LINXET
LINXET is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €149k en een nettoresultaat van €-729. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,3% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 92% van 16619 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).
| Eigen vermogen | €149k |
| Netto resultaat | €-729 |
| Beter dan sector | 92% |
| Actief | 5 jaar |
Gemengd profiel: sterk in solvabiliteit, zwakker in rentabiliteit.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 93,1% | 60,0% | |
| Nettoresultaat | €-729 | €29k | |
| Eigen vermogen | €149k | €72k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €18k | €55k | |
| Personeelskosten | €24 | €25k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | €6k | €6k | €-4k | €203k |
| Nettoresultaat | €-729 | €-505 | €-9k | €157k |
| Cashflow | €5k | €5k | €-4k | €157k |
| Personeelskosten | €24 | €193 | €70 | - |
| Belastingen op het resultaat | €657 | €667 | €386 | €45k |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | €160k | €151k | €231k | €211k |
| Eigen vermogen | €149k | €150k | €151k | €160k |
| Schulden | €11k | €1k | €81k | €52k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €11k | €1k | €43k | €52k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | €125k | €109k | €145k | €131k |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 12,24 | 89,61 | 4,38 | 3,54 |
| Quick ratio | 12,24 | 89,61 | 4,38 | 3,54 |
| Werkkapitaalratio | 78,0% | 71,8% | 62,9% | 62,1% |
| Solvabiliteit | 93,1% | 99,2% | 65,1% | 75,6% |
| Debt / equity | 0,07 | 0,01 | 0,54 | 0,32 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - |
| Interest coverage | 16,55 | 20,32 | -11,34 | 434,01 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | -0,5% | -0,3% | -3,9% | 74,2% |
| ROE | -0,5% | -0,3% | -6,0% | 98,1% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (22 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €160k | €151k | €231k | €211k |
| Vaste activa | 21/28 | €24k | €41k | €43k | €29k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €24k | €41k | €43k | €29k |
| Vlottende activa | 29/58 | €136k | €110k | €188k | €183k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €113k | €108k | €124k | €38k |
| Liquide middelen | 54/58 | €22k | €2k | €64k | €145k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €160k | €151k | €231k | €211k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €149k | €150k | €151k | €160k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Reserves | 13 | €146k | €147k | - | - |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | - | €148k | €157k |
| Schulden | 17/49 | €11k | €1k | €81k | €52k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €11k | €1k | €43k | €52k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €10k | €840 | €43k | €521 |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €18k | €7k | €-3k | €205k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €301 | €470 | €-8k | €202k |
| Financiële opbrengsten | 75 | - | €0 | €0 | - |
| Financiële kosten | 65 | €373 | €308 | €322 | €467 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-71 | €162 | €-9k | €202k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €657 | €667 | €386 | €45k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-729 | €-505 | €-9k | €157k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-729 | €-505 | €-9k | €157k |
Voormalige bestuurders (1)
-
Voormalig- → 03-09-2026
| NACE primair | Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten(62200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 08-04-2021 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1180 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 23544C0629/00L000 | Vlaanderen | 372 m² | 1 · 83 m² | 7,7 m · 2 verd. |
| 21612C0056/02Z078 | Brussel | 263 m² | 1 · 222 m² | 27,0 m · 7 verd. |
| 21332C0015/00E012 | Brussel | 139 m² | 1 · 67 m² | 11,4 m · 3 verd. |
03-09
Staatsblad-akte
Algemene vergadering · Ontslag bestuurderAlgemene vergadering · Ontslag bestuurder · Kwijting bestuurder5 vaststellingen ▸
- Algemene vergadering, 2026-04-27
- Ontslag bestuurder, Anthony Fares (administrateur)
- Kwijting bestuurder, Anthony Fares
- Benoeming bestuurder, FaSquared Holdings SRL (administrateur)
- Zetelverplaatsing, Avenue Hugo Van Der Goes 94, 1160 Auderghem
Van de 2 Staatsblad-aktes die wij van dit bedrijf kennen, is er 1 gelezen. De andere is nog niet gelezen: wat daarin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
03-09-2026 Act object · General meeting · Officer resignation · Officer discharge
- Act object: DEMISSION, NOMINATION D'UN ADMINISTRATEUR ET TRANSFERT DU SIEGE SOCIAL · LINXET
- Publication: 2026-09-03 · LINXET
- Filing: 2026-08-27 · LINXET
- General meeting: 2026-04-27 · LINXET
- Officer resignation: role: administrateur · Anthony Fares
- Officer discharge · Anthony Fares
- Officer appointment: role: administrateur, term: indéterminée, start_date: 2026-04-27 · FaSquared Holdings SRL
- Seat change: to: Avenue Hugo Van Der Goes 94, 1160 Auderghem, from: Rue Dodonnée 132/5 à 1180 Uccle, effective_date: 2026-04-27 · LINXET
Technische details
{
"facts": [
{
"type": "act_object",
"quote": "Objet de l\u0027acte : DEMISSION, NOMINATION D\u0027UN ADMINISTRATEUR ET TRANSFERT DU SIEGE SOCIAL",
"value": "DEMISSION, NOMINATION D\u0027UN ADMINISTRATEUR ET TRANSFERT DU SIEGE SOCIAL",
"object": null,
"subject": "e1"
},
{
"date": "2026-09-03",
"type": "publication",
"quote": "Bijlagen bij het Belgisch Staatsblad - 03/09/2026 - Annexes du Moniteur belge",
"value": "2026-09-03",
"object": null,
"subject": "e1"
},
{
"date": "2026-08-27",
"type": "filing",
"quote": "Re\u00E7u le 27 AOUT 2026 au greffe du tribunal de l\u0027entreprise francophane ds Pr",
"value": "2026-08-27",
"object": null,
"subject": "e1"
},
{
"date": "2026-04-27",
"type": "general_meeting",
"quote": "Par d\u00E9cision de l\u0027Assembl\u00E9e G\u00E9n\u00E9rale Extraordinaire du 27 avril 2026",
"value": "2026-04-27",
"object": null,
"subject": "e1"
},
{
"type": "officer_resignation",
"quote": "La d\u00E9mission de Monsieur Anthony Fares de son mandat d\u0027administrateur.",
"value": {
"role": "administrateur"
},
"object": "e1",
"subject": "e2"
},
{
"type": "officer_discharge",
"quote": "D\u00E9charge pleine et enti\u00E8re lui est accord\u00E9e pour l\u0027exercice de son mandat jusqu\u0027\u00E0 ce jour.",
"value": {
"role": null
},
"object": "e1",
"subject": "e2",
"_value_raw": "pleine et enti\u00E8re"
},
{
"date": "2026-04-27",
"type": "officer_appointment",
"quote": "La nomination en tant qu\u0027administrateur de la soci\u00E9t\u00E9 FaSquared Holdings SRL (BCE n\u00B0 1036.945.341), dont le si\u00E8ge social est \u00E9tabli Avenue Hugo Van Der Goes 94, 1160 Auderghem, repr\u00E9sent\u00E9e par JFA Management, elle-m\u00EAme repr\u00E9sent\u00E9e par Monsieur Joseph Fattouch. Son mandat est conf\u00E9r\u00E9 pour une dur\u00E9e ind\u00E9termin\u00E9e.",
"value": {
"role": "administrateur",
"term": "ind\u00E9termin\u00E9e",
"start_date": "2026-04-27"
},
"object": "e1",
"subject": "e3"
},
{
"date": "2026-04-27",
"type": "seat_change",
"quote": "Le si\u00E8ge social de la soci\u00E9t\u00E9 est transf\u00E9r\u00E9 \u00E0 l\u0027adresse suivante: Avenue Hugo Van Der Goes 94, 1160 Auderghem.",
"value": {
"to": "Avenue Hugo Van Der Goes 94, 1160 Auderghem",
"from": "Rue Dodonn\u00E9e 132/5 \u00E0 1180 Uccle",
"effective_date": "2026-04-27"
},
"object": null,
"subject": "e1"
}
],
"act_meta": {
"outcome": "clean",
"postfix": [
"primary company kbo missing -\u003E register 0766.473.610"
],
"model_id": 53,
"verified": true,
"extractor": "verified-v1",
"ocr_chars": 1663,
"truncated": false
},
"entities": [
{
"id": "e1",
"kbo": "0766.473.610",
"kind": "company",
"name": "LINXET",
"attrs": {
"seat": "Rue Dodonn\u00E9e 132/5 \u00E0 1180 Uccle",
"kbo_source": "register",
"legal_form": "SRL"
}
},
{
"id": "e2",
"kbo": null,
"kind": "person",
"name": "Anthony Fares",
"attrs": {}
},
{
"id": "e3",
"kbo": "1036.945.341",
"kind": "company",
"name": "FaSquared Holdings SRL",
"attrs": {
"seat": "Avenue Hugo Van Der Goes 94, 1160 Auderghem",
"legal_form": "SRL"
}
},
{
"id": "e4",
"kbo": null,
"kind": "company",
"name": "JFA Management",
"attrs": {}
},
{
"id": "e5",
"kbo": null,
"kind": "person",
"name": "Joseph Fattouch",
"attrs": {}
}
]
}| Officiële naamFR | LINXET |