Ga naar inhoud

N&H COMPANY

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefRue du Tir 2, 4000 Liège, BelgiëKBO/BCE: BE 0768.456.863
Samenvatting

De berekende faillissementskans van N&H COMPANY over 12 maanden bedraagt 1,9% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 5.250) en een nettoresultaat van -€ 25.258. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 60% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 12% van 3.232 sectorgenoten (NACE 95, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Wassen en poetsen van motorvoertuigen
NACE 95316
1 vestiging
Schaal
€ 81.563omzet 2025
Personeel
3,7 VTE
Eigen vermogen
-€ 5.250
Verlies
-€ 25.258
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,9%
Structuur
Jaarrekening 34 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risico1 van de laatste 3 te laatNegatief eigen vermogen -€ 5.250verlaagt risicoOmvang: omzet € 81.563, balanstotaal € 24.021Liquiditeit 0,82, liquide middelen € 9.012Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 26% van de sectorgenoten (NACE 95, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 3-41
eigen vermogen -21,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 47+30
kortlopende schulden 121,9% · geldmiddelen 37,5%
Rentabiliteit 0-61
rendement op activa -105,1%
Faillissementskans, 12 maanden
1,9% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (5.129 ondernemingen, NACE 95, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,0% 12-2024: 2,0%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,7%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,1%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 3,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 3,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 3,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,7%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: 2,7%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,3%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,9%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,82 tegenover 1,24 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 121,9% en geldmiddelen: 37,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 95, micro): beter dan 12% op solvabiliteit, 41% op liquiditeit, 5% op rentabiliteit en 48% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 20-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: omzet € 81.563, balanstotaal € 24.021
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,82, liquide middelen € 9.012
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 5.250
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
22232425
2022 tot 2025 · laatste jaar -€ 5.250
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 27-06-2026, 34 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
34 dagen vroeg
2024
29 dagen te laat
2023
49 dagen te laat
2022
31 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 19 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 95) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 augustus neer (3 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
21-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 25.258
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 5.250 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 6% op nettoresultaatsectormediaan € 8.499 · 3.231 bedrijven -€ 25.258 Bekijk
  • Omzet 20252 boekjaren neergelegd € 81.563 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 81.563
Verlies
-€ 25.258
Solvabiliteit
-21,9%
Omzet▲ 93,5%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 18-09-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 02-04-2024Benoeming: KHADERKHEL Said Akbar (bestuurder)
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Wassen en poetsen van motorvoertuigenNACE 95316
Opgericht
17-05-2021
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.