NDK
NDK is actief sinds 2006 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €507k en een nettoresultaat van €74k. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,4% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 60% van 109 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
| Eigen vermogen | €507k |
| Netto resultaat | €74k |
| Werknemers (VTE) | 4,1 |
| Beter dan sector | 60% |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 35,1% | 25,5% | |
| Nettoresultaat | €74k | €20k | |
| Eigen vermogen | €507k | €76k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €455k | €79k | |
| Personeelskosten | €179k | €168k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - |
| EBITDA | €272k | €404k | €332k |
| Nettoresultaat | €74k | €252k | €193k |
| Cashflow | €225k | €379k | €312k |
| Personeelskosten | €179k | €162k | €98k |
| Belastingen op het resultaat | €16k | €4k | €16k |
| Dividenden | €22k | - | - |
| Totaal activa | €1,45M | €1,42M | €1,20M |
| Eigen vermogen | €507k | €505k | €503k |
| Schulden | €939k | €917k | €694k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €300k | €309k | €310k |
| waarvan > 1 jaar | €639k | €608k | €385k |
| Werkkapitaal | €622k | €458k | €270k |
| Werknemers (VTE) | 4,1 | 4,1 | 3,2 |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Current ratio | 3,08 | 2,48 | 1,87 |
| Quick ratio | 2,08 | 1,76 | 1,33 |
| Werkkapitaalratio | 43,0% | 32,2% | 22,5% |
| Solvabiliteit | 35,1% | 35,5% | 42,0% |
| Debt / equity | 1,85 | 1,82 | 1,38 |
| Langetermijnschuldgraad | 1,26 | 1,20 | 0,76 |
| Interest coverage | 7,63 | 15,62 | 28,64 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - |
| ROA | 5,1% | 17,7% | 16,1% |
| ROE | 14,6% | 49,9% | 38,3% |
| EBITDA-marge | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €1,45M | €1,42M | €1,20M |
| Vaste activa | 21/28 | €524k | €655k | €618k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €518k | €649k | €618k |
| Financiële vaste activa | 28 | €6k | €6k | - |
| Vlottende activa | 29/58 | €922k | €767k | €580k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €299k | €223k | €167k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €540k | €498k | €382k |
| Liquide middelen | 54/58 | €61k | €27k | €16k |
| Balans, Passiva | ||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €1,45M | €1,42M | €1,20M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €507k | €505k | €503k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €10k | €10k | €10k |
| Reserves | 13 | €497k | €495k | €493k |
| Schulden | 17/49 | €939k | €917k | €694k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €639k | €608k | €385k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €300k | €309k | €310k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €48k | €52k | €30k |
| Resultatenrekening | ||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €455k | €579k | €437k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €122k | €276k | €213k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €4k | €5k | €7k |
| Financiële kosten | 65 | €36k | €26k | €12k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €90k | €256k | €208k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €16k | €4k | €16k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €74k | €252k | €193k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €74k | €252k | €193k |
Voormalige bestuurders (1)
-
De Ketelaere NicolasZaakvoerderStaatsblad-akte 23475584 (27-12-2023)Voormalig- → 27-12-2023
| NACE primair | Algemene bouw van residentiële gebouwen(41001) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 28-03-2006 |
| Status | Actief |
| Postcode | 8020 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 31037A0338/00P000 | Vlaanderen | 861 m² | 1 · 145 m² | 7,9 m · 2 verd. |
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
27-12-2023 1 ontslagnemend, 1 herbenoemd
- De Ketelaere Nicolas, Zaakvoerder
- De Ketelaere Nicolas, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_out",
"role": "zaakvoerder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "De Ketelaere Nicolas",
"address": "8020 Oostkamp, Rooiveldstraat 52",
"birth_date": "1978-10-24",
"profession": null,
"birth_place": "Brugge"
},
"reason": "de_plein_droit_dissolution",
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": "niet_statutair",
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "De vergadering beslist met \u00E9\u00E9nparigheid van stemmen om de Besloten Vennootschap NICAS INVEST, met zetel te 8020 Oostkamp, Rooiveld 52, ingeschreven in het rechtspersonenregister te Gent afdeling Brugge, onder het ondernemingsnummer 0689.645.947. vast vertegenwoordigd door de heer De Ketelaere Nicola",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
},
{
"kind": "director_renew",
"role": "bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "De Ketelaere Nicolas",
"address": "8020 Oostkamp, Rooiveldstraat 52",
"birth_date": "1978-10-24",
"profession": null,
"birth_place": "Brugge"
},
"reason": null,
"subkind": "renewal",
"via_org": null,
"statutory": "niet_statutair",
"compensated": false,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "en beslist om haar onmiddellijk te herbenoemen als niet-statutair \u201Cbestuurder\u201D van de vennootschap voor onbepaalde duur, met ingang van heden.",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": {
"kind": "indefinite",
"value": null
},
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": "immediate"
},
{
"kind": "board_snapshot",
"role": "bestuurder",
"person": null,
"reason": null,
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": null,
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "Ondergetekende notaris heeft op 7 december 2023 het Centraal Register van bestuursverboden nagezien. Daaruit blijkt geen enkel verbod op naam van de alhier aangestelde bestuurder(s).",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
},
{
"kind": "sole_shareholder_declaration",
"role": null,
"person": {
"rrn": null,
"name": "De Ketelaere Nicolas",
"address": null,
"birth_date": null,
"profession": null,
"birth_place": null
},
"reason": null,
"subkind": "confirmation",
"via_org": null,
"statutory": null,
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "Elke bestuurder verklaart tevens uitdrukkelijk dat ten aanzien van hem/haar geen strafrechtelijk of civielrechtelijk bestuursverbod werd uitgesproken.",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
},
{
"kind": "decharge_granted",
"role": null,
"person": {
"rrn": null,
"name": "De Ketelaere Nicolas",
"address": null,
"birth_date": null,
"profession": null,
"birth_place": null
},
"reason": null,
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": null,
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "De Besloten Vennootschap NICAS INVEST wordt hier vertegenwoordigd door de heer De Ketelaere Nicolas, vaste vertegenwoordiger. Zij aanvaardt haar ontslag als niet-statutair \u201Czaakvoerder\u201D en haar herbenoeming als niet-statutair \u201Cbestuurder\u201D van de vennootschap, en hij bevestigt dat hij niet getroffen ",
"decharge_status": "granted",
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
}
],
"notary": {
"name": "Christophe Vandeurzen",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Koekelare",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2023-12-27",
"filing_date": "2023-12-20",
"act_kind_objet": "Onderwerp akte:"
},
"decisions": [
{
"body": "buitengewone_algemene_vergadering",
"date": "2023-12-20",
"unanimous": true
}
],
"is_correction": false,
"subject_company": {
"kbo": "0880.281.136",
"name_full": "NDK",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "org",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": null,
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": null
},
"co_filed_documents": [],
"corrected_publication_numac": null
}| Officiële naamNL | NDK |