
31

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Kerngegevens van PIERRE BLONDEL ARCHITECTES

Wat is het ondernemingsnummer van PIERRE BLONDEL ARCHITECTES?
0882.009.914. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0882.009.914.
Waar is PIERRE BLONDEL ARCHITECTES gevestigd?
De zetel is gevestigd op Eugène Flageyplein 7, 1050 Elsene.Ondernemingsgegevens
Wat doet PIERRE BLONDEL ARCHITECTES?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71111).
Wat is de rechtsvorm van PIERRE BLONDEL ARCHITECTES?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd PIERRE BLONDEL ARCHITECTES opgericht?
Op 22-06-2006.
Is PIERRE BLONDEL ARCHITECTES nog actief?
Ja, PIERRE BLONDEL ARCHITECTES staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van PIERRE BLONDEL ARCHITECTES?
€ 1,6 mln in boekjaar 2021, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Maakt PIERRE BLONDEL ARCHITECTES winst?
In boekjaar 2025 boekte PIERRE BLONDEL ARCHITECTES een winst van € 289.697.
Waar vind ik de jaarrekening van PIERRE BLONDEL ARCHITECTES?
PIERRE BLONDEL ARCHITECTES legde 20 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet PIERRE BLONDEL ARCHITECTES de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van PIERRE BLONDEL ARCHITECTES

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.