Ga naar inhoud

PDC Finance Consulting

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefOscar Roelsstraat 7, 9050 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 0787.546.265
Samenvatting

PDC Finance Consulting is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 22.003 en een nettoresultaat van -€ 10.277. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 50% van 39.121 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 39.336balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 22.003
Verlies
-€ 10.277
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
88 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 2025 72 dagen te laat neergelegd1 akte in het Staatsblad
Waarom 88verhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 72 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 2,00, liquide middelen € 33.468Omvang: balanstotaal € 39.336Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
88 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 36% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 81-14
eigen vermogen 55,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 79-8
kortlopende schulden 44,1% · geldmiddelen 85,1%
Rentabiliteit 11-89
rendement op activa -26,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.420 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,6% 12-2024: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,0%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,0 tegenover 3,24 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 44,1% en geldmiddelen: 85,1% van het balanstotaal), en 44,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 51% op solvabiliteit, 70% op liquiditeit, 11% op rentabiliteit en 11% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 72 dagen te laat neergelegd; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Liquiditeit 2,00, liquide middelen € 33.468
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 39.336
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 72 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 11-10-2026, 72 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
72 dagen te laat
2024
31 dagen te laat
2023
225 dagen te laat
2022
591 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 230 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 27 december neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 118 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
24-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 10.277
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 11% op nettoresultaatsectormediaan € 27.255 · 39.137 bedrijven -€ 10.277 Bekijk
  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 72 dagen Bekijk
  • Balanstotaal 20254 boekjaren neergelegd € 39.336 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 39.336
Verlies
-€ 10.277
Solvabiliteit
55,9%
Balanstotaal▼ 51,2%
Nettoresultaat
20222025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 13-03-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 13-03-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2024Hoogste resultaat van 2022 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
22-06-2022
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van PDC Finance Consulting

Wat is het ondernemingsnummer van PDC Finance Consulting?
0787.546.265. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0787.546.265.
Waar is PDC Finance Consulting gevestigd?
De zetel is gevestigd op Oscar Roelsstraat 7, 9050 Gent.Ondernemingsgegevens
Wat doet PDC Finance Consulting?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van PDC Finance Consulting?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd PDC Finance Consulting opgericht?
Op 22-06-2022.
Is PDC Finance Consulting nog actief?
Ja, PDC Finance Consulting staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van PDC Finance Consulting?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt PDC Finance Consulting winst?
In boekjaar 2025 boekte PDC Finance Consulting een verlies van € 10.277.
Waar vind ik de jaarrekening van PDC Finance Consulting?
PDC Finance Consulting legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet PDC Finance Consulting de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van PDC Finance Consulting

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.