Checked.be
Actief
BE 1005.208.426BV
MBCL
Pantserschipstraat 159 ·9000 Gent, België· 2 jaar actief
Sector: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
(68203)
Conclusie
MBCL is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €898k en een nettoresultaat van €-102k. De solvabiliteit is beter dan 68% van 1363 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 1 jaarrekening.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €898k |
| Netto resultaat | €-102k |
| Beter dan sector | 68% |
| Actief | 2 jaar |
Financieel profiel
43
/ 100
Kwetsbaar profiel, let vooral op rentabiliteit.
Berekend op 4 van 5 assen. Niet gemeten: groei. Een niet gemeten as is geen nul: hiervoor zijn geen gegevens ingelezen.
Gezondheid
43
Rentabiliteit
0
Solvabiliteit
62
Groei
-
Stabiliteit
67
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Jonge onderneming
Opgericht in 2024, minder dan 3 jaar, statistisch verhoogd risico.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
43
/ 100
Zwak
Berekend uit 4 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
€40k
schatting, geen kredietadvies
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 0.44 (< 1.0)
-10
Quick ratio
Quick ratio 0.44 (< 0.6)
-5
Hefboom
Debt/equity 0.99 (< 1.0)
+10
Rendement
Negatieve ROE -11%
-10
Rentedekking
Interest coverage 224.2× (≥ 3×)
+8
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2025. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 15-12-2025 bij NBB · boekjaar 2025 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2025 · NACE 68, Vastgoedactiviteiten · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 50,3% | 22,9% | |
| Nettoresultaat | €-102k | €10k | |
| Eigen vermogen | €898k | €44k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €32k | €39k | |
| Totaal activa | €1,79M | €293k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 |
|---|---|
| Neerlegging | microschema |
| Omzet | - |
| EBITDA | €32k |
| Nettoresultaat | €-102k |
| Cashflow | €32k |
| Personeelskosten | - |
| Belastingen op het resultaat | - |
| Dividenden | - |
| Totaal activa | €1,79M |
| Eigen vermogen | €898k |
| Schulden | €887k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €887k |
| waarvan > 1 jaar | - |
| Werkkapitaal | €-496k |
| Werknemers (VTE) | - |
Ratio's (berekend)
| 2025 | |
|---|---|
| Current ratio | 0,44 |
| Quick ratio | 0,44 |
| Werkkapitaalratio | -27,8% |
| Solvabiliteit | 50,3% |
| Debt / equity | 0,99 |
| Langetermijnschuldgraad | - |
| Interest coverage | 224,25 |
| Bruto rentabiliteit | - |
| Netto rentabiliteit | - |
| ROA | -5,7% |
| ROE | -11,4% |
| EBITDA-marge | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - |
| Voorraadrotatie | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - |
Balanssamenstelling 2025
Volledige jaarrekening (19 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2025 |
|---|---|---|
| Balans, Activa | ||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €1,79M |
| Vaste activa | 21/28 | €1,39M |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €1,39M |
| Vlottende activa | 29/58 | €391k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €194k |
| Liquide middelen | 54/58 | €197k |
| Balans, Passiva | ||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €1,79M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €898k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €1,00M |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €-102k |
| Schulden | 17/49 | €887k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €887k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €2k |
| Resultatenrekening | ||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €32k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-102k |
| Financiële kosten | 65 | €145 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-102k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-102k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-102k |
Juridische structuur
| NACE primair | Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen(68203) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 25-01-2024 |
| Status | Actief |
| Postcode | 9000 |
Vestigingseenheden
MBCL
sinds 20242.354.939.175
Vastgoedvoetafdruk
Vlaanderen
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 44813S0563/00A000 | Vlaanderen | 1,0 ha | 1 · 509 m² | - |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
2025
15-12
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
2024
29-11
Staatsblad-akte
Zetelwijziging
MBCL
Staatsblad-akteNBB-neerlegging
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 2 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Belgisch Staatsblad, aktes
Adresverloop · 1
29-11-2024
Zetelwijziging
Alle aktes · 1
bijgewerkt 1 jaar geleden
2024
29-11-2024 Zetelverplaatsing binnen Gent
- Pantserschipstraat 163 bus unit F2, 9000 Gent → Pantserschipstraat 159, 9000 Gent
Notaris:
MBCL
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "siege_administratif",
"new_address": {
"raw": "Pantserschipstraat 159, 9000 Gent",
"city": "Gent",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Pantserschipstraat",
"country": "BE",
"postcode": "9000",
"box_number": null,
"street_number": "159",
"locality_suffix": null
},
"old_address": {
"raw": "Pantserschipstraat 163 bus unit F2, 9000 Gent",
"city": "Gent",
"region": "vlaams_gewest",
"street": "Pantserschipstraat",
"country": "BE",
"postcode": "9000",
"box_number": "F2",
"street_number": "163",
"locality_suffix": null
},
"effective_date": "2024-09-01",
"evidence_quote": "",
"region_changed": false,
"is_statute_change": true,
"nationality_change": false,
"old_address_source": "header_volledig_adres",
"statute_clause_text": null,
"statute_article_number": null,
"effective_date_qualifier": "absolute",
"statutaire_vs_werkelijke": "statutaire",
"linguistic_region_changed": false,
"court_jurisdiction_changed": false,
"effective_date_is_approximate": false
}
],
"notary": {
"name": "MBCL",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": null,
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2024-11-29",
"filing_date": "2024-11-20",
"act_kind_objet": "Zetel (zetelverplaatsing)"
},
"decision": {
"body": "raad_van_bestuur",
"date": "2024-09-01",
"unanimous": null
},
"subject_company": {
"kbo": "1005.208.426",
"name_full": "NESRLECOND TEe ONDERN MINORECBK CEN",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Steven Vanderbeke",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "Bestuurder"
},
"co_filed_documents": [
"de notulen van de bestuursvergadering dd. 01/09/2024"
]
}Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen68203Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen77399Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren82100Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren82110
Namen & handelsnamen
| Officiële naamNL | MBCL |
Vergelijkbare bedrijven
PE-BA
BE 0458.838.308 · Deinze
NADINE SERTIJN
BE 0465.461.923 · Buggenhout
Bureau Collard
BE 0423.326.509 · Limbourg
PADEK
BE 0439.052.385 · Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
DE BRABANDERE IMMO
BE 0438.152.265 · Tielt