Mathieu Hermans
Mathieu Hermans is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €604k en een nettoresultaat van €244k. Het eigen vermogen groeit met ~61,6% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 74% van 7728 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).
| Eigen vermogen | €604k |
| Netto resultaat | €244k |
| Beter dan sector | 74% |
| Actief | 4 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 68,7% | 44,7% | |
| Nettoresultaat | €244k | €31k | |
| Eigen vermogen | €604k | €398k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €349k | €211k | |
| Totaal activa | €879k | €1,07M |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | +72,4% | +63,1% | -18,7% | - |
| Nettoresultaat | +76,1% | +85,8% | -22,4% | - |
| Cashflow | +71,0% | +55,8% | -19,2% | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | +94,2% | +119,5% | -30,8% | - |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | +65,7% | +15,3% | +15,7% | - |
| Eigen vermogen | +67,9% | +62,8% | +51,1% | - |
| Schulden | +60,8% | -28,5% | -4,8% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | +72,1% | -23,8% | +3,2% | - |
| waarvan > 1 jaar | -83,4% | -60,2% | -37,5% | - |
| Werkkapitaal | +66,7% | +58,7% | +64,0% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 3,01 | 3,07 | 1,99 | 1,63 |
| Quick ratio | 2,67 | 2,93 | 1,73 | 1,25 |
| Werkkapitaalratio | 62,4% | 62,0% | 45,0% | 31,8% |
| Solvabiliteit | 68,7% | 67,7% | 48,0% | 36,7% |
| Debt / equity | 0,46 | 0,48 | 1,09 | 1,72 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,00 | 0,03 | 0,14 | 0,34 |
| Interest coverage | 75,40 | 31,47 | 21,89 | 69,21 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 27,8% | 26,1% | 16,2% | 24,2% |
| ROE | 40,5% | 38,6% | 33,8% | 65,8% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €879k | €531k | €460k | €398k |
| Vaste activa | 21/28 | €57k | €43k | €45k | €70k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €57k | €43k | €45k | €70k |
| Vlottende activa | 29/58 | €822k | €488k | €416k | €328k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €92k | €23k | €55k | €77k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €242k | €152k | €175k | €114k |
| Liquide middelen | 54/58 | €487k | €313k | €186k | €138k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €879k | €531k | €460k | €398k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €604k | €359k | €221k | €146k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €50k | €50k | €50k | €50k |
| Reserves | 13 | €554k | €309k | €171k | €96k |
| Schulden | 17/49 | €275k | €171k | €240k | €252k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €2k | €12k | €31k | €50k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €273k | €159k | €208k | €202k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €97k | €18k | €71k | €32k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €349k | €200k | €123k | €151k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €325k | €184k | €98k | €124k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €1 | €27 | €1 | €0 |
| Financiële kosten | 65 | €5k | €6k | €6k | €2k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €320k | €178k | €93k | €122k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €76k | €39k | €18k | €26k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €244k | €139k | €75k | €96k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €244k | €139k | €75k | €96k |
| NACE primair | Groothandel in levend vee(46231) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 16-11-2021 |
| Status | Actief |
| Postcode | 2222 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 12017C0095/00E000 | Vlaanderen | 3.593 m² | 1 · 161 m² | 9,9 m · 2 verd. |
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | Mathieu Hermans |