I.S.E.
I.S.E. is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €156k en een nettoresultaat van €15k. Het eigen vermogen groeit met ~17,8% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 92% van 1258 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).
| Eigen vermogen | €156k |
| Netto resultaat | €15k |
| Beter dan sector | 92% |
| Actief | 12 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 88,4% | 45,8% | |
| Nettoresultaat | €15k | €16k | |
| Eigen vermogen | €156k | €57k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €25k | €46k | |
| Totaal activa | €177k | €142k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ |
|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | microschema |
| Omzet | - | - | - | - |
| EBITDA | -23,6% | -69,6% | +258,4% | - |
| Nettoresultaat | +32,7% | -84,6% | +298,5% | - |
| Cashflow | -32,6% | -64,2% | +258,9% | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | +32,8% | -83,5% | +291,2% | - |
| Dividenden | - | - | - | - |
| Totaal activa | +17,6% | -7,7% | +43,1% | - |
| Eigen vermogen | +10,6% | +8,7% | +128,9% | - |
| Schulden | +128,3% | -72,7% | -42,4% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | +128,3% | -72,7% | +8,8% | - |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | +20,0% | -44,8% | +204,1% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 5,06 | 8,72 | 4,82 | 2,37 |
| Quick ratio | 5,06 | 8,72 | 4,82 | 2,37 |
| Werkkapitaalratio | 47,0% | 46,1% | 77,1% | 36,3% |
| Solvabiliteit | 88,4% | 94,0% | 79,8% | 49,9% |
| Debt / equity | 0,13 | 0,06 | 0,25 | 1,00 |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | 0,47 |
| Interest coverage | 132,36 | 435,14 | 79,93 | 30,23 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - |
| ROA | 8,5% | 7,5% | 45,0% | 16,1% |
| ROE | 9,6% | 8,0% | 56,3% | 32,3% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | |||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €177k | €150k | €163k | €114k |
| Vaste activa | 21/28 | €73k | €72k | €5k | €42k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €73k | €72k | €5k | €42k |
| Vlottende activa | 29/58 | €103k | €78k | €158k | €71k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €23k | €13k | €13k | €7k |
| Liquide middelen | 54/58 | €81k | €64k | €145k | €64k |
| Balans, Passiva | |||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €177k | €150k | €163k | €114k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €156k | €141k | €130k | €57k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Reserves | 13 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €148k | €133k | €122k | €49k |
| Schulden | 17/49 | €20k | €9k | €33k | €57k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | - | - | €27k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €20k | €9k | €33k | €30k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €15k | €2k | €846 | €2k |
| Resultatenrekening | |||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €25k | €34k | €107k | €31k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €21k | €16k | €101k | €26k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €243 | €213 | €142 | - |
| Financiële kosten | 65 | €187 | €75 | €1k | €984 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €21k | €16k | €100k | €25k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €6k | €4k | €27k | €7k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €15k | €11k | €73k | €18k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €15k | €11k | €73k | €18k |
-
DÖLEK HidirBestuurderStaatsblad-akte 23431681 (21-11-2023)Actief21-11-2023 → heden
| NACE primair | Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur(33140) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 21-05-2014 |
| Status | Actief |
| Postcode | 7170 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 52043F0160/00A002 | Wallonië | 450 m² | 1 · 55 m² | 10,3 m · 3 verd. |
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
11-09-2024 Zetelverplaatsing naar Manage
- rue Frison 42, 7170 Manage
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "zetel_transfer",
"seat_type": "siege_social",
"new_address": {
"raw": null,
"city": "Manage",
"region": "waals_gewest",
"street": "rue Frison",
"country": "BE",
"postcode": "7170",
"box_number": null,
"street_number": "42",
"locality_suffix": null
},
"old_address": null,
"effective_date": "2024-08-23",
"evidence_quote": "L\u0027Assembl\u00E9e G\u00E9n\u00E9rale Extraordinaire d\u00E9cide de transf\u00E9rer le si\u00E8ge social de la soci\u00E9t\u00E9 \u00E0 7170 Manage \u00E0 la rue Frison n\u00B0 42 et ce \u00E0 partir du 23 ao\u00FBt 2024.",
"region_changed": false,
"is_statute_change": true,
"nationality_change": false,
"old_address_source": "inferred",
"statute_clause_text": null,
"statute_article_number": null,
"effective_date_qualifier": "absolute",
"statutaire_vs_werkelijke": null,
"linguistic_region_changed": false,
"court_jurisdiction_changed": false,
"effective_date_is_approximate": false
}
],
"notary": {
"name": null,
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Bruxelles",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "fr",
"pub_date": "2024-09-11",
"filing_date": "2024-08-23",
"act_kind_objet": "Objet de l\u0027acte:"
},
"decision": {
"body": "buitengewone_algemene_vergadering",
"date": "2024-08-23",
"unanimous": null
},
"subject_company": {
"kbo": "0552.838.434",
"name_full": null,
"legal_form": "SRL",
"_kbo_filled_from_list": true
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "D\u00D6LEK Hidir",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "Administrateur"
},
"co_filed_documents": []
}21-11-2023 DÖLEK Hidir benoemd tot bestuurder
- DÖLEK Hidir, Bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_in",
"role": "administrateur",
"person": {
"rrn": null,
"name": "D\u00D6LEK Hidir",
"address": "1630 Linkebeek, Hofveld 2",
"birth_date": "1978-05-06",
"profession": null,
"birth_place": "Saint-Josse-ten-Noode"
},
"reason": null,
"subkind": "renewal",
"via_org": null,
"statutory": null,
"compensated": true,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "L\u2019assembl\u00E9e g\u00E9n\u00E9rale d\u00E9cide de mettre fin \u00E0 la fonction du g\u00E9rant actuel mentionn\u00E9 ci-apr\u00E8s, et\nproc\u00E8de imm\u00E9diatement au renouvellement de sa nomination comme administrateur non statutaire\npour une dur\u00E9e illimit\u00E9e :\n-Monsieur D\u00D6LEK Hidir, n\u00E9 \u00E0 Saint-Josse-ten-Noode le 6 mai 1978 domicili\u00E9 \u00E0 1630 Lin",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": {
"kind": "indefinite",
"value": null
},
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
},
{
"kind": "decharge_pending",
"role": "g\u00E9rant",
"person": null,
"reason": null,
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": null,
"compensated": null,
"effective_date": null,
"evidence_quote": "L\u2019assembl\u00E9e g\u00E9n\u00E9rale d\u00E9cidera \u00E0 la prochaine assembl\u00E9e g\u00E9n\u00E9rale annuelle sur la d\u00E9charge au\ng\u00E9rant d\u00E9missionnaire pour l\u2019ex\u00E9cution de son mandat.",
"decharge_status": "pending_next_agm",
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": null
}
],
"notary": {
"name": "Nicolas Demolin",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Manage",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2023-11-21",
"filing_date": "2023-11-17",
"act_kind_objet": "Objet de l\u0027acte:"
},
"decisions": [
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-10-30",
"unanimous": true
}
],
"is_correction": false,
"subject_company": {
"kbo": "0552.838.434",
"name_full": "I.S.E. SPRL",
"legal_form": "SRL"
},
"publication_proxy": {
"kind": "person",
"org_kbo": null,
"org_name": null,
"person_name": "Nicolas DEMOLIN",
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": "notaire"
},
"co_filed_documents": [
"exp\u00E9dition du proc\u00E8s-verbal \u2013 statuts coordonn\u00E9s"
],
"corrected_publication_numac": null
}| Officiële naamFR | I.S.E. |