Checked.be
Actief
BE 0802.116.853BV
KELA Solutions
Kerkstraat 19 ·2940 Stabroek, België· 3 jaar actief
Sector: Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
(71121)
Conclusie
KELA Solutions is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een negatief eigen vermogen (€-4k) en een nettoresultaat van €-5k. De solvabiliteit is beter dan 9% van 11619 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).
Op basis van Staatsblad, KBO en 2 jaarrekeningen.
Kerncijfers
| Eigen vermogen | €-4k |
| Netto resultaat | €-5k |
| Beter dan sector | 9% |
| Actief | 3 jaar |
Financieel profiel
55
/ 100
Gemengd profiel: sterk in rentabiliteit, zwakker in gezondheid.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Gezondheid
12
Rentabiliteit
100
Solvabiliteit
36
Groei
32
Stabiliteit
94
Faillissementskans (12 mnd)
Risicobeoordeling
0 / 100
Laag risicoVertrouwenssignalen
Meer dan 3 jaar actief
Opgericht in 2023, ouder dan de statistisch meest kwetsbare eerste 3 jaar.
Geen juridische incidenten
Geen faillissement, reorganisatie of voorlopig bewind in het Belgisch Staatsblad, en het KBO-register vermeldt een normale rechtstoestand.
Administratieve waarschuwingen
Geen schrappingen gevonden in de KBO-publicaties die we verwerkten. Die reeks start in 2021 en heeft gaten, dus dit is geen bevestiging dat er niets is.
Checked score
12
/ 100
Kritiek
Berekend uit 5 van de 6 factoren die dit model weegt. De overige zijn niet af te leiden uit de neergelegde cijfers of vereisen een vorig boekjaar om mee te vergelijken.
Indicatieve kredietlimiet
Geen krediet
negatief eigen vermogen of te zwakke cijfers
Scoregeschiedenis
10
2023
12
2024
zuiver financieel, excl. actuele insolventiesignalen
Onderdelen van de score
Liquiditeit
Current ratio 0.63 (< 1.0)
-10
Eigen vermogen
Negatief eigen vermogen
-25
Rendement
ROE 106% (≥ 10%)
+10
Rentedekking
Interest coverage 1.5× (< 1.5×)
-10
Winsttrend
Nettowinst daalt YoY
-3
Berekend door Checked uit de NBB-jaarrekening over boekjaar 2024. Indicatief, geen kredietadvies.
Financiële kerncijfers
Jaarrekening neergelegd op 10-09-2025 bij NBB · boekjaar 2024 · microschema
Sectorvergelijking
Boekjaar 2024 · NACE 71, Architectenbureaus · vergeleken binnen hetzelfde schematype (microschema)
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | -9,5% | 54,7% | |
| Nettoresultaat | €-5k | €15k | |
| Eigen vermogen | €-4k | €67k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €7k | €40k | |
| Totaal activa | €47k | €141k |
€6k
-
23-24
€-5k
-108,4%
23-24
€2k
-
23-24
€47k
+184,9%
23-24
€-4k
-
23-24
€-9k
-9092,6%
23-24
€235
+294,6%
23-24
€51k
+216,9%
23-24
€25k
+79,3%
23-24
€26k
+1046,9%
23-24
0,63
-37,0%
23-24
0,63
-37,0%
23-24
-9,5%
-
23-24
-11,55
-
23-24
105,8%
-
23-24
-10,0%
+26,8%
23-24
1,47
-
23-24
Cijfers per boekjaar en ratio's
Verandering t.o.v. het vorige boekjaar, kleur volgens richting (groen = gunstig).
| Boekjaar | 2024 Δ | 2023 Δ |
|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema |
| Omzet | - | - |
| EBITDA | - | - |
| Nettoresultaat | -108,4% | - |
| Cashflow | - | - |
| Personeelskosten | - | - |
| Belastingen op het resultaat | +294,6% | - |
| Dividenden | - | - |
| Totaal activa | +184,9% | - |
| Eigen vermogen | - | - |
| Schulden | +216,9% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | +79,3% | - |
| waarvan > 1 jaar | +1046,9% | - |
| Werkkapitaal | -9092,6% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - |
Ratio's (berekend)
| 2024 | 2023 | |
|---|---|---|
| Current ratio | 0,63 | 0,99 |
| Quick ratio | 0,63 | 0,99 |
| Werkkapitaalratio | -19,8% | -0,6% |
| Solvabiliteit | -9,5% | 1,6% |
| Debt / equity | -11,55 | 62,55 |
| Langetermijnschuldgraad | -5,77 | 8,64 |
| Interest coverage | 1,47 | -5,38 |
| Bruto rentabiliteit | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - |
| ROA | -10,0% | -13,7% |
| ROE | 105,8% | -871,3% |
| EBITDA-marge | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - |
Balanssamenstelling 2024
Volledige jaarrekening (24 posten)
Neergelegde balans en resultatenrekening, zoals ingediend bij de NBB.
| Post | Code | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €47k | €16k |
| Vaste activa | 21/28 | €31k | €2k |
| Oprichtingskosten | 20 | - | €363 |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €31k | €2k |
| Financiële vaste activa | 28 | €290 | - |
| Vlottende activa | 29/58 | €15k | €14k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €7k | €5k |
| Liquide middelen | 54/58 | €5k | €6k |
| Balans, Passiva | |||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €47k | €16k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €-4k | €257 |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €3k | €3k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €-7k | €-2k |
| Schulden | 17/49 | €51k | €16k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €26k | €2k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €25k | €14k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €14k | €12k |
| Resultatenrekening | |||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €7k | €-840 |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €-375 | €-2k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €0 | €150 |
| Financiële kosten | 65 | €4k | €273 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €-4k | €-2k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €235 | €60 |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €-5k | €-2k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €-5k | €-2k |
Juridische structuur
| NACE primair | Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts(71121) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 25-05-2023 |
| Status | Actief |
| Postcode | 2940 |
Vestigingseenheden
KELA Solutions
sinds 20232.346.219.964
Vastgoedvoetafdruk
Vlaanderen
1
(100%)
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 11020G0017/00H000 | Vlaanderen | 275 m² | 1 · 25 m² | 10,5 m · 1 verd. |
Methodologie
via maatschappelijke zetel: 1
1 van 1 perceel met exacte adresmatch; de overige zijn indicatief.
Koppeling op basis van adresgegevens, dit is géén bewijs van eigendom.
Updates
2025
10-09
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema · 41 dagen te laat
2024
01-08
NBB-neerlegging
Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema · 1 dag te laat
NBB-neerlegging
Leesdekking Belgisch Staatsblad
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
Krediet-advies
Ondernemingsgegevens (KBO)
Activiteiten
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts71121
Namen & handelsnamen
| Officiële naamNL | KELA Solutions |
Vergelijkbare bedrijven
Noroc Solutions
BE 0550.402.249 · Neupré
JULIEN LELEUX
BE 1000.449.783 · Chimay
Certi-Energie
BE 0627.919.701 · Scherpenheuvel-Zichem
IDS
BE 0472.410.487 · Herent
REKIEK INDUSTRIES
BE 0781.301.643 · Schaarbeek