Ga naar inhoud

Leuven Accountants

Actief
BVopgericht 20179 jaar actiefBergstraat 119, 3010 Leuven, BelgiëKBO/BCE: BE 0670.605.243
Samenvatting

Leuven Accountants is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 22.065 en een nettoresultaat van € 60.065. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 19% van 15.701 sectorgenoten (NACE 69, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
NACE 69201
1 vestiging
Schaal
€ 122.821balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 22.065
Winst
€ 60.065
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
92 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Grootste aandeelhouder
CIFERA BEHEER · 50%
Jaarrekening 2025 22 dagen te laat neergelegd3 akten in het Staatsblad
Waarom 92verlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Liquiditeit 1,17, liquide middelen € 55.242Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 22-08-2026)Omvang: balanstotaal € 122.821Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
92 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 37% van de sectorgenoten (NACE 69, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 43-55
eigen vermogen 18,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 55-23
kortlopende schulden 82,0% · geldmiddelen 45,0%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 48,9%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.056 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025hoogste waarde 04-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 2.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,17 tegenover 3,27 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 82% en geldmiddelen: 45% van het balanstotaal), en 82% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 69, micro): beter dan 21% op solvabiliteit, 39% op liquiditeit, 82% op rentabiliteit en 6% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,17, liquide middelen € 55.242
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 22-08-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 122.821
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 19% van 15701 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 15701 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 19%
← zwakste sterkste →
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 22 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 22-08-2026, 22 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
22 dagen te laat
2024
151 dagen vroeg
2023
19 dagen te laat
2022
150 dagen vroeg
2021
92 dagen vroeg
2020
6 dagen te laat
2019
20 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 47 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 69) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 april neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 112 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 90.899 ▲51,4%

Opvallend

  • Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van € 98.463 naar € 22.065 ▼ 77,6% Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 19% op solvabiliteitsectormediaan 56,9% · 15.701 bedrijven 18,0% Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 60.065 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 122.821
Winst
€ 60.065
Solvabiliteit
18,0%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2018
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Liquiditeit meer dan verdrievoudigd
  2. 19-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 03-03-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountantsNACE 69201
Opgericht
01-02-2017
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Leuven Accountants

Wat is het ondernemingsnummer van Leuven Accountants?
0670.605.243. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0670.605.243.
Waar is Leuven Accountants gevestigd?
De zetel is gevestigd op Bergstraat 119, 3010 Leuven.Ondernemingsgegevens
Wat doet Leuven Accountants?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants (NACE 69201).
Wat is de rechtsvorm van Leuven Accountants?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Leuven Accountants opgericht?
Op 01-02-2017.
Is Leuven Accountants nog actief?
Ja, Leuven Accountants staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Leuven Accountants?
€ 147.732 in boekjaar 2018, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Maakt Leuven Accountants winst?
In boekjaar 2025 boekte Leuven Accountants een winst van € 60.065.
Waar vind ik de jaarrekening van Leuven Accountants?
Leuven Accountants legde 9 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Leuven Accountants de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van Leuven Accountants

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.