HOSTE
HOSTE is actief sinds 1987 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €623k en een nettoresultaat van €46k. Het eigen vermogen groeit met ~13,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 59% van 891 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €623k |
| Netto resultaat | €46k |
| Beter dan sector | 59% |
| Actief | 38 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 46,2% | 37,4% | |
| Nettoresultaat | €46k | €19k | |
| Eigen vermogen | €623k | €286k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €123k | €184k | |
| Werknemers (VTE) | 0,0 | 2,2 |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ | 2021 Δ |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | +4,5% | -69,6% | +276,4% | +703,2% | - |
| Nettoresultaat | +280,9% | -95,7% | +537,6% | - | - |
| Cashflow | +48,0% | -83,3% | +329,0% | +1349,8% | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | +200,0% | -80,5% | +195,2% | - | - |
| Dividenden | - | -100,0% | - | - | - |
| Totaal activa | -9,3% | -24,2% | +34,8% | +13,5% | - |
| Eigen vermogen | +7,9% | +2,1% | +32,3% | +11,3% | - |
| Schulden | -21,9% | -37,0% | +39,5% | +16,4% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | -72,7% | -71,6% | +77,6% | +73,2% | - |
| waarvan > 1 jaar | -5,7% | +3,1% | +11,8% | -6,2% | - |
| Werkkapitaal | +10,4% | -11,3% | +183,3% | +46,9% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 9,36 | 3,07 | 1,66 | 1,42 | 1,49 |
| Quick ratio | 4,93 | 1,03 | 0,89 | 0,45 | 0,65 |
| Werkkapitaalratio | 34,0% | 27,9% | 23,8% | 11,3% | 8,8% |
| Solvabiliteit | 46,2% | 38,9% | 28,8% | 29,4% | 29,9% |
| Debt / equity | 1,03 | 1,43 | 2,32 | 2,20 | 2,10 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,95 | 1,08 | 1,07 | 1,27 | 1,50 |
| Interest coverage | 6,02 | 1,98 | 17,00 | 5,99 | 1,15 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 3,4% | 0,8% | 14,1% | 3,0% | -1,1% |
| ROE | 7,3% | 2,1% | 49,1% | 10,2% | -3,8% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (27 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €1,35M | €1,49M | €1,96M | €1,46M | €1,28M |
| Vaste activa | 21/28 | €835k | €871k | €789k | €893k | €939k |
| Oprichtingskosten | 20 | €0 | €352 | €738 | €1k | €2k |
| Immateriële vaste activa | 21 | €507 | €1k | €2k | €3k | €2k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €835k | €870k | €787k | €890k | €937k |
| Vlottende activa | 29/58 | €513k | €615k | €1,17M | €562k | €341k |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €243k | €409k | €546k | €385k | €193k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €134k | €56k | €49k | €78k | €79k |
| Liquide middelen | 54/58 | €132k | €142k | €564k | €75k | €64k |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €1,35M | €1,49M | €1,96M | €1,46M | €1,28M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €623k | €578k | €566k | €427k | €384k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Reserves | 13 | €605k | €559k | €547k | €409k | €365k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | €0 | €0 | - | - |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | €80k | €83k | €86k | €89k | €92k |
| Schulden | 17/49 | €645k | €826k | €1,31M | €939k | €806k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €589k | €624k | €605k | €542k | €578k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €55k | €200k | €704k | €396k | €229k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €3k | €10k | €10k | €2k | €4k |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €123k | €118k | €382k | €103k | €22k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €87k | €73k | €340k | €70k | €-7k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €786 | €1k | €546 | €2k | €1k |
| Financiële kosten | 65 | €20k | €57k | €22k | €16k | €11k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €69k | €18k | €319k | €56k | €-17k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €26k | €9k | €44k | €15k | - |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €46k | €12k | €278k | €44k | €-14k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €52k | €19k | €284k | €50k | €-9k |
| NACE primair | Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen(77110) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 22-09-1987 |
| Status | Actief |
| Postcode | 8630 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 38024A0040/00F000 | Vlaanderen | 2.074 m² | 1 · 699 m² | 7,2 m · 2 verd. |
Wij kennen 3 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | HOSTE |