Kendaroy
Kendaroy is actief sinds 1973 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €548k en een nettoresultaat van €5k. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±1,4% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 63% van 310 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €548k |
| Netto resultaat | €5k |
| Beter dan sector | 63% |
| Actief | 53 jaar |
Sterk profiel, met stabiliteit als uitschieter.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 56,4% | 42,2% | |
| Nettoresultaat | €5k | €55k | |
| Eigen vermogen | €548k | €213k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €-1k | €84k | |
| Werknemers (VTE) | 0,0 | 1,6 |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neerlegging | volledig schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - |
| EBITDA | - | - | - |
| Nettoresultaat | €5k | €11k | €8k |
| Cashflow | - | - | - |
| Personeelskosten | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | €2k | €4k | €23k |
| Dividenden | - | - | - |
| Totaal activa | €972k | €975k | €626k |
| Eigen vermogen | €548k | €543k | €532k |
| Schulden | €424k | €432k | €93k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €392k | €400k | €62k |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - |
| Werkkapitaal | €577k | €572k | €562k |
| Werknemers (VTE) | 0,0 | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Current ratio | 2,47 | 2,43 | 10,07 |
| Quick ratio | 1,86 | 1,80 | 5,99 |
| Werkkapitaalratio | 59,4% | 58,7% | 89,7% |
| Solvabiliteit | 56,4% | 55,7% | 85,1% |
| Debt / equity | 0,77 | 0,80 | 0,18 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - |
| Interest coverage | - | - | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - |
| ROA | 0,5% | 1,1% | 1,2% |
| ROE | 0,9% | 1,9% | 1,4% |
| EBITDA-marge | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - |
Volledige jaarrekening (24 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €972k | €975k | €626k |
| Vaste activa | 21/28 | €2k | €2k | €2k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €2k | €2k | €2k |
| Vlottende activa | 29/58 | €970k | €972k | €623k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €239k | €252k | €252k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €721k | €688k | €323k |
| Liquide middelen | 54/58 | €9k | €31k | €48k |
| Balans, Passiva | ||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €972k | €975k | €626k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €548k | €543k | €532k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €255k | €255k | €255k |
| Reserves | 13 | €293k | €288k | €277k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | - | €0 |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | - | - | €0 |
| Schulden | 17/49 | €424k | €432k | €93k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €392k | €400k | €62k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €623 | €3k | €2k |
| Resultatenrekening | ||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €-1k | €-781 | €-2k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-10k | €-2k | €-4k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €17k | €17k | €16k |
| Financiële kosten | 65 | €277 | €196 | €80 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €7k | €15k | €12k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €2k | €4k | €23k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €5k | €11k | €8k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €5k | €11k | €63k |
| NACE primair | Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies(70200) |
| Rechtsvorm | NV(014) |
| Oprichtingsdatum | 01-04-1973 |
| Status | Actief |
| Postcode | 8793 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 34035B0224/00B002 | Vlaanderen | 706 m² | 1 · 255 m² | 6,6 m · 1 verd. |
Wij kennen 6 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | Kendaroy |