Ga naar inhoud

JFR INVEST

Actief
BVBAopgericht 201114 jaar actiefLouizalaan 283, 1050 Brussel, BelgiëOp dit adres zijn 70 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0841.455.994
Samenvatting

JFR INVEST is actief sinds 2011 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 340.025 en een nettoresultaat van -€ 40.558. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 13% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 27% van 15.653 sectorgenoten (NACE 69, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van advocaten
NACE 69101
1 vestiging
Schaal
€ 1,2 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 340.025
Verlies
-€ 40.558
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
82 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 2 dagen te laat neergelegd0 van 5 akten gelezen
Waarom 82verhoogt risicoLiquiditeit 0,11Verlies € 40.558, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Omvang: balanstotaal € 1,2 mlnToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
82 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 36% van de sectorgenoten (NACE 69, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 54-4
eigen vermogen 29,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 91+41
kortlopende schulden 17,1%
Rentabiliteit 20-15
rendement op activa -3,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.037 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025laagste waarde 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 0,3%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 25.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,11 tegenover 0,17 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 17,1% van het balanstotaal), en 70,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 69, micro): beter dan 29% op solvabiliteit, 84% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 23% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,11
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,2 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 40.558, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 40.558
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 4 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 02-02-2026, 2 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen te laat
2024
op de dag
2023
12 dagen vroeg
2022
46 dagen vroeg
2021
3 dagen vroeg
2020
1 dag te laat
2019
16 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 11 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 69) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 januari neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar18-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Opvallend

  • Risico: 6 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 40.558 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 37.479 · 15.656 bedrijven -€ 40.558 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 1,2 mln Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,2 mln
Verlies
-€ 40.558
Solvabiliteit
29,4%
Balanstotaal▼ 0,7%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
17
Sinds
2014
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 30-06-2023Zwakste boekjaar
  2. 16-12-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 30-06-2022Liquiditeit meer dan maal 5
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van advocatenNACE 69101
Opgericht
01-12-2011
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.