GREBEL
GREBEL is actief sinds 2011 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van €130k en een nettoresultaat van €53k. Het eigen vermogen groeit met ~5,2% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 75% van 30893 sectorgenoten (boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
| Eigen vermogen | €130k |
| Netto resultaat | €53k |
| Beter dan sector | 75% |
| Actief | 15 jaar |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 79,1% | 55,9% | |
| Nettoresultaat | €53k | €27k | |
| Eigen vermogen | €130k | €83k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €78k | €54k | |
| Totaal activa | €165k | €186k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2025 Δ | 2024 Δ | 2023 Δ | 2022 Δ | 2021 Δ |
|---|---|---|---|---|---|
| Neerlegging | microschema | microschema | microschema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - | - | - |
| EBITDA | -6,5% | +16,0% | +577,2% | - | - |
| Nettoresultaat | -1,6% | -24,8% | +479,8% | - | - |
| Cashflow | -1,1% | -23,7% | +461,2% | - | - |
| Personeelskosten | - | - | - | - | - |
| Belastingen op het resultaat | +3,3% | +8728,8% | - | - | - |
| Dividenden | - | - | - | - | - |
| Totaal activa | -39,5% | +0,7% | +102,1% | +24,9% | - |
| Eigen vermogen | +69,5% | -58,9% | +62,8% | +12,1% | - |
| Schulden | -82,3% | +135,0% | +343,0% | +315,1% | - |
| waarvan ≤ 1 jaar | -82,2% | +137,7% | +334,3% | +315,1% | - |
| waarvan > 1 jaar | - | - | - | - | - |
| Werkkapitaal | +84,3% | -64,7% | +71,2% | +14,2% | - |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | - | - |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Current ratio | 4,37 | 1,33 | 3,19 | 6,56 | 21,22 |
| Quick ratio | 4,37 | 1,33 | 3,19 | 6,56 | 21,22 |
| Werkkapitaalratio | 70,6% | 23,2% | 66,1% | 78,0% | 85,4% |
| Solvabiliteit | 79,1% | 28,2% | 69,2% | 86,0% | 95,8% |
| Debt / equity | 0,26 | 2,54 | 0,44 | 0,16 | - |
| Langetermijnschuldgraad | - | - | - | - | - |
| Interest coverage | 25,19 | 8,84 | 172,66 | 22,61 | - |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - | - | - |
| ROA | 32,4% | 19,9% | 26,7% | 9,3% | -95,8% |
| ROE | 41,0% | 70,7% | 38,6% | 10,8% | -100,1% |
| EBITDA-marge | - | - | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - | - | - |
Volledige jaarrekening (23 posten)
| Post | Code | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €165k | €272k | €270k | €134k | €107k |
| Vaste activa | 21/28 | €14k | €15k | €10k | €11k | €11k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €5k | €6k | €891 | €1k | €2k |
| Financiële vaste activa | 28 | €9k | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Vlottende activa | 29/58 | €151k | €257k | €260k | €123k | €96k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €17k | €15k | €73k | €4k | €891 |
| Liquide middelen | 54/58 | €7k | €23k | €28k | €13k | - |
| Balans, Passiva | ||||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €165k | €272k | €270k | €134k | €107k |
| Eigen vermogen | 10/15 | €130k | €77k | €187k | €115k | €102k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €19k | €19k | €19k | €19k | - |
| Reserves | 13 | €112k | €58k | €186k | €186k | €186k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | - | €-18k | €-90k | €-103k |
| Schulden | 17/49 | €34k | €195k | €83k | €19k | €5k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €34k | €194k | €81k | €19k | €5k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €6k | €4k | €2k | €376 | - |
| Resultatenrekening | ||||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €78k | €91k | €71k | €11k | €-2k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €75k | €81k | €70k | €10k | €-3k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €4k | €5k | €3k | €3k | €3k |
| Financiële kosten | 65 | €3k | €9k | €408 | €460 | €83 |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €76k | €76k | €72k | €12k | €-54 |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €23k | €22k | €247 | - | - |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €53k | €54k | €72k | €12k | €-54 |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €53k | €54k | €72k | €12k | €-54 |
| NACE primair | Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies(70200) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 18-05-2011 |
| Status | Actief |
| Postcode | 9100 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 46017B0151/00A000indicatief | Vlaanderen | 7.588 m² | - | - |
Wij kennen 4 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
| Officiële naamNL | GREBEL |