JEB
JEB is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €40k en een nettoresultaat van €14k. Het eigen vermogen krimpt met ~39,5% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 63% van 7538 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
| Eigen vermogen | €40k |
| Netto resultaat | €14k |
| Beter dan sector | 63% |
| Actief | 6 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 65,4% | 50,9% | |
| Nettoresultaat | €14k | €16k | |
| Eigen vermogen | €40k | €58k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €42k | €40k | |
| Totaal activa | €62k | €140k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ | 2021 Δ |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | -37,3% | +3,9% | +23,9% | +14,3% | - |
| Nettoresultaat | -57,0% | -13,0% | +21,7% | -1,9% | - |
| Cashflow | -35,2% | -5,1% | +22,6% | +18,2% | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | -47,9% | +37,0% | +22,3% | +0,9% | - |
| Dividenden | -100,0% | -6,7% | - | - | - |
| Totaal activa | +5,7% | -50,0% | -44,5% | +8,1% | - |
| Eigen vermogen | +51,0% | -75,0% | -43,9% | +18,7% | - |
| Schulden | -32,6% | +220,7% | -50,3% | -41,5% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | -32,6% | +220,7% | -50,3% | -41,5% | - |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | - | - | -61,3% | +37,5% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 1,85 | 0,78 | 6,90 | 8,57 | 4,22 |
| Quick ratio | 1,85 | 0,78 | 6,90 | 8,57 | 4,22 |
| Werkkapitaalratio | 29,6% | -12,2% | 49,9% | 71,5% | 56,3% |
| Solvabiliteit | 65,4% | 45,8% | 91,5% | 90,5% | 82,5% |
| Debt / equity | 0,53 | 1,19 | 0,09 | 0,10 | 0,21 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - | - |
| Interest coverage | 24,76 | 48,39 | 73,47 | 354,12 | 347,56 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 22,1% | 54,3% | 31,2% | 14,2% | 15,7% |
| ROE | 33,8% | 118,7% | 34,1% | 15,7% | 19,0% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (22 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €62k | €58k | €117k | €210k | €195k |
| Vaste activa | 21/28 | €22k | €34k | €49k | €40k | €51k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €22k | €34k | €49k | €40k | €51k |
| Vlottende activa | 29/58 | €40k | €25k | €68k | €170k | €143k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €7k | €9k | €11k | €16k | €27k |
| Liquide middelen | 54/58 | €31k | €14k | €56k | €153k | €116k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €62k | €58k | €117k | €210k | €195k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €40k | €27k | €107k | €191k | €161k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €10k | €10k | €10k | €10k | €10k |
| Reserves | 13 | €30k | €17k | €97k | €181k | €151k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €0 | €0 | €0 | - | - |
| Schulden | 17/49 | €21k | €32k | €10k | €20k | €34k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €21k | €32k | €10k | €20k | €34k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €2k | €1k | €1k | €658 | €2k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €42k | €67k | €64k | €52k | €45k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €24k | €50k | €50k | €40k | €41k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €9 | - | €0 | €5 | - |
| Financiële kosten | 65 | €2k | €1k | €864 | €145 | €129 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €22k | €49k | €49k | €40k | €40k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €9k | €17k | €12k | €10k | €10k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €14k | €32k | €36k | €30k | €31k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €14k | €32k | €36k | €30k | €31k |
| NACE primair | Overige zakelijke dienstverlening, neg(82990) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 16-10-2019 |
| Status | Actief |
| Postcode | 1740 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 23086A0600/00F000 | Vlaanderen | 1.684 m² | 1 · 229 m² | 9,0 m · 2 verd. |
Wij kennen 1 Staatsblad-akte van dit bedrijf. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | JEB |