Ga naar inhoud

J.H. Metaalwerken

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefTrulstraat 66, 3730 Bilzen-Hoeselt, BelgiëKBO/BCE: BE 1012.705.734
Samenvatting

J.H. Metaalwerken is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 35.522 en een nettoresultaat van € 31.522. De solvabiliteit is beter dan 58% van 2.314 sectorgenoten (NACE 25, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
NACE 25110
1 vestiging
Schaal
€ 140.563omzet 2025
Eigen vermogen
€ 35.522
Winst
€ 31.522
Gezondheid
86 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 29 dagen vroeg
Waarom 86verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: omzet € 140.563, balanstotaal € 67.325verlaagt risicoLiquiditeit 1,78, liquide middelen € 54.025Eigen vermogen € 35.522 (52,8% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
86 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 76% van de sectorgenoten (NACE 25, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 78
eigen vermogen 52,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 77
kortlopende schulden 47,2% · geldmiddelen 80,2%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 46,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (3.701 ondernemingen, NACE 25, micro)
Verloop 24 maanden 09-2025: 1,8% 10-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,7%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,9%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,4%▼ -2,7 procentpunten t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 3.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,78, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 47,2% en geldmiddelen: 80,2% van het balanstotaal), en 47,2% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 25, micro): beter dan 57% op solvabiliteit, 77% op liquiditeit en 94% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 22-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,78, liquide middelen € 54.025
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 140.563, balanstotaal € 67.325
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 35.522 (52,8% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 02-07-2026, 29 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
29 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: HUYBRECHTS Jasper (bestuurder) ·…

Opvallend

  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 140.563 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 22-08-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 140.563
Winst
€ 31.522
Solvabiliteit
52,8%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvanNACE 25110
Opgericht
22-08-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
33
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.