L'ARCAMP
L'ARCAMP is actief sinds 2004 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €1,04M en een nettoresultaat van €235k. Het eigen vermogen groeit met ~28,6% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 61% van 8388 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €1,04M |
| Netto resultaat | €235k |
| Beter dan sector | 61% |
| Actief | 21 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 64,4% | 53,1% | |
| Nettoresultaat | €235k | €38k | |
| Eigen vermogen | €1,04M | €354k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €53k | €87k | |
| Personeelskosten | €583 | €79k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ | 2021 Δ |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | volledig schema | volledig schema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | +43,6% | -20,6% | +28,0% | -46,5% | - |
| Nettoresultaat | +8,1% | -3,7% | +14,9% | +71,3% | - |
| Cashflow | +7,7% | -4,2% | +15,1% | +71,1% | - |
| Personeelskosten | +49,1% | - | - | -100,0% | - |
| Belastingen op het resultaat | +8,0% | +20,8% | +86,3% | -66,2% | - |
| Dividenden | -61,9% | -40,0% | +7,1% | 0,0% | - |
| Totaal activa | +0,8% | -0,7% | +0,9% | -2,9% | - |
| Eigen vermogen | +26,4% | +26,4% | +30,0% | +33,6% | - |
| Schulden | -26,2% | -19,0% | -12,4% | -13,7% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | -70,0% | -50,5% | +6,1% | -64,5% | - |
| waarvan > 1 jaar | -13,1% | 0,0% | -20,8% | +140,9% | - |
| Werkkapitaal | - | +58,5% | -1,1% | +65,7% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,16 | 0,31 | 0,18 | 0,14 | 0,11 |
| Quick ratio | 1,16 | 0,31 | 0,18 | 0,14 | 0,11 |
| Werkkapitaalratio | 0,5% | -7,7% | -18,4% | -18,4% | -52,0% |
| Solvabiliteit | 64,4% | 51,4% | 40,4% | 31,3% | 22,8% |
| Debt / equity | 0,55 | 0,95 | 1,48 | 2,19 | 3,39 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,50 | 0,73 | 0,92 | 1,51 | 0,84 |
| Interest coverage | 128,54 | 17,62 | 11,97 | 6,47 | 13,43 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 14,5% | 13,5% | 14,0% | 12,3% | 6,9% |
| ROE | 22,5% | 26,3% | 34,6% | 39,1% | 30,5% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €1,62M | €1,60M | €1,61M | €1,60M | €1,65M |
| Vaste activa | 21/28 | €1,55M | €1,55M | €1,55M | €1,55M | €1,55M |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €12k | €5k | €7k | €11k | €4k |
| Financiële vaste activa | 28 | €1,54M | €1,54M | €1,54M | €1,54M | €1,54M |
| Vlottende activa | 29/58 | €62k | €55k | €64k | €47k | €102k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €13k | €15k | €37k | €10k | €12k |
| Liquide middelen | 54/58 | €47k | €37k | €19k | €29k | €88k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €1,62M | €1,60M | €1,61M | €1,60M | €1,65M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €1,04M | €823k | €652k | €501k | €375k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €2k | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €1,02M | €803k | €631k | €481k | €355k |
| Schulden | 17/49 | €576k | €780k | €963k | €1,10M | €1,27M |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €521k | €600k | €600k | €757k | €314k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €54k | €179k | €361k | €341k | €959k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €12k | €2k | €5k | €2k | €2k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €53k | €37k | €46k | €39k | €68k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €48k | €33k | €40k | €32k | €62k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €201k | €200k | €200k | €176k | €75k |
| Financiële kosten | 65 | €388 | €2k | €4k | €5k | €5k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €249k | €231k | €237k | €202k | €132k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €15k | €14k | €11k | €6k | €18k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €235k | €217k | €225k | €196k | €114k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €235k | €217k | €225k | €196k | €114k |
| NACE primair | Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies(70200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 17-11-2004 |
| Status | Actief |
| Postcode | 7830 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 55039D0380/00A000 | Wallonië | 1.872 m² | - | - |
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamFR | L'ARCAMP |