Ga naar inhoud

LES BRIGITTINES

Actief
VZWopgericht 199729 jaar actiefAkarovaplein 1, 1000 Brussel, BelgiëKBO/BCE: BE 0461.140.275
Samenvatting

LES BRIGITTINES is actief sinds 1997 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 280.179 en een nettoresultaat van € 61.477. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,3% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 58% van 290 sectorgenoten (NACE 90, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Exploitatie van schouwburgen, concertzalen en dergelijke
NACE 90311NACE 90312
1 vestiging
Schaal
€ 543.592balanstotaal 2025
Personeel
10,1 VTE
Eigen vermogen
€ 280.179
Overschot
€ 61.477
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 93 dagen vroeg0 van 8 akten gelezen
Waarom 97verlaagt risicoRechtsvorm VZWLiquiditeit 1,99, liquide middelen € 315.279Eigen vermogen € 280.179 (51,5% van het balanstotaal)Opgericht in 1997Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 75% van de sectorgenoten (NACE 90, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 77+25
eigen vermogen 51,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 78+17
kortlopende schulden 45,7% · geldmiddelen 58,0%
Rentabiliteit 83+83
rendement op activa 11,3%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (225 ondernemingen, NACE 90, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 25.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,99 tegenover 1,24 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 45,7% en geldmiddelen: 58% van het balanstotaal), en 48,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 90, klein): beter dan 60% op solvabiliteit, 65% op liquiditeit, 80% op rentabiliteit en 96% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,99, liquide middelen € 315.279
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 280.179 (51,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1997
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 280.179
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-04-2026, 93 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
93 dagen vroeg
2024
57 dagen vroeg
2023
51 dagen vroeg
2022
48 dagen vroeg
2021
51 dagen vroeg
2020
143 dagen vroeg
2019
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 67 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 90) voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 10 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Terug winstgevendnetto € 61.477
  3. Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 280.179 ▲156%

Opvallend

  • Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 109.531 naar € 280.179 ▲ 156% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Steun Wallonië-Brusseluitbetaald van 2021 tot 2025 € 1,3 mln Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 543.592
Winst
€ 61.477
Solvabiliteit
51,5%
Balanstotaal▲ 36,1%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
25
Sinds
2009
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 04-06-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 10-06-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 13-06-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
VZW
Activiteit
Exploitatie van schouwburgen, concertzalen en dergelijkeNACE 90311
Opgericht
07-08-1997
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.